Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl


oolafeqq18

Rekomendowane odpowiedzi

Slawek ja tez planuje nast model a6 lub bmw 5 i tylko 3.0 diesel i bede mial duzy problem przy wyborze :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu kupiłem E46 320D, miałem ja 3 dni... totalny :sick3: :sick3:

poszła do Poznania,

nigdy w życiu RWD :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu kupiłem E46 320D, miałem ja 3 dni... totalny :sick3: :sick3:

teraz to pojechales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu kupiłem E46 320D, miałem ja 3 dni... totalny :sick3: :sick3:

teraz to pojechales.

dlaczego odrazu pojechał ?? mam teraz RWD, pojechałem do dziewczyny w okolice N.Sącza i wyjechać pod dom nie mogłem a teściu obok starym passatem b4 z TDi wyskoczyl bez niczego.. droga rowna bez sniegu ale oblodzona i efekt byl taki ze mi d*pa " podskakiwała " i mieliła a on naped na przód koła dociśnięte i powoli wyskoczył. Dało mi to na tyle do myślenia, że nigdy więcej nie kupie RWD bo bez obciążenia w bagażniku po górach nie da sie jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu kupiłem E46 320D, miałem ja 3 dni... totalny :sick3: :sick3:

teraz to pojechales.

on tak zawsze :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu kupiłem E46 320D, miałem ja 3 dni... totalny :sick3: :sick3:

poszła do Poznania,

nigdy w życiu RWD :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

takie wypowiedzi są tylko i wyłącznie dlatego że ludzie jeżdżą całe życie fwd, przesiadają się na rwd i myślą że wszystko umiąi nagle qpa.

proste - jak się nie umie jeździć autem z tylnym napędem to się takiego nie kupuje i koniec dyskusji takich osób co całe życie jeżdżą z przednim i po 3 dniach stwierdzają ze rwd to qpa .....

jestem tutaj chyba najbardziej obiektywną osobą z racji tego że mam w domu b5 pełny polift i e46 przed liftem. oba diesel. w audi zakochana jest moja mama :P co można poznać szybko po jej wypowiedziach audi - bmw ;)

dużo jeżdżę busami z tylnym także przesiadka na początku lata na bete nie była tragedią. przez lato się dobrze nauczyłem jeździć autem z tylnym napędem i w zime nie miałem praktycznie żadnych problemów. dodam że miałem padnięty sterownik abs i kontrola trakcji mi nie działała - zrobiłem dopiero teraz ;) dobre zimówki i praktycznie zero problemów, nie jeden się ździwił jak leciałem w miejsca na parkingu betą i wyjeżdżałem a ci z fwd się męczyli.

design wnętrza w audi jest o sto razy ładniejszy, kolega ma e90 i bardzo często z nim jeżdżę i jak za auto za tyle kasy to tez dla mnie kibel na maxa i jeszcze klima z buta ... :wallbash: co w audi się wogóle nie zdaża ...

za to z zewnątrz beta jest bardziej "krzykliwa" a audi jest dość "proste".

głupi może przykład ale zawsze jakiś - na ulicy ludzie prędzej się oglądną za e46 niż b6'ką ....

nowa a6 czy e60 to juz inna klasa aut i tutaj jest co porównywać i wygląda wszystko inaczej zarówno w środku jak i na zewnątrz.

a ten chłopek co tak jest cięty w każdej swojej wypowiedzi to chyba mu kasy na audi nie starczyło, kupił sobie paska, siedzi i pieprzy głupoty tutaj.

i jeszcze jego wypowiedź co do "podniecania" aut (jeszcze napisane specjalnie w cudzysłowie) a on że go dziewczyny podniecają .... :wallbash: co prostak ....

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do designu wnętrza E-90 a B6 to kwestia gustu dla mnie po przesiadce z B6 na E-90 uważam że srodek jest

dużo ładniejszy i ergonomiczny a jakość plastików jest nieporównywalnie lepsza, mówie tu o podatności na zarysowania.

Natowiast wypowiedzi typu nigdy więcej RWD to szkoda komentarza :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupi może przykład ale zawsze jakiś - na ulicy ludzie prędzej się oglądną za e46 niż b6'ką ....

zalezy jaka, za moja b6 ogladali sie czesciej, mimo ze nie miala s-line itp,a za bmw w m-pakiecie jakos glow tak nie odkreca :decayed:

dobra felga i pomysl na auto robia swoje,no i jakos czarne robia wieksze wrazenie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i moje 3grosze :)

B6 ladniejsze od e-46 z zewnatrz.Szkoda ze B6 nie wychodzilo w coupe jak betka bo moglo by byc bardzo ciekawe pamietajac B3coupe :gwizdanie:

Wnetrze B6 troszke VW-ejowate ale kolorystyka podswietlenia konsoli i zegarow wynagradza to bliskie pokrewienstwo z VW.W BMW jak dla mnie pozycja za kierownica lepsza(nizej sie siedzi)plus dla bmki tez za konsole srodkowa skierowana w strone kierowcy oraz solidny podlokietnik :naughty:.

