Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] NEXEN N3000 225/50 R17 W XL


lis

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też sie właśnie zastanawiam nad kupnem takich opon, tylko profil 45 i cena troche mniejsza. Gdzieś z innego wątku wyczytałem od użytkowników tych opon, że są całkiem całkiem, podobno lepsze od kunkurencji w podobnym przedziale cenowym, ale czekam na opinie innych w tym wątku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu stale przed wyborem kupna niskobudzetowych opon, tez myslalem nad nexenem ale ostatecznie wybralem nankang ns2 i te ewentualnie polecam, bardzo fajne opony i daja rady w cabrio,

szczerze to juz nigdy nie wydam kasy na drozsze letnie opony tak jak do tej pory robilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na tych oponkach jak miały 5mm bieżnika i trzymały się drogi bardzo dobrze na mokrej jak i suchej drodze :wink4: Teraz też będę je kupował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam na Nexenach N3000 tyle, że 225/45 R17 i jestem bardzo zadowolony. W tym przedziale cenowym chyba nie znajdziesz lepszej opcji.

Auto dobrze się prowadzi i dobrze hamuje :good:

Gumy brałem od forumowicza wojtusania, wszystko przebiegło wzorowo także szczerze mogę go polecić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nexeny w rozmiarze 225/40/18 - mogę polecić.

Są ciche (cichsze od Dunlop SP sport 195/65/15 z których się przesiadłem).

Dobrze trzymają.

Na deszczu brak zastrzeżeń.

Co do zużycia, to na razie wiele powiedzieć nie mogę, bo przelatałem dopiero jeden sezon letni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok fajnie widzę że dobrze trafiłem z wyborem opon

ale co powiecie żeby do A4 B7 AVANT założyć opony w rozmiarze 225/50/17 bo jakoś wydaje mi się że 225/45/17 są chyba troszka za niskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również muszę podpisać się pod tym co koledzy pisali śmigałem na nich sezon letni i bylem zadowolony cena przystępna cicho no i trzymanie na zakrętach dobre

w deszczu tez nieźle polecam

ok fajnie widzę że dobrze trafiłem z wyborem opon

ale co powiecie żeby do A4 B7 AVANT założyć opony w rozmiarze 225/50/17 bo jakoś wydaje mi się że 225/45/17 są chyba troszka za niskie

u mnie mam ten pierwszy rozmiar i jestem zadowolony komfort jest zadowalający :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaździłem na nexenach 214/45jak miałem 17tki ,kupiłem nówki i bez zarzutu,teraz kpiłem 18tki 225/40 i tez nexeny oczywiście nówki bo cenka fajna także polecam,nie miałem problemów z żadnymi bąblami itp. mimo ,ze ulice szczecińskie to porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też śmigam na takich oponkach tylko w rozmiarze 225/45/17 i jest naprawdę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam odmienne opinie na temat tych opon . Zakupilem noweczki 225/40/18 i oczywiscie zostaly wywarzone a jednak podczas jazdy lakkodrzala mi kierowcica w przedziale 90-110 km/h . Odrazu chcialem zaznaczyc ze zalozylem noweczki felgi i komletne zawieszenie rowniez nowe ,wiec nie ma mowy o krzywych felgach czy wybitych wachaczach . Po zalozeniu kol zimowych lopot znikal auto prowadzialo jak po szynach . Wiec teraz planuje na przod zapodaci jeakies pozadniejsze opony a na tyl zostawie te :cool1: Moze po prostu ja mialem pecha :naughty: Co do trwalosci to moze jeszcze jeden sezon umnie wytrzymaja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie miałeś pecha, bo drżenie nie jest zależne napewno od marki lub modelu opony :decayed:

Mogły być źle przechowywane lub źle wywarzone. Niektóre sprzętu w wukanizacjach są tragiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam odmienne opinie na temat tych opon . Zakupilem noweczki 225/40/18 i oczywiscie zostaly wywarzone a jednak podczas jazdy lakkodrzala mi kierowcica w przedziale 90-110 km/h . Odrazu chcialem zaznaczyc ze zalozylem noweczki felgi i komletne zawieszenie rowniez nowe ,wiec nie ma mowy o krzywych felgach czy wybitych wahaczach . Po zalozeniu kol zimowych lopot znikal auto prowadzialo jak po szynach . Wiec teraz planuje na przod zapodaci jeakies pozadniejsze opony a na tyl zostawie te :cool1: Moze po prostu ja mialem pecha :naughty: Co do trwalosci to moze jeszcze jeden sezon umnie wytrzymaja :wink4:

Jeśli zakupiłeś nóweczki trzeba było reklamować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam na Nexenach N3000 tyle, że 225/45 R17 i jestem bardzo zadowolony. W tym przedziale cenowym chyba nie znajdziesz lepszej opcji.

Auto dobrze się prowadzi i dobrze hamuje :good:

Gumy brałem od forumowicza wojtusania, wszystko przebiegło wzorowo także szczerze mogę go polecić :good:

Popieram w 100% :good:

Kupowałem u tego samego kolegi. Transakcja przebiegła wzorowo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam odmienne opinie na temat tych opon . Zakupilem noweczki 225/40/18 i oczywiscie zostaly wywarzone a jednak podczas jazdy lakkodrzala mi kierowcica w przedziale 90-110 km/h . Odrazu chcialem zaznaczyc ze zalozylem noweczki felgi i komletne zawieszenie rowniez nowe ,wiec nie ma mowy o krzywych felgach czy wybitych wahaczach . Po zalozeniu kol zimowych lopot znikal auto prowadzialo jak po szynach . Wiec teraz planuje na przod zapodaci jeakies pozadniejsze opony a na tyl zostawie te :cool1: Moze po prostu ja mialem pecha :naughty: Co do trwalosci to moze jeszcze jeden sezon umnie wytrzymaja :wink4:

Jeśli zakupiłeś nóweczki trzeba było reklamować :naughty:

Ja musialem samochodem jezdzic , wiec nie mialem czasu na reklamacje . Ale w tym roku kupie na przod pozadne nowki a na tyle bede targal te co mam :kox: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam odmienne opinie na temat tych opon . Zakupilem noweczki 225/40/18 i oczywiscie zostaly wywarzone a jednak podczas jazdy lakkodrzala mi kierowcica w przedziale 90-110 km/h . Odrazu chcialem zaznaczyc ze zalozylem noweczki felgi i komletne zawieszenie rowniez nowe ,wiec nie ma mowy o krzywych felgach czy wybitych wahaczach . Po zalozeniu kol zimowych lopot znikal auto prowadzialo jak po szynach . Wiec teraz planuje na przod zapodaci jeakies pozadniejsze opony a na tyl zostawie te :cool1: Moze po prostu ja mialem pecha :naughty: Co do trwalosci to moze jeszcze jeden sezon umnie wytrzymaja :wink4:

Jeśli zakupiłeś nóweczki trzeba było reklamować :naughty:

Ja musialem samochodem jezdzic , wiec nie mialem czasu na reklamacje . Ale w tym roku kupie na przod pozadne nowki a na tyle bede targal te co mam :kox: .

no to jak kupisz te nowe to będziesz miał okazje zadeklamować tamte :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/50 ma wyższy profil czyli jest bardziej komfortowe.

Trzyma się właściwie tak samo (ta sama szerokość), ale jest wyższe przez co bardziej miękkie, czyli w zakrętach bardziej się "ugina" (tak po chłopsku mówiąc) przez co można mieć wrażenie "pływania" lub braku przyczepności.

Do B7 możesz śmiało założyć 225/50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...