Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Testujemy różne auta- nasze wrażenia i oceny


Ambro

Rekomendowane odpowiedzi

Wciągnąć takiego do interesu :kwasny: Teraz trzeba będzie oddać Audika Zjawkowemu :disgust:

:decayed:

_________________________________________________

To prawda że jest coś w niektórych modelach BMW. Merc natomiast robi fajne, wygodne i ergonomiczne wnętrza ale zewnątrz jest już gorzej.

Tak się tutaj rozpisałem na temat Beemek a tak naprawdę najsczeście testuje nowe merce, mazdy i czasem Audi. Lecz na co dzień tylko Audi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się tutaj rozpisałem na temat Beemek a tak naprawdę najsczeście testuje nowe merce, mazdy i czasem Audi

fajną masz prace :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a mówili,że w Rasiji Audi rządzi :decayed:

Też mi się tak wydaje,że tylko Buma ma jakieś porównanie do Audi, bo nowe Mercedesy zaprojektowane do tłustego leniwego dupska elektronika w nich upchana pomaga kierowcy nawet w wyborze pasażera....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale gdzie te pozostale beemki z tytulu? :P

BTW, rwd na sniegu jest gorszy niz fwd? Na logike nadsterowne auto powinno sie dac latwiej kontrowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą kolejne to napisze :tongue4:

_________________________________________________

RWD się łatwiej kontroluje to prawda ale w FWD masz oś dociążoną silnikiem i skrzynią a w tył napędzie nad osią jest pusty bagażnik więc na śniegu tyłek zamiata na boki i byle górka staje się przeszkodą nie do przejechania - auto stoi w miejscu i mieli kołami. :thumbdown:

Na lato RWD na zime 4x4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie, rwd w sniegu jest do pupy, przekonalem sie o tym kilka razy tej zimy (a mieszkam poza miastem) :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A smigal ktos volvo S60R? Przy cenach uzywanych modeli wydaje sie byc nie do pobicia. Trzysta koni (i potencjal na kolejne 50), swietnie wygladajace (nie siedzialem, wiec nie wiem czy dzialaja rownie dobrze ;) ) fotele, naped na 4 kola, ponoc bardzo dobre fabryczne audio. A cena jak za skronie wyposazona b7-ke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A smigal ktos volvo S60R? Przy cenach uzywanych modeli wydaje sie byc nie do pobicia. Trzysta koni (i potencjal na kolejne 50), swietnie wygladajace (nie siedzialem, wiec nie wiem czy dzialaja rownie dobrze ;) ) fotele, naped na 4 kola, ponoc bardzo dobre fabryczne audio. A cena jak za skronie wyposazona b7-ke.

a ja jezdzilem zwykla s60... z tymi fotelami

to fotele niby wygodne ale jakies troche male

z tylu duzo mniej miejsca niz w a4.

a plastiki podlokietnika i te gdzie sie trzyma reke na drzwiach ( trzymadelka ) wolaja o pomste do nieba ;)

i schodzacy lakier bezbarwny to nie tylko przypadlosc grupy vag .... bo s60 tez to ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier jestem w stanie przezyc ;) W opiniach, ktore widzialem narzekaja glownie na spory promien skretu. Amerykanie dodatkowo na slaba obsluge ipoda. Widac kazda nacja ma swoje priorytety :notworthy:

Troche mnie zmartwiles tymi fotelami, bo mam prawie 2m wzrostu i fotele w b6 sa dla mnie fatalne. Myslalem o wymianie na recaro z s4, ale jak podliczylem koszty (wnetrze, chip, lepsze audio), to wyszlo, ze bardziej oplaca sie zmienic samochod niz grzebac w obecnej a4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do bmw to ostatnio testowałem X1 23d i jestem bardzo zadowolony, wydaje mi się że materiały były lepszej jakości jak w audi.

automat w porównaniu z tipem z audi działał wg mnie szybciej i płynniej. auto jak dla mnie bardzo fajne tylko za drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z trochę większym Q5 też wydaje mi się że lekko prowadzi X1. Szczególnie pod względem wykonania wnętrza. Jeździłem Q5takimi 2.0TDI i bardzo dobrze wyposażonym 3.0TDI i X1 jest chyba jednak trochę lepsze ale tak jak pisze Kuredu, za drogie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A smigal ktos volvo S60R? Przy cenach uzywanych modeli wydaje sie byc nie do pobicia. Trzysta koni (i potencjal na kolejne 50), swietnie wygladajace (nie siedzialem, wiec nie wiem czy dzialaja rownie dobrze ;) ) fotele, naped na 4 kola, ponoc bardzo dobre fabryczne audio. A cena jak za skronie wyposazona b7-ke.

Ipod to nic, jakość plastików nie jest powalająca w niektórych miejscach - to fakt, bardzo wygodne auto, bardzo szybkie, promień skrętu można zdzierżyć, ale to auto niestety nie pali, tylko ma jedną wielką dziurę w baku.

Miejsca z tyłu rzeczywiście mało :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A liczbowo jak sie ta dziura przedstawia? Bo w necie znalazlem duzo opini, ze da sie utrzymac 15 w miescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A liczbowo jak sie ta dziura przedstawia? Bo w necie znalazlem duzo opini, ze da sie utrzymac 15 w miescie.

Jeździłem tym autkiem praktycznie tylko po mieście. Raz dziennie wypad 20km w jedną stronę przez wiochy, reszta, ok 30km tylko miasto. Miałem ta zabawkę przez miesiąc, jak jeździłem za swoją obecną furką.

Auto nie dogrzane, a już musiałem wysiadać przed robotą, a właściwą temperaturę łapała dopiero w drodze powrotnej.

Jak zachciało się depnąć, a nie sądzę że kto jeździ tym autem nie zechce :decayed:, to w mieścinie nie schodziło poniżej 20-22 l/100km :kwasny:

Wrażenia z jazdy za to nieziemskie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujezdzalem Tomeksa A4.I powiem Wam,ze dawno takim padlem nie jechalem.Mocy malo,kopci a do tego spalanie 12 minimum. :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność pośmigać dzisiaj Audi TT 2.0TFSI z DSG :good:

Skrzynia bajka, dźwięk wydechu b.fajny, zawiecha :good: natomiast quattro na haldexie spoko ale bez rewelacji. Podsumowując fajne autko ale odrobinę za drogie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...