Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakup myjki ciśnieniowej - pomoc


Szymoonk

Rekomendowane odpowiedzi

Popatrz jeszcze na Nilfisk, Lavor, Kranzle. Jeżeli już chcesz Karchera i się na niego uprzesz to na pewno tylko z aluminiową pompą i coś z serii nie niżej niż 5.xx, a najlepiej 7.xx.

Tych co wymieniłeś bym nie kupił na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość majki-m

Popatrz jeszcze na Nilfisk, Lavor, Kranzle. Jeżeli już chcesz Karchera i się na niego uprzesz to na pewno tylko z aluminiową pompą i coś z serii nie niżej niż 5.xx, a najlepiej 7.xx.

Tych co wymieniłeś bym nie kupił na pewno.

Za 600 zł nie kupi żadnej z tych które wymieniłeś,chyba że używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 600 zł nie kupi żadnej z tych które wymieniłeś,chyba że używkę.

Coś za coś, ale Nilfiska może kupić:

http://spawanie.nazwa.pl/a-p-3320.html

Oczywiście Karcher K 5.55 Jubilee też się sprawdzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J asobie trzasnąłem wczoraj K 7.91 MD :decayed:

Fajnie siurga wodą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J asobie trzasnąłem wczoraj K 7.91 MD :decayed:

Fajnie siurga wodą :kox:

Fajna myjka, aczkolwiek chyba w tej cenie skusiłbym się na coś innego :kox:

Kiedy mogę przyjechać przetestować ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos ma ochote na naprawde dobre mycie samochodu to pogadam ze strazakami i moze uzycza odpowiedniego sprzetu. z cisnieniem tez nie bedzie problemu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad roku mam Lavor 160 - poszukaj w Lidlu - od czasu do czasu wystawiaja za 599zl z 3-letnia gwarancja

http://www.polus.pl/usugi/serwis-czesci-akcesoria/urzadzenia-sprzedawane-w-sklepach-lidl

Cytat z neta

nie wiem czy są jeszcze w ofercie ale ja tą myjkę użytkuje od roku

i powiem ci że innej bym nie kupił. Pare razy chodziła po 8 godzin z przerwami.

Nazywa się LAVOR Superwash 160 ma 3 lata gwarancji ,160 bar wąż ze 20m długi ,szczotka ,dysza strumieniowa, dysza rotacyjna no i najważniejsze pompa aluminiowa a tłoki ceramiczne a nie jak w tanim sprzęcie wszystko plastik ,

autostop i to wszystko za 666pln .Sama myjka jest made in italy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J asobie trzasnąłem wczoraj K 7.91 MD :decayed:

Fajnie siurga wodą :kox:

Fajna myjka, aczkolwiek chyba w tej cenie skusiłbym się na coś innego :kox:

Kiedy mogę przyjechać przetestować ? :naughty:

:kox: :kox:

Jesteś u mnie zawsze mile widziany :gwizdanie:

Myjka dobrze, wypier*ala fugi z między płytek :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad roku mam Lavor 160 - poszukaj w Lidlu - od czasu do czasu wystawiaja za 599zl z 3-letnia gwarancja

http://www.polus.pl/usugi/serwis-czesci-akcesoria/urzadzenia-sprzedawane-w-sklepach-lidl

Również polecam tą myjkę w cenie do 600 zł :wink4:

:kox: :kox:

Jesteś u mnie zawsze mile widziany :gwizdanie:

Myjka dobrze, wypier*ala fugi z między płytek :polew: :polew:

Spróbuj kiedyś umyć sobie stopę :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, odświeżę trochę temat. Chcę kupić jakąś fajną, dobrą i niedrogą myjkę, budżet tak do 1000 pln. Myjka ma być przede wszystkim używana do mycia aut (2-3 razy w tygodniu) i okazjonalnie do mycia np elewacji domu czy kostki.

W Makro w promocji np jest Karcher K 5.86, ale różne opinie słyszałem o tej marce, że tylko na opinii jedzie itd .Z kolei na allegro znalazłem coś takiego http://allegro.pl/item1071380809_black_decker_myjka_pw1700_szczotka_do_elewacji.html. Co moglibyście polecić? W ogóle jaką markę sugerujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item1073033441_black_decker_myjka_pw1500_super_najlepsza_cena.html

Przeczytałem temacik i znalazłem taką myjkę :wink4: Co powiecie na jej temat? Myjka będzie używana dość rzadko, ogromnych wymagań nie mam, ale żeby brudne autko umyła :) I może czasami do czegoś innego :wink4: Kasy nie chcę wydawać zbyt dużo... A na wydając 200 zł na jakaś myjkę to chyba wyrzucamy kasę w błoto? :rolleyes: Czy w przypadku tej myjki jest podobnie? :decayed: A może coś innego za podobną kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie przekonam się do B&D i nie jestem w stanie się na jej temat wypowiedzieć. Wg mnie wszystkie tego typu myjki są bardziej w kierunku "marketowych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta :gwizdanie:

Sam planuję zakup jakiejś średniej klasy i wielkości myjki :gwizdanie:

Może Karcher? np coś takiego: http://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-karcher-5-55-dostawa-gratis-i1216356482.html

czy wszystkie modele Karchera 5.XX i wyżej mają mosiężną lub aluminiową głowicę ?

chciałbym używać takiej myjki z pianownicą :wink4: :wink4:

może ktoś handluje takim sprzętem i mógłby zaproponować jakąś ciekawą ofertę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takiego karchera wytrzymał troszkę ponad 2 lata, niezbyt intensywnie używany, w weekend 2 auta myte, teraz od roku mam Bosha Aquatak 115 PLUS (nazwy nie pamiętam dokładnie) ale ciśnienie daje o wiele lepsze od karchera a w komplecie są wszystkie końcówki jakie są potrzebne, ja za swojego płaciłem coś ~600zł i bardzo sobie chwalę, lepiej się spisuje niż karcher.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem podobny dylemat. Wahałem się między Karcherem (seria 5.xx) a Black&Deckerem. Po przeczytaniu wielu for na necie i rozmowach ze znajomymi, zdecydowałem się na Karchera K 5.55. Do prac przydomowych (mycie elewacji, kostki brukowej) i mycia samochodów sprawuje się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takiego karchera wytrzymał troszkę ponad 2 lata, niezbyt intensywnie używany, w weekend 2 auta myte, teraz od roku mam Bosha Aquatak 115 PLUS (nazwy nie pamiętam dokładnie) ale ciśnienie daje o wiele lepsze od karchera a w komplecie są wszystkie końcówki jakie są potrzebne, ja za swojego płaciłem coś ~600zł i bardzo sobie chwalę, lepiej się spisuje niż karcher.

to mnie teraz kolego zaskoczyłeś, bo ja mam karchera 2,98 PLUS i on wytrzymał też jakoś 2 lata i w końcu popsuł się, i teraz chciałbym kupić coś na więcej niż 2 lata, jeżeli mam zapłacić taką cenę :mysli: ale skoro piszesz, że seria 5,55 też jest nie bardzo :gwizdanie: sam już nie wiem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...