Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] udy - 1.8 turbo AMB, w końcu po wizycie w MR Motors :)


udy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przedstawiam moją a4 1.8 turbo 170km. quattro.

Na forum jestem dosyć długo ale dopiero teraz wklejam fotki bo cały czas jak nie stłuczka jakaś i głupio wstawiać fotki rozbitego to nie było pogody na zdjęcia itd.

Wyposażenie:

- 4x elektryczne szyby

- 4x podgrzewane siedzenia

- quattro :kox::good::decayed::evil:

- skóra

- pakiet oświetlenie

- radio symphony zmieniarka 6cd

- elektr. lędźwie

- tempomat

- spryskiwacze reflektorów

- 6 poduszek

- skrzynia manual :good:

- podłokietnik

- ........ nie wiem co jeszcze

Poczynione modyfikacje:

- pomalowanie dokładek

- wymiana lamp USA na Europejskie ori xenon

- aero wipes

Silnik:

- wymiana turbiny na K04-15

- TIP

- test pipe

- większe wtryski 380cc

- fmic by bakuś

- program by MR Motors http://www.postimage.org/image.php?v=PqLZPX0

- zawias -4cm

- hamulce przód od s4 b5

Plany na przyszłość:

- wydech z kwasówki

- montaż oil catch tank

- bixenony

- felgi 19'' na lato 2011, BBS takie jak ma kolega wuju, już wiem jakie chcem :decayed:, najpierw wykończe opony na 17' i

dopiero pomysle nad nowymi kołami a 17" pójdą wtedy na zime.

- wymiana tarcz tylnich na 288 mm

- pakiet S4 :kox: ( ale bardziej prawdopodobna będzie sama dokładka s-line :decayed: )

- grill, tylnia listwa chromowana, oraz felgi pomalować na grafit

chociaż zastanawiam sie nad białymi BBS

- wymiana kierownicy na multi od b7 ale ciężko strasznie znaleźć w moim kolorze.

- rnse

- wymiana dekorów na szczotkowane alu

- wymiana przednich foteli ?? tu właśnie nie wiem czy występują jakieś fajne w moim kolorze wnętrza

- ściema szyb ( delikatna )

- tylne lampy na led

- ???? może podpowiecie co jeszcze :mysli:

większość tych modyfikacji pewnie nie zdąrze zrobić w tym aucie gdyż niestety wszystko kosztuje

ale może część mi się uda, na pewno niedługo będzie program a na wiosnę fmic.

a oto zdjęcia świeżo po umyciu, ale zdążył sie niestety pobrudzić po przejechaniu 5 kilometrów no ale taka pogoda:

9kpHJ.jpg 9kJES.jpg9kW7A.jpg9kYCJ.jpg

9l2C0.jpg9l569.jpg9la5r.jpg9mgWr.jpg

Fotki po glebie, zmianie felg, hamulców, oraz z fmicem

RyRcJ.jpg

RyTHS.jpg

RyWc0.jpg

3_PG9.jpg

3_X9A.jpg

fulhi.jpg

S02ar.jpg

fPzeS.jpg

fPBK0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super autko :good: zmiany :good: a klapę zmieniasz?

oj dużo kasy wsadzisz w to autko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapy nie zmieniam, no chyba że coś mnie pożadnie w dupe trafi :decayed: i będzie trzeba, ze zmianami to wypisałem rzeczy które chciałbym zrobić a co się uda to nie wiem, na pewno zainwestuje w silnik, hamulce felgi i zawieche, a reszta sie zobaczy z czasem czy budżet pozwoli bo zrealizowanie tego wszystkiego to jednak spore pieniądze

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, co do poprzedniego auta to wspoyminam bardzo dobrze nie psulo się nic jedynie z gazem miałem trochę problemów. Palił swoje około trzynastu litrów wciagal przy mojej niespokojnej jeździe a gazu potrafił nawet osiemnascie ale przy spokojnej jeździe w trasie schodził nawet do dziewieciu litrów; ogólnie silnik super dynamiczny stosunkowo a zarazem bezawaryjny no ale to pewnie też zależy od egzemplaza

Pozdr [br]Dopisany: 24 Luty 2010, 10:04_________________________________________________No i auto do dziś w rodzinie na jednym że zdjęć w tle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłeś na sofcie po wymianie pompki ??? ile wypluło ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero będę robił w marcu, czekam na odpowiedź od rogala co do terminu, na jakieś 200 kunia liczę na spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero będę robił w marcu, czekam na odpowiedź od rogala co do terminu, na jakieś 200 kunia liczę na spokojnie

