Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

+12V do Radia po stacyjce

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich .

Odświeżę temat też zamontowałem u siebie radio 2 din Pioneer do tego interfejs by zagrał sub + tył . Radio uruchamia się i gra cały czas obojętnie z kluczem czy bez dopiero po złączeniu czerwonego i żółtego kabla w radiu . Radio jest tak dziwnie skonstruowane że nie da się go wyłączyć przyciskiem tylko trzeba zdjąć panel radia i jest to bardzo wkurzające . Chcę podpiąć radio pod bezpiecznik nr.37 , kupiłem rozdzielacz na dwa bezpieczniki i teraz moje pytanie czy odcinam plus co idzie do radia z kostki co jest w aucie i podłączam tylko plus ten z bezpiecznika ? proszę o pomoc

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam orientujecie sie czy znajdę plus (+) wychodzący z radia po jego włączeniu ? Chciałbym podłączyć niefabryczny moduł bluetooth tak żeby załączał się po włączeniu radia. Radio Concert 3

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 1.03.2010 o 16:19, kadaf napisał:

Witam, pewnego dnia czekając dłuższy na pasażera, postanowiłem wcielić w życie długo planowaną modyfikację.

jak wiadomo w modelach od B6 w górę nie występuje szyna 15, czyli +12 po przekręceniu stacyjki, a nieoryginalne radio musiało być uruchamiane przyciskiem.

aby poradzić sobie z tym problemem i cieszyć się luksusem słuchania muzyki po odpaleniu samochodu i wyłączania po zgaszeniu należy zastosować przekaźnik samochodowy 12 Voltowy
XaWkJ.jpg

jedynym miejscem gdzie pojawia się napięcie po odpaleniu samochodu jest bezpiecznik 37 (pompa urządzenia do mycia szyb i do mycia reflektorów) i w to miejsce należy zastosować rozdzielacz do bezpiecznika.
dlrlr.jpg

i plus z tego rozdzielacza kierujemy do pozycji 85 w przekaźniku, kabelek z 86 podłączamy do masy

30 i 87 podłączamy do przeciętego czerwonego kabla w zasilaniu radia,



dnMvS.jpg

dd7Y9.jpg

przekaźnik można zamontować w miejscu za bezpiecznikiem
ddwUA.jpg


opis stworzony niechlujnie i szybko bo obiecałem że na dziś będzie gotów.

całość wykonana w ciągu 15 minut pod marketem, koszt przekaźnik 10 PLN i 10 PLN rozdzielacz do bezpieczników

efekt: DSCF5158.AVI


Dodano:

Po przekręceniu stacyjki w pozycje prawię zapłonu (nie zapalają się kontrolki na liczniku) słychać cyknięcie i następuje uruchomienie radia, czyli nie mamy włączonego zapłonu a radio gra.

Witam, czy mógłby ktoś sie wypowiedzieć czy ten sposób na działające radio po wyłączeniu zapłonu jest skuteczny i bezpieczny ? Pozdrawiam

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ja kupilem przejsciowke na allegro,ale trzeba bylo złaczyc czerwony i zolty przewod razem by radio w ogole odpalilo.Za ch*ja nie wiem jak doprowadzic zasilanie by sie wylaczalo po wyjeciu kluczyka i nie tracilo pamieci.Rozebralem obudowe kierownicy,do stacyjki dochodza dwa przewody(czarny i zielony).Ktoś pomoże i podpowie co trzeba zrobic ?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Podłączę się do tematu ponieważ mam problem z włączaniem radia.

Kupiliśmy Audi, w którym był zamontowany jakiś Alpine. Niestety nie włączało się po zapłonie automatycznie no i dźwięk był taki sobie, więc radyjko wyleciało. A, że lubię fabrykę to kupiłem i założyłem Audi Concert (chyba II) no i ku mojemu zdziwieniu oryginalne radio również się nie włącza automatycznie i gra tylko godzinę. 

Moje wkur....nie było ogromne :) i teraz pytanie: co jest nie tak?

Czy fabrycznie siedziało tu inne radio i kupiłem nie takie? Da się to sprawdzić?

Podejrzewam, że włączanie pewnie jest po can - to gniazdo na środku radia, tylko w instalacji nic takiego nie ma.

Podpowie ktoś jak to ogarnąć ewentualnie jakie radio kupić? Nie chcę dorabiać plusa po stacyjce itd - ma być fabryka :)

i jeszcze jedno - panel radia - ścięcia boczne  nie pasują idealnie w konsoli, radio jest z A3, ma to znaczenie? panele były inaczej wyprofilowane w tych samych modelach radia?

20211225_124953.jpg

20211225_125014.jpg

20211225_124922.jpg

Opublikowano

wygląda że kabelki CAN są tej czarnej wtyce , natomiast radio jeżeli jest z A3 8P może oczekiwać innych sygnałów can niż w b6 

radia concert miały różne rozmiary ramki w zależności od auta do jakiego szło - w c5 inna , w a3 inna itd. 

Edytowane przez Banan

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.