Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Testujemy różne auta- nasze wrażenia i oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wciągnąć takiego do interesu :kwasny: Teraz trzeba będzie oddać Audika Zjawkowemu :disgust:

:decayed:

_________________________________________________

To prawda że jest coś w niektórych modelach BMW. Merc natomiast robi fajne, wygodne i ergonomiczne wnętrza ale zewnątrz jest już gorzej.

Tak się tutaj rozpisałem na temat Beemek a tak naprawdę najsczeście testuje nowe merce, mazdy i czasem Audi. Lecz na co dzień tylko Audi :wink4:

Opublikowano

Tak się tutaj rozpisałem na temat Beemek a tak naprawdę najsczeście testuje nowe merce, mazdy i czasem Audi

fajną masz prace :naughty:

Opublikowano

....a mówili,że w Rasiji Audi rządzi :decayed:

Też mi się tak wydaje,że tylko Buma ma jakieś porównanie do Audi, bo nowe Mercedesy zaprojektowane do tłustego leniwego dupska elektronika w nich upchana pomaga kierowcy nawet w wyborze pasażera....

Opublikowano
  • Autor

fajną masz prace :naughty:

Niestety to nie praca :decayed:

Po po prostu tak się złożyło że mam paru znajomych w salonach i tyle :tongue4:

Opublikowano

No dobra, ale gdzie te pozostale beemki z tytulu? :P

BTW, rwd na sniegu jest gorszy niz fwd? Na logike nadsterowne auto powinno sie dac latwiej kontrowac.

Opublikowano
  • Autor

Jak będą kolejne to napisze :tongue4:

_________________________________________________

RWD się łatwiej kontroluje to prawda ale w FWD masz oś dociążoną silnikiem i skrzynią a w tył napędzie nad osią jest pusty bagażnik więc na śniegu tyłek zamiata na boki i byle górka staje się przeszkodą nie do przejechania - auto stoi w miejscu i mieli kołami. :thumbdown:

Na lato RWD na zime 4x4 :wink4:

Opublikowano

no dokladnie, rwd w sniegu jest do pupy, przekonalem sie o tym kilka razy tej zimy (a mieszkam poza miastem) :disgust:

Opublikowano

A smigal ktos volvo S60R? Przy cenach uzywanych modeli wydaje sie byc nie do pobicia. Trzysta koni (i potencjal na kolejne 50), swietnie wygladajace (nie siedzialem, wiec nie wiem czy dzialaja rownie dobrze ;) ) fotele, naped na 4 kola, ponoc bardzo dobre fabryczne audio. A cena jak za skronie wyposazona b7-ke.

Opublikowano

A smigal ktos volvo S60R? Przy cenach uzywanych modeli wydaje sie byc nie do pobicia. Trzysta koni (i potencjal na kolejne 50), swietnie wygladajace (nie siedzialem, wiec nie wiem czy dzialaja rownie dobrze ;) ) fotele, naped na 4 kola, ponoc bardzo dobre fabryczne audio. A cena jak za skronie wyposazona b7-ke.

a ja jezdzilem zwykla s60... z tymi fotelami

to fotele niby wygodne ale jakies troche male

z tylu duzo mniej miejsca niz w a4.

a plastiki podlokietnika i te gdzie sie trzyma reke na drzwiach ( trzymadelka ) wolaja o pomste do nieba ;)

i schodzacy lakier bezbarwny to nie tylko przypadlosc grupy vag .... bo s60 tez to ma ;)

Opublikowano

Lakier jestem w stanie przezyc ;) W opiniach, ktore widzialem narzekaja glownie na spory promien skretu. Amerykanie dodatkowo na slaba obsluge ipoda. Widac kazda nacja ma swoje priorytety :notworthy:

Troche mnie zmartwiles tymi fotelami, bo mam prawie 2m wzrostu i fotele w b6 sa dla mnie fatalne. Myslalem o wymianie na recaro z s4, ale jak podliczylem koszty (wnetrze, chip, lepsze audio), to wyszlo, ze bardziej oplaca sie zmienic samochod niz grzebac w obecnej a4.

Opublikowano

co do bmw to ostatnio testowałem X1 23d i jestem bardzo zadowolony, wydaje mi się że materiały były lepszej jakości jak w audi.

automat w porównaniu z tipem z audi działał wg mnie szybciej i płynniej. auto jak dla mnie bardzo fajne tylko za drogie.

Opublikowano
  • Autor

W porównaniu z trochę większym Q5 też wydaje mi się że lekko prowadzi X1. Szczególnie pod względem wykonania wnętrza. Jeździłem Q5takimi 2.0TDI i bardzo dobrze wyposażonym 3.0TDI i X1 jest chyba jednak trochę lepsze ale tak jak pisze Kuredu, za drogie :thumbdown:

Opublikowano

A smigal ktos volvo S60R? Przy cenach uzywanych modeli wydaje sie byc nie do pobicia. Trzysta koni (i potencjal na kolejne 50), swietnie wygladajace (nie siedzialem, wiec nie wiem czy dzialaja rownie dobrze ;) ) fotele, naped na 4 kola, ponoc bardzo dobre fabryczne audio. A cena jak za skronie wyposazona b7-ke.

Ipod to nic, jakość plastików nie jest powalająca w niektórych miejscach - to fakt, bardzo wygodne auto, bardzo szybkie, promień skrętu można zdzierżyć, ale to auto niestety nie pali, tylko ma jedną wielką dziurę w baku.

Miejsca z tyłu rzeczywiście mało :thumbdown:

Opublikowano

A liczbowo jak sie ta dziura przedstawia? Bo w necie znalazlem duzo opini, ze da sie utrzymac 15 w miescie.

Opublikowano

A liczbowo jak sie ta dziura przedstawia? Bo w necie znalazlem duzo opini, ze da sie utrzymac 15 w miescie.

Jeździłem tym autkiem praktycznie tylko po mieście. Raz dziennie wypad 20km w jedną stronę przez wiochy, reszta, ok 30km tylko miasto. Miałem ta zabawkę przez miesiąc, jak jeździłem za swoją obecną furką.

Auto nie dogrzane, a już musiałem wysiadać przed robotą, a właściwą temperaturę łapała dopiero w drodze powrotnej.

Jak zachciało się depnąć, a nie sądzę że kto jeździ tym autem nie zechce :decayed:, to w mieścinie nie schodziło poniżej 20-22 l/100km :kwasny:

Wrażenia z jazdy za to nieziemskie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zmieniłem temat wątku żebyśmy mogli pogadać o naszych wrażeniach z jazdy różnymi autami :wink4:

Opublikowano

Ujezdzalem Tomeksa A4.I powiem Wam,ze dawno takim padlem nie jechalem.Mocy malo,kopci a do tego spalanie 12 minimum. :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Miałem przyjemność pośmigać dzisiaj Audi TT 2.0TFSI z DSG :good:

Skrzynia bajka, dźwięk wydechu b.fajny, zawiecha :good: natomiast quattro na haldexie spoko ale bez rewelacji. Podsumowując fajne autko ale odrobinę za drogie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.