200 masz na bank. dlaczego robisz u Rogala????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szczerze to nie wiem pewnie z powodu dobrych opinii o nim :) a że zaczął chętniej robić benzyny to czemu nie, w dodatku jest grupowy i będzie trochę taniej z pewnością, a drugą firmą polecaną na forum jeśli chodzi o wawę jest unitronic ale raz tam byłem na diagnostyce i jakoś się do gościa zraziłem, może i zna się na rzeczy ale ni h*ja nie potrafiłem się z nim dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do Twojego FMIC-a baq chcial wzornik :):):), nie myslales zeby razem z fmic zaczac spawac wydech ?? 2,75' na dwoch koncowych tlumikach już przyzwoicie gada i nie jest przesadnie głosne

a no i podstawa

zaloz kratki, schowaj rury :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo udy, u mnie też niedługo zagości FMIC. Jakie wymiary ma twój? Dużo było rezania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do mojego chciał wzór :)

wszystkie kratki oczywiście siedzą na swoim miejscu podczas jazdy na codzień :decayed:, zdjęte tylko do zdjęcia

co do wydechu to jak najbardziej zaczynam o nim coraz poważniej myśleć bo na test pipe dźwięk się zrobił komiczny, jak jakiś kuźwa fiat 125p.

Thom4s

fmic ma 14cm wysokości, rezania nie było za dużo, jedynie trzeba było tylko przesunąć delikatnie pompę sai ( wtórnego powietrza jakoś tak :mysli:) oraz przyciąć deliktatnie dokładkę z od środka, a tak po za tym weszło bez szemrania, cooler może nie jest za wysoki ale za to praktycznie cała jego powierzchnia jest odsłonięta, mieści sie praktycznie w tej środkowej kratce, najważniejsze że odczułem duuużą różnicę w jeździe,

ps. heh teraz zacząłem oglądać te swoje zdjęcia to jakaś masakra, muszę zrobić jakieś lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bakuś po prostu chciał mieć wzór do b6 1.8t, wymiary, kształt orurowania itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem nad takim FMIC - 180 cm http://www.allegro.pl/item1045298143_kit_intercooler_fmic_1_8t_audi_a4_b5_passat_vag.html od kolegi z forum, tylko nie wiem czy wejdzie bez problemu i czy jest w ogóle sens brać większy jeśli jego część byłaby zasłonięta... :mysli: niby pisze ze p&p.

Co do zdjęć to masz racje, zrób nowe :tongue4:

Powiedz coś więcej o dzięku po wywaleniu kata, bo nie chciałbym żeby moja A4 generowała dźwięk 125p :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie chodzi o wzornik, jak mi dolary pozwola to bede chcial do swojej wsadzic wiekszy FMIC, poza tym musze downpipe dorezac i auto gotowe do strojenia na sezon :)

tak to brzmi na 2,75' i 2 koncowych ulterach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie gulgocze :kox:

Thomas ta aukcja allegro jest właśnie od kolegi z forum u którego ja robiłem swój, tylko że ja byłem u niego osobiście i wszystko było robione na miejscu, ten zestaw gotowy który sprzedaje na allegro jest do b5 a to jest jednak różnica jak się okazało :gwizdanie:.

Niestety u mnie nie było czasu i chłopaki nie zrobili sobie wzoru do b6,

a ty z racji zamieszkania raczej nie pojedziesz do nich osobiście :tongue4:

co do dźwięku to wiesz jak z dźwiękiem ciężko go słowami opisać, pamiętasz może jak stare polonezy chodziły przeciągniętę na drugim biegu ?? :kox: :kox: to jest coś w podobie, niektórym się nadal to podoba ale mi nie, postaram się coś nagrać może da radę wychwycić głos

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam tylko na wykres... :chytry::evil:

A odnośnie wzorników do B6 - nie będziemy robić, bo i nie ma na to czasu, i co auto to jest wszystko inaczej (bo już kilka kolejnych B6 od tamtego czasu do nas zawitało). Tak samo z IC - wkładając 14-tkę jeszcze idzie sobie powymyślać przy montażu jak to tam usytuować, a przy 18-tce już zupełnie inaczej musi wszystko być skonstruowane - w innymi miejscu IC, inaczej poprowadzone orurowanie, inne uchwyty itp. Jak ma być na tip-top to trochę roboty z tym ogólnie jest, a tym bardziej jak ktoś tego nigdy nie robił i chce sobie sam zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy najlepszy mod z dotychczasowych :):)

LZPX0.jpg

:good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...