Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jaki przeływomierz ? Tańszy/ Droższy ?


Radek1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jaki mogli byście polecić przepływomierz/wkład ? Lepiej droższy czy tańszy ? Czy mają jakąś różnicę w działaniu , czy to tylko kwestia wytrzymałości ? Proszę o podawanie przykładowych linków z allegro . Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz pojezdzic autem dłużej niż 6 miesięcy to radze zainwestowanie w oryginał :> :> Co nie znaczy że masz kupić w serwisie. Tanie zamienniki sa nawet seryjnie już uszkodzone i obcinaja paliwo w górnym zakresie obrotów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz pojezdzic autem dłużej niż 6 miesięcy to radze zainwestowanie w oryginał :> :> Co nie znaczy że masz kupić w serwisie. Tanie zamienniki sa nawet seryjnie już uszkodzone i obcinaja paliwo w górnym zakresie obrotów;)

POTWIERDZAM ....nówka przepływomierz AUTLOG kupiony i do d*py - tnie dawke pow 3000 obr

od tego sprzedawcy, choć nie dokladnie ten z linku, tylko do 2.5 - dałem 110 zl

http://www.allegro.pl/item890767248_przeplywomierz_autlog_vw_audi_seat_1_9_tdi_hit.html

...chcialem zaoszczędzić a w koncu i tak kupilem ori bosch ...a ostrzegali mnie że tylko ori :wallbash:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 13:42_________________________________________________poczytaj sobie tu:

http://www.motofocus.pl/news,1689,masowe-przeplywomierze-powietrza.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ORI bosha, zakładałem piersburga, zabiłem go po niecałym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem kiedys temat i stanowczo mówię, że jak kupisz oryginał to pojeździsz a na zamienniku NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przepływomierz ciął dawki paliwa, co skutkowało przy 3tys szarpaniem silnika przez sekunde i później dalej autko goniło ale szarpanie na dalszych obrotach występowało, prawie na każdych biegach, do tego błędy na vagu przepływki, wtrysku sterujacego i czasem notlauf :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie mięso to psy jedzą oryginalny przepływomierz to koszt 350 zł a w ASO 500 zł także wybór należy do ciebie jak chcesz zmieniać za pół roku na następny tak jak koledzy napisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazuje się , że mam Pierburga i kupię taki sam oryginał.....

pierburg niestety jest drozszy niz bosch. poszukaj w sieci sklepów intercars-posiadaja równiez oryginały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj naszego kolegi z forum: Tom77

ja kupiłem u niego rok temu boscha i śmiga aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed liftem były inne przepływki, bo były całe włącznie z tubą (Pierburg), a po lifcie wymienia się sam wkład np. Bosch.

Różnica jest taka, że Boscha wkład kupi za ok 300zł, a Pierburg w IC kosztuje ok 850zł :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , za nowego Pierburga zaśpiewali mi 730zł , ale na jutro będę miał "regenerowany" za 270zł + 105zł ( podobno nowy , tylko musi się nazywać regenerowany bo coś tam :P ) . Swój oddaję i dostaję zwrot 105zł jeśli wszystko będzie z nim ok. Wszystko będzie oryginalne , nie zamienniki.

Bosch nie może być bo wtyczki inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do 1Z kupowałem u tego faceta

http://allegro.pl/item896264980_przeplywomierz_vw_audi_seat_1_9_tdi_ory_074906461.html

Ma przepływomierze do różnych aut.Gwarancje daje i oryginały.polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli potrzebował byś mam na zbyciu oczywiście sprawny w 100% nie drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że wcześniej nie napisałeś pauel , zamówiłem używkę z alledrogo za 119zł . Chwilowo nie mam funduszy na oryginał za 530 ;/

mam nadzieję że dogadałeś się na jakąś gwarancję, wiesz jak z używkami jest, możesz kupić większy szit niż masz :thumbdown:

pauel jeżeli przepływka jest od Twojej fury to i tak by nie podeszła, bo jak pisałem wyżej masz zupełnie inną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływka okazała się trefna i odesłałem ją. Niby ma być wymieniona na dobrą. Wiecie jak wygląda " czujnik ciśnienia w układzie dolotowym " dla AFN z 97r ? Mogą np być linki z allegro, szukałem tam ale nie mogę dojść do tego który jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...