Naped;wole RWD ale na FWD tez nie narzekam,mysle ze idealnym kompromisem dla zwolennikow RWD i FWD w zaleznosci od warunkow panujacych na polskich dziadowskich drogach jest 4x4 :tongue4:

[mod]masz ochote na barszcz..?[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupi może przykład ale zawsze jakiś - na ulicy ludzie prędzej się oglądną za e46 niż b6'ką ....

zalezy jaka, za moja b6 ogladali sie czesciej, mimo ze nie miala s-line itp,a za bmw w m-pakiecie jakos glow tak nie odkreca :decayed:

dobra felga i pomysl na auto robia swoje,no i jakos czarne robia wieksze wrazenie :kox:

o to teraz zacznijcie się licytować co się podoba ludziom, widać znacie się na tym co się komu bardziej podoba... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, nie dopisałem że chodzi mi o trakcję tego auta

jak je kupiłem to przejechałem kawałek po lesnej drodze do swojego rancho nad jeziorem

i myślałem że krew mnie zaleje, trochę piasku i sie zagrzebywał

dobrze że przede mna jechał szwagier moim autem bo miałem prawie zawał z tego powodu

ale tak już to jest z tylnonapędowymi autami

ogólnie E46 to udane auto, dobrze wykonane

ale jak juz bym sie decydował to tylko z X-drive :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib1990 to pewnie dlatego ze masz gaz :decayed: :decayed: (auto unosi sie nad ziemia), czy To jest Omega czy Merc ? :cool1:

Moj kuzyn mial C200 compressor coupe i po śniegu spoko to latało ale malo widziałem go w akcji bo miszszka w Deutsch. choc potem jego 320D (kolejna furka) w śniegu jesli chodzi o ruszanie nie było Asem wiec nie uwierzę ze tak świetnie RWD w takich warunkach sie sprawuje. Widzę tez pod zakładem jak ruszają BMW (oczywiście słabo odśnieżone podłoże) i sądze ze gorzej im to wychodzi od Audic chyba ze wszyscy których widziałem to niedorajdy lub slabe kierowniki a tu wypowiadaja sie tylko mistrzowie RWD. Co do reszty to E46 jest super jesli chodzi o wygląd zewnętrzny a w Xd i jeszcze 330 to juz bajka zwłaszcza gang motorowni i jego zwinność.

Jak bym miał wybrać E 46 330 Xd lub jakies B6 Q to byłby problem z silnikiem w audicy.

Na razie nie wybieram i turlam sie tym czym mam-pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib1990 to pewnie dlatego ze masz gaz :decayed: :decayed: (auto unosi sie nad ziemia), czy To jest Omega czy Merc ? :cool1:

a co ma do tego czy mam gaz czy nie ? a jesli chodzi o to to tak, mam omege B z LPG i tak samo rzuca d*pą jak inne ( brat ma 2,5 v6 PB i dzieje się to samo z tą różnicą że jego TC potrafi tak zmulić auto, że zgaśnie ) Żeby zakończyć temat walki RWD FWD powiem tak : uważam, że na nasze warunki do codziennego użytku RWD nie jest najlepszym rozwiązaniem lecz............ każdy z nam powinien go spróbować aby zobaczyć jak to jest.... oczywiscie, wszystko to co pisze to jest tylko z MOJEGO doświadczenia

omega.th.jpg

ps. to są okolice Limanowej/ N. Sącza 2 tygodnie temu, gdyby nie 2 worki cementu i pełny zbiornik benzyny miałbym ciężko wyjechać pod takie " proste " górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dwa worki ?????

ja kiedys do omegi wrzuciłem kilka kostek do balastowania kutrów rybackich

razem było tego jakieś 280-320kg i dopiero wówczas dawało rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupi może przykład ale zawsze jakiś - na ulicy ludzie prędzej się oglądną za e46 niż b6'ką ....

zalezy jaka, za moja b6 ogladali sie czesciej, mimo ze nie miala s-line itp,a za bmw w m-pakiecie jakos glow tak nie odkreca :decayed:

dobra felga i pomysl na auto robia swoje,no i jakos czarne robia wieksze wrazenie :kox:

o to teraz zacznijcie się licytować co się podoba ludziom, widać znacie się na tym co się komu bardziej podoba... ;(

nie za bardzo wiem o co Ci chodzi ;(

napisalem swoje spostrzezenia, bo wczesniej mialem czarna b6 sedan na czarnej feldze i ogolnie zrobiona na "black madafaka",a teraz mam e-46 coupe w kolorze "szary metalik" z pelnym m-pakietem. i mowie jak jest, audi bardziej odwracala glowy ludziom na ulicach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega "Tas2die4" ma racje, ludzie częściej oglądają sie za Audi bo za BMW boją sie obejrzeć :wink4:

bo im "Deres" płaskiego wypłaci

tak na serio, fajnie zrobione Audi aż cieszy oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omega.th.jpg

ps. to są okolice Limanowej/ N. Sącza 2 tygodnie temu, gdyby nie 2 worki cementu i pełny zbiornik benzyny miałbym ciężko wyjechać pod takie " proste " górki.

O to wlasnie mi chodzilo jak pisalem ze RWD ma gorsza trakcje,a to taki prosty przyklad.

a ten chłopek co tak jest cięty w każdej swojej wypowiedzi to chyba mu kasy na audi nie starczyło, kupił sobie paska, siedzi i pieprzy głupoty tutaj.

:wallbash: co prostak ....

:hi:

A jak to u ludzi kulturalnych inaczej,muszą pojawić się komentarze tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy jeździ tym na co go stać lub tym co mu się podoba. Lepiej będzie jak ten temat zostanie zamknięty :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...