Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Ile za wymianę klocków hamulcowych?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Wymieniałem dzisiaj klocki z przodu i z tyłu w moim audiku w Q-servis skasowali mnie 500. Czy to normalna cena?? :mysli:

Opublikowano

5 stów za sama wymianę ???????????

czy jeszcze jakieś elementy były wymieniane ???

Opublikowano
  • Autor

klocki przód tył + robocizna

z tego co go zrozumiałem to 400 klocki 100robocizna

Opublikowano

jakie klocki kosztuja 400zł ???? co Ci tam włozyli ????

chyba tylko ori,

założe sie że cały płyn z zacisków poszedł z powrotem do zbiorniczka

jeżeli tak to bym powiesił mechaników za jaja

Opublikowano
  • Autor

no ale jak się cofa cylinderki to chyba normalne że płyn też się cofnie. nie rozumiem troche

Opublikowano

gdybyś rozumiał istote tego zgadnienia to bys nie pozwolił aby tak zrobili z Twoim autem

przykro mi Kolego ale czeka Cie jeszcze wymiana całego płynu hamulcowego

Opublikowano
  • Autor

no własnie płyn mi sprzawdzali 'gratis' jakimś sprzętem i mówili że jest dobry

Opublikowano

po takim zabiegu płyn w Twoim aucie nadaje sie tylko psu w du....e

zajeb...ł bym tych śmieciarzy za taką fuszerkę

JAK NAJSZYBCIEJ WYMIEŃ PŁYN !!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

i weź tu znajdz dobrego mechanika...

pytałem na forum ale moderator wyrzucił mój wątek do kosza :disgust:

Opublikowano

no to już znalazłeś odpowiedz

na przyszłość jak ktos wyrzuci Twojego posta

napisz do konkretnej osoby na priv np do mnie :polew: :polew: :polew: :polew:

potrzebujesz jeden litr, wlej cos dobrego, żadnego szajsu

jeżeli bedziesz w przyszłości potrzebował pomocy w temacie układów hamulcowych to wiesz gdzie mnie szukac

Opublikowano
  • Autor

ty no ale patrze teraz na allegro to ate tyle kosztują

Opublikowano

ty no ale patrze teraz na allegro to ate tyle kosztują

co tyle kosztuje ????

klocki do Twojego auta ????

jeżeli tak to co najwyżej 200zł na alledrogo

http://moto.allegro.pl/item916885609_klocki_hamulcowe_ate_passat_audi_13_0460_7110_2.html

Opublikowano

ty no ale patrze teraz na allegro to ate tyle kosztują

co tyle kosztuje ????

klocki do Twojego auta ????

jeżeli tak to co najwyżej 200zł na alledrogo

http://moto.allegro.pl/item916885609_klocki_hamulcowe_ate_passat_audi_13_0460_7110_2.html

195 zł kosztują klocki do przodu, a do tyłu?
Opublikowano
  • Autor

no tak ale ja wymieniałem z przodu i z tyłu

Opublikowano

sorry nie wkleiłem linka

do tyłu max 120 zł z przesyłką

http://moto.allegro.pl/item918447679_klocki_ate_tyl_audi_vw_golf_seat_leon_skoda_fabia.html

pominę milczeniem to że powinien byc wymieniony również płyn

Opublikowano
  • Autor

jeszcze jedno pytanie to co wymiane klocków mam wymieniać płyn? bo z wypowiedzi tak wnioskuje

Opublikowano

wymiana płynu powinna być max co 2 lata lub 60tkm

ale nic nie przeszkadza aby wymieniac go częściej :good:

ja wymieniam co 6 miesięcy

Opublikowano

A ja moge sie przyłaczyć do tematu ?

Potrzebuje wymienić tarcze i klocki z przodu.

Jakie proponujecie firmy i ile musze sie na to przygotować finansowo.

Potrzebuje komplet tarcz i klocków do A4 B6 1.9 TDI i A4 B6 3.0 V6

Opublikowano

wymiana płynu powinna być max co 2 lata lub 60tkm

ale nic nie przeszkadza aby wymieniac go częściej :good:

ja wymieniam co 6 miesięcy

to silnik pewnie wymieniasz co 2 lata nie? ;)

Opublikowano

julo23 ja założyłem do mojej Audi z tym silnikiem co ty masz 1,9 TDI taki zestaw na przod klocki FERODO DS ORAZ TARCZE BREMBO i jest ok, autko fajnie hamuje chociaz ich jeszcze nie testowalem przy wiekszych predkosciach bo musze je dotrzec najpierw a potem test :) :) devastation proponował mi rozwiązanie FERODO DS + FERODO TARCZE wiec mozesz tez tak sprobowac ewentualnie ZM + Ferodo DS :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.