Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Oryginalność wahaczy Lemforder.


Damiancio24

Rekomendowane odpowiedzi

wygladaja na ori :mysli:

kiedys na allegro byly za 999zl, chyba nowak_zg jeszcze do swojego klekota wtedy kupil ale nie wiem czy to od tego kolesia, trzeba by go zapytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jezeli gosc daje na nich gwarancje to bierz a le jezeli nie daje to odpusc sobie ja kupilem rok temu wahacze od pana z warszawy lemforder kosztowaly wtedy 900 zl i po przejechaniu 5000km sie rozsypaly.Nawet gosc ktory mi zakladal te wahacze mowil ze to kuszaca propozycja dac tyle za wahacze lemfordera i sami chcieli wziasc ich na sklep.A pozniej jak pojechalem do nich i tez nie mogli uwierzyc ze juz sa do wymiany.W normalnym sklepie dasz za wahacze lemfordera od 1600 do 1900zl i bedziesz mial gwarancje wiec przemysl. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podważę oryginalność tego,bralem ostatnio w IC komplet za 1500zl i banany miały całkiem inne tulejki niz oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro u nas na forum sprzedają ori w kwocie 1550zł- to nie sadze by ktoś tak przeceniał ori lema

popieram, choć cuda się zdarzają jednak......czy warto ryzykować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, heh tez przed chwila sprawdzałem ta ofertę, gość ma same pozytywy, więc wahacze wydają się ok, ale czy aby na pewno? niecałe 1100zł to niemal o 300-400 zł mniej niż wahacze Lemfa sprzedawane normalnie lub z faktyczną gwarancją. Poza tym na aukcji nigdzie nie jest napisane, ze są to wahacze ORYGINALNE, a Ci, co sprzedają je na all > 1400zł zwykle to słowo w opisie czy w nazwie aukcji umieszczają.

Ja powiem inaczej, jeśli szukasz dobrych (powtarzam dobrych, nie oryginalnie montowanych!) wahaczy w komplecie, poleciłbym Ci Ruville - tez firma niemiecka, mam już w swoim A4 pompę wody od nich i od ponad 1,5 roku sprawuje się bez zarzutów. Z reszta, zobacz tą ofertę:

http://moto.allegro.pl/item933968685_ruville_zestaw_komplet_wahacze_vw_passat_b5_audi.html

pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwólcie że wrzucę cytat z forum A6:

Witam , nastąpiła chwila prawdy :roll:

Obiecałem w maju zeszłego roku opisać jak się zachowują wahacze od sprzedawcy -carde-

Po przejechaniu około 17 kkm luzy na dolnych długich , można by jesze na tym pojeżdzić z parę km ale decydowałem o wymianie ....

no coments :-?

zawsze padają dolne , przynajmniej u mnie :roll:

Przeglądam właśnie fora amerykańskie szukając info o wahaczach - i zabójczy wręcz jