Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AZB] Czas się pochwalić ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to nadeszła pora się pochwalić (trochę pogody i czyste autko^^)

Audi A4 1.9TDI

W przepięknym kolorze Kości Słoniowej :polew:

Końcówka 98roku (z tego co papiery piszą)

Wyposażenie:

- 2x elektryka szyb

- klimatronik

- elektryka szyb

- chip na 116koni :notworthy:

Więcej narazie nie pamiętam :gwizdanie:

Parę fotek :)

hpim2102.jpg

hpim2109.jpg

hpim2128s.jpg

hpim2129e.jpg

hpim2131d.jpg

hpim2133z.jpg

Plany na później:

- Fele OZ Racing CRONO HT 16 może 17 cali

- czarne szyby (piecowe)

- oryginalne lampy przednie!!

- tylne lampy led-y z seryjnym wyglądem

- wymiana całego audio

- niższy zawias

- może zmiana koloru

- halogeny

- czujnik parkowania

- pusty wydech

- dołożenie elektryki na tył

i pare innych glupot...

Opublikowano

Plany :good: szczególnie wymiana tych lamp [świecą na żółto jak siuśki :decayed:] A co do felg jak już się zdecydujesz na te OZ to zakładaj 17", jak kupisz 16" będziesz żałować. Czemu chcesz ją malować kolorek nawet fajny :)

Opublikowano
  • Autor

Widziałeś kiedyś ten kolor na żywo ?? To dopiero wygląda jak siuśki :polew: :polew: [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 16:54_________________________________________________A jak by ktoś chciał to lampy są do sprzedania :) piszcie na PM jak coś :hi: :hi:

Opublikowano

Zmieniaj lampy bo tragedia Panie :naughty: zakładaj zespolone DEPO+HID max 6000 i będzie dobrze :decayed:

Opublikowano

zmień sobie dane w profilu , to że masz teraz 116koni to nie znaczy że Ci sie kod silnika zmienił , jak masz chipa na 116 koni to pewnie w serii była to 90ka :rolleyes: ja sobie nie zmieniłem w profilu na BRD :tongue4:

auto ma potencjał , koloru nie zmieniaj , chyba że na białą perłe :kox:

i trzymaj sie planu to będzie malina :naughty:

Opublikowano
  • Autor

oooo widzisz ;) kolego keżor powiedz mi co mam tam wybrać:> Z okazji że nie bardzo kojarzę ocb także proszę o wytłumaczenia albo lepiej podpowiedz :>? :decayed:

Opublikowano

Chcialbys miec AZB :polew:

Opublikowano
  • Autor

Czyli ze jaki ma byc? :confused4:

Opublikowano

Czyli ze jaki ma byc? :confused4:

zobacz na wlepe w kole zapasowym, ale pewnie masz AHU 90km

Opublikowano

tylne lampy led-y z seryjnym wyglądem - o jakich ledach mówisz, daj więcej info na ten temat.

Opublikowano

fajne autko lampy przod do wymiany felga 17 obowiazkowo wtedy lepeiej autko wyglada i nie zmienaij koloru bialy kolor ladny wiec nie kombinuj i nie baw sie w malownie auta lepiej kup za ta kase te flegi i dobrze by pasowly one w czarnym kolorze :D

Opublikowano

tylne lampy led-y z seryjnym wyglądem - o jakich ledach mówisz, daj więcej info na ten temat.

Tu jest chyba problem, bo nie ma ładnych ledów do Avanta. Są Lexus-looki ale one są :sick3:

Do Avanta najładniejszą lampą pozostaje poliftowa fabryka :good:

Opublikowano
  • Autor

Co do koloru to nie jest biały :disgust: :disgust: To jest kość słoniowa :polew: czyli brudny biały :polew::tongue4:

A co do lampy to chce coś takiego tzn to nie jest jeszcze to czego szukam ale są jako takie http://allegro.pl/item939387841.html

Najchętniej to kupiłbym sobie lampy wygladające jak oryginały tylko ze diodowe. Gdzieś to ktoś ma bo widziałem na forum :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Najchętniej to kupiłbym sobie lampy wygladające jak oryginały tylko ze diodowe. Gdzieś to ktoś ma bo widziałem na forum :kox: :gwizdanie:

Nie ma :) Są tylko do sedana, do avanta nie znajdziesz, bo nikt nie wpadł na pomysł żeby takie zrobić :decayed:

Ładne autko, zmień te przednie lampy na ori valeo albo zamiennik depo (i maluj środek lamp na czarno :kox: ). I nie zmieniaj koloru! Biały jest kox :kox: może pomaluj dokładki, albo zakładaj body S4 :kox: Dobre plany :good:

Opublikowano

fajny bialas :good: powodzenia w modach :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.