Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] System EDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pytanie dotyczy audi a4 b6 z 2002 roku czy system EDS jest wyłączany ręcznie czy steruje nim komputer

Opublikowano

a kto Ci powiedział że go masz?

Opublikowano
  • Autor

dopiero sie przymierzam do kupna auta z tym systemem

Opublikowano

czyli quattro...

Opublikowano
  • Autor

w opisie nic nie napisali qatro czyli ten system wysrępuje tylko w qatro?

Opublikowano

no tak mi się wydaje... ale poczekaj na potwierdzenie

http://www.audi.pl/modele/technologia/technologia-quattro,n.html[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 21:45_________________________________________________chyba jednak występuje wszedzie... załacza się automatycznie po właczeniu silnika o ile nie masz naciśniętego wyłacznika ESP...

Opublikowano
  • Autor

no to ktoś niezłą pompe wciska w ogłoszeniu

aha więc jest to możliwe że występuje w ośce dzięki

Opublikowano

EDS wystepuje rowniez w FWD

najczesciej w mocnych Tdi I 1.8T

ale nie jest to regula, zalezy od rynku na jaki trafia auto

system nie jest wylaczany przyciskiem ESP

Opublikowano

Ciekawe Jarku czemu sie tak przy tym upierasz... o ile pamiętam to starszy system niż ESP (co prawda do innych rzeczy) [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 09:06_________________________________________________

EDS wystepuje rowniez w FWD

najczesciej w mocnych Tdi I 1.8T

ale nie jest to regula, zalezy od rynku na jaki trafia auto

system nie jest wylaczany przyciskiem ESP

a jak sprawdzić czy to posiadamy?

Opublikowano
Opublikowano

no filmik fajny... ale nadal nie wiem czy to mam...

Opublikowano

może po nr VIN i kodach wyposażenia musiałbyś sprawdzić czy jest...

Opublikowano

ale wygląda na to że B5 z powodzeniem też to mogą mieć...

Opublikowano

ale wygląda na to że B5 z powodzeniem też to mogą mieć...

i mają, można się spotkać ze skrótem EDL

Opublikowano

w kodach na kartce w bagażniku powinien być symbol 1AH (ABS/EDS) lub 1AJ (ABS/ASR/EDS)

w B5 sterownik EDS jest zamontowany pod tylnym fotelem, niestety nie wiem gdzie jest w B6

Vag-iem tez można podpatrzeć czy jest EDS, sprawdzając oznaczenie sterownika ABS

Opublikowano

Potwierdzam ja mam to w swoim B5 1.8T w kodach na wlepce jest info i po nr VIN można sprawdzić. Nie ma opcji żeby to wyłączyć chyba że bezpiecznik od ABS wyjmiesz to nie działa ale ABS-u też nie ma :confused4:

Opublikowano

no dobra a orientuje sie ktos jak jest w B7 , w kodach nie ma zadnej wzmianki a abs esp mam na bank

Opublikowano

w kodach jest wyszczególnione jakie masz systemy zamontowane

Opublikowano

no dobrze tyle ze w kodach nie ma ani slowa o jakichkolwiek , a abs i esp mam na bank

Opublikowano

też nie mam w kodach... więc pewnie nie ma...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.