Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] udy - 1.8 turbo AMB, w końcu po wizycie w MR Motors :)


udy

Rekomendowane odpowiedzi

nie do opisania, zapitala jak głupie, warto było wydać każdą złotówkę na to wszystko :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny wynik, gratuluję. Fajny niutek. 231KM to już lepiej niż 3.0 V6 :naughty: To chyba wszystko co da się wycisnąć z K04-15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że kolega dopioł swego....autko zaczeło jeździć....super wynik.....banalne pytanie ale jak teraz wyglaga spalanie?wzrosło po korekcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechałem ze 25 km więc ciężko powiedzieć, będe obserwował i dam znać,

dzieki :good:

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 09:51_________________________________________________co do spalania....

zalane po korek, przejechane 50 km tak na luzaka czyli trochę buta trochę spokojnej :gwizdanie: jazdy, zjazd na stację weszło 7 litrów.... sporo :evil:

a póki co poleciała mi wczoraj plecionka, chodzi jak czołg i autko unieruchomione... :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

siema!tez mam AMB i wymieniaj od razu cewki (bo bedziesz mial z nimi problem) ori tam wsadzone (sa wadliwe) poza tym auto super!! pozdro!!p.s jakbys mial jakies pytania co do uzytkowania AMB pisz do mnie chetnie pomoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed:

dzięki za chęć pomocy , autko mam od 1,5 roku. cewki wymieniłem już dawno, pozdro

również pisz jakbyś miał jakieś pytania :decayed:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 20:48_________________________________________________uaktualnione plany na przyszłość w pierwszym poście

szukam:

dokładki przód s-line z kratkami

opon zimowych na moje felgi 17" używanych w dobrym stanie

i mam pytanie czy takie elementy jak ta listwa chromowana z tyłu oraz obwódka grilla, można to malować ?? :blink:

przy okazji felgi 15" wraz z oponami zimowymi na sprzedaż, widoczne na na zdjeciach na pierwszej stronie

no i miałem pierwszy kill na drodze, alfa 156 GTA 3.2 250km, dogoniła mnie dopiero przy prędkości 130km ale chyba za bardzo przeciągnałem furę i straciłem przez to, mina gościa w alfie, jakiś rumun, bezcenna, jakby mógł to by mnie chyba zastrzelił

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udy, ja mam na sprzedaz Conti Wintercontact'y TS810 225/50/R17 [celowo ciut wyzszy profil na zime].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed:

no i miałem pierwszy kill na drodze, alfa 156 GTA 3.2 250km, dogoniła mnie dopiero przy prędkości 130km ale chyba za bardzo przeciągnałem furę i straciłem przez to, mina gościa w alfie, jakiś rumun, bezcenna, jakby mógł to by mnie chyba zastrzelił

:kox:

Jak Cię dogonił przy 130km/h to dość szybko - ta krówka ma 6,3s do 100 chyba z tego co pamiętam :gwizdanie: :decayed::naughty: Trzeba rezać dalej, bo pewnie gość spokojny emeryt, a Ty nam tu koloryzujesz, że paskudny Rumun :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumun rumun :sick3:

No to skoro ma 6,3 do setki to jestem zadowolony, gdybym lepiej zmieniał biegi to raczej by mnie nie dognał wogóle, mogłem jeszcze raz sprawdzić ale właśnie w tym momencie rozleciała mi się plecionka i musiałem stanąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumun rumun :sick3:

...gdybym lepiej zmieniał biegi to raczej by mnie nie dognał wogóle,

Dlatego lepszy automat. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poćwicze i będzie git :naughty:

po chipsie nie mogę nadążyć ze zmianą biegu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500 zł[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 23:32_________________________________________________Kupię listwy drzwiowe sline/s4, zarówno te wypukłe nad samymi progami jak i te na drzwi tylnie z logo s-line oraz

kratkę prawą do przedniego zderzaka s-line

już niedługo zagości pakiet s-line :decayed: :gwizdanie:, brakuje tylko powyższych :disgust:

zastanawiam się jeszcze nad stabilizatorami przód i tył bo moje audi nie chce skręcać, nie dość że cały czas coś nie tak z wspomaganiem ( j**ana maglownica ) to jeszcze autko nie zachowuje się zbyt ładnie w zakrętach, chciałbym zainwestować w stabilizatory oraz w jakieś nowe amorki do sprężyn ok -40mm, ale nie wiem czy nie lepiej się opłaca dozbierać na gwint, na zimę mógłbym podnieść auto bo przy glebie zaraz stracę mój piękny s-line :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gwincie i tak masz jakieś początkowe obniżenie w stosunku do serii, więc za dużo to sobie nie podniesiesz :naughty: Jeśli myślałeś, że podciągniesz auto do wysokości serii albo wyżej na zimę, to ....zapomnij :tongue4::kox:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 14:32_________________________________________________Ja na zawieszeniu 1BE zbierałem wszystko na zderzaczek S-Line, a po osłonie silnika i skrzyni zostały jedynie farfocle :decayed: teraz to będzie jeszcze gorzej, ale się zobaczy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem, ale teraz mam - 4 cm, chyba znajdę gwint który zaczyna od wyższego poziomu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...