Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie wyposażenie


wild80

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 98 i mam te listwy w drewnie ale nie mam sygnalizatora drzwi otwartych.A sygnalizator to chyba jest w autach z pol fizem bo tam jest dopiero kontrolka o nie zamknietych drzwiach.A pol fiz byl montowany od roku 1999 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:

przecież drewno to opcja i była dostępna od początku produkcji

a ten sygnał to ma każda A4, chyba że się spier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy komu o jakie sygnalizowanie chodzi...kolega pewnie miał na mysli info na 1/2 fisa a nie brzęczyk.Kolkov o jakim konkretnie sygnale mówisz :mysli: o brzęczyku jak sie świateł nie zgasi ?? bo info o otwartch drzwiach dopiero w 2 lifcie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 99, mam drewno (albo coś podobnego) ale FIS pokazuje tylko otwarcie klapy, a na pewno jest pełny :(. Może to tylko kwestia kodowania, i ktoś mógłby spisać kodowanie liczników? Coś mi się wydaje, że to można włączyć. Sygnał otwarcie i zamknięcia drzwi jest, i działa, lampki w aucie reagują poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 97 avant tez mam drewniane wykonczenia ale sygnalu niestety brak :/

Potwierdzam, drewno jest, sygnału brak - no chyba że chodzi o ten brzęczyk przy nie wyłączonych światłach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 97 avant tez mam drewniane wykonczenia ale sygnalu niestety brak :/

Potwierdzam, drewno jest, sygnału brak - no chyba że chodzi o ten brzęczyk przy nie wyłączonych światłach :decayed:

Ja mam drewno w '95. Drzwi nie pokazuje na zestawie wskaźników jednak jak ktoś ich nie domknie, to lampka nie gaśnie, wystarczający patent...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'98,bez fisa; drewno- obecne, sygnalizacja- brak [nie ma też sygnalizacji niezapiętych pasów, co mi akurat odpowiada :) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...