Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Problem z zegarami


louolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem z tzw.opadaniem wskazówek w liczku mojej A4 zaczeło sie od obrotomierza zamiast pokazywać do przodu pokazuje do tyłu wskażnik paliwa wskazówka na połowie wskaźnika a zaczyna świecic rezerwa,wskaźnik ładowania akumulatora,voltomierz tez pokazuje ponad stan czyli ponad 16v a przy nie zapalonym silniku ok14.moje pytanie

Gdzie mozna ową ustrke naprawić mieszkam na śląsku prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuzszej przerwie ale wracam do problemu z zegarami a więc nie dawało mi to spokoju więc postanowiłem pojechac do elektronika z zdiagnozować problemy w moim liczniku

a więc pierwszy problem to silniczki od temperatury,paliwa i obrotomierz padnięte wymiana jednego koszt ok 150 zł ale jak sie wymienia więcej to po 100 liczą ja miałem jeszcze popalone diody od kontrolki świateł i długich i spalony głosniczek od sygnalizacji zapalonych swiateł po wyciagnięciu kluczyka co do procesora to mi powiedzieli ze jest ok nie trzeba nic wymieniać wczesniej robiłem fis-a i teraz zegary sa jak nowe.

Tam gdzie ja robiłem licznik dają gwaracje pisemną na dwa lata mozna powiedziec ze profesjonaliści wiedzą w czym jest problem polecam

moge dac namiary na nich jesli ktos by chiał na śląsku

Naprawa licznikow i wyswietlaczy Audi BMW Mercedes Renault Skoda - cala Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...