Jump to content
IGNORED

Przy jakiś obrotach maksymalny moment obrotowy?

chrapusta
 Share

Recommended Posts

Wg instrukcji od Audi jest to 225Nm w zakresie od 1700 - 3000 obrotów.

pokaz mi taki wykres serii ... ;)

to co podałes to jest tylko przedział ....

maxymalny moment obortowy silnik AFN osiaga przy ~ 1900 obrotów i ma on wartość 225/235 Nm (dane z różnych żródeł) ...

po tej wartości obrotów moment juz spada ..... :rolleyes:

Maksymalny moment jest przy obrotach ok 2800-2900 - 225Nm

chyba pomyliło Ci sie z 1800-1900 ... ;)

Zgadza się, moment 235 przy 1900 :thumbup:

maxymalny moment obortowy silnik AFN osiaga przy ~ 1900 obrotów i ma on wartość 225/235 Nm (dane z różnych żródeł) ...

nie zebym sie z kolega chcial spierac tym bardziej, ze moja wiedza w tej kwestii jest niewielka ale w takim razie czy moglby mi kolega wyjasnic dlaczego (i co to oznacza) w instrukcji mam napisane 'grobtes drehmoment Nm bei 1/min' i przy moim 81 kW jest to 225/1700-3000 (afn sedan '96)... przy wszystkich innych jest tylko 1 wartosc ale przy moim jest przedzial...czy to moze ma cos wspolnego z turbina ze zmienna geometria ... i czy to w takim razie oznacza, ze ten moment ma taki wlasnie w calym przedziale? pytam z czystej ciekawosci bo akurat nie jestem fanem duzej ilosci koni, momentu, vmax czy czego tam jeszccze... :)

byc moze w takim razie te na niemiecki rynek maja inaczej...no zeby nie bylo ze wzialem to z powietrza to moge dac foto z instrukcji, w ktorej jest jak byk 225/1700-3000 przy afn'ie 110, chyba ze niemcow wprowadzali w blad ;)