Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] MyOwn, MyLove ;)


kaos

Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj fotka z przymiarki:

WtFG0.jpg

no kolego, bardzo ładnie to wygląda!! :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe niezle :) zreszta nie istotne Twoja niunia jest bardzo sliczna :)

z bt musze sprawdzic zreszta zaraz to zrobie :) mam niestety samsunga a przy mojej czestotliwosci gadania i tak trzyma 1 dzien.

mech15, dzieki ale jezeli chodzi o te 20" to rzeczywiscie przesada choc wyglada to nieziemsko :P hehe

beda 19" ale chyba ten wzor bo mi sie bardzo podoba.

dawajcie jutro do arkadii kto z warszawy to sobie pogadamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

david_n odszczekuje :embarrassed: nie wiem czemu ubzduralo mi sie lipec 2006 a to za wczesnie na rok modelowy 2007, BTW ladna kolorystyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl, mam BT w samochodzie bo mam ustawienia PINu itd ale jak wyszukuje telefonem sygnalu to nic mi nie znajduje.. :(

go sie jakos wlacza?

uzylem opcji szukaj ale jakos nic nie chcialo znalezc.. przeszukiwalem nawet troche recznie ale po 20 str postow mi sie odechcialo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl, mam BT w samochodzie bo mam ustawienia PINu itd ale jak wyszukuje telefonem sygnalu to nic mi nie znajduje.. :(

go sie jakos wlacza?

uzylem opcji szukaj ale jakos nic nie chcialo znalezc.. przeszukiwalem nawet troche recznie ale po 20 str postow mi sie odechcialo ...

Wyszukiwanie BT w samochodzie należy robić w krótkim czasie po włączeniu zapłonu, później BT w samochodzie jest niewidoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rzeczywiście ;) udało się.

Szkoda tylko ze nie mogę przerzucić w jakiś łatwy sposób książki telefonicznej.

Książka telefoniczna przecież jest dostępna po każdym podłączeniu telefonu przez BT.

Dzięki Trezor ;)

Nie ma sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe racja mystic dzięki ;)

a rzeczywiście jest dostępna książka ;) ja w pracy jestem i coś zrobię przy samochodzie potem przyjdę do komputera coś popracuje, napisze tutaj a potem znów dopiero sprawdzam w samochodzie ;) i tak wszystko na raty.

ale generalnie dziękuję Panowie :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 15:54_________________________________________________sorry za dublowanie postow ale chcialem zeby bylo mnie widac.

Mam problem z tym ustawieniem telefonu przez BT. MIanowicie jak ja do kogos dzwonie to jest wszystko cacy ale jak ktos dzwoni do mnie to szumi wyje i w ogole nie da sie rozmawiac. Ktos wie co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...