Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Brak długich - wina manetek???


AZIK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów!!!

Czy istnieje możliwość regeneracji/naprawy manetek w zakresie włączenia świateł długich ??? po przełączniu ich w pozycję długie jest ECHO, natomiast poganiacze (czyt. do siebie) działają...

da się to zrobić z "chłopskim" rozumem czy trzeba zakupić new tzn używane ???

Z góry dziękuję za podpowiedzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy:

spróbuję to oblookać w takim razie... a mógłbyś podpowiedzieć, czy kierę trzeba ściągać ??? jak tak, to na wyłączonym aku lub stacyjki nie przekręcać, prawda??? proszę o przypomnienie zagadnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz wyciągnąć manetkę musisz zdjąć kiere, najlepiej odłączyć aku przed tą operacją i podłączyc dopiero po podłączeniu poduchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kazdemu czyszczenie lub psikniecie wd40 pomoze. W moim przypadku trzeba było podgiąć styki. Długie juz działaja elegancko a blinda jest niemal ze na dotyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/all_b5_regeneracja_przelacznika_swiatel_drogowych-t18542.0.html

tu masz wszystko opisane co i jak... ja to robiłem wg tego opisu i wszystko poszło bez kłopotu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a co może być przyczyną włanczam światłą drogowe i gasną mi tylne pozycje.. :/ :hi:

manetka?? mam załozone lampy sonar z przodu orginalnie były bosch z halogenami a by działały światła pozycyjne muszę mieć właczony włącznik przeciwmgielnych z przodu jak go wyłącze gasną pozycje z przodu i z tyłu.... jeśli mam włączone światła mijania i zapale drogowe gasną pozycje z tyłu...;/;/ niewiem jak to ugryść i od czego zacząć... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... trochę czasu minęło ale temat ogarnąłem....

Dzięki wszystkim za podpowiedź a w szczególności za linka do tego fajnego manuala :)

stracha miałem jedynie przy ściąganiu poduchy z kiery, bo z tą czynnością spotkałem się pierwszy raz... a reszta poszła elegancko...

wg mnie płukanie wd-40 czy innymi specyfikami jeżeli manetki są na kolumnie nie ma najmniejszego sensu... po prostu trza zakasać rękawy, zebrać narzędzia i chwilę cierpliwości na rozebranie na elementy pająka:)...

działa lepiej niż w dniu zakupu auta :)

Wszystkim który brali udział w poście :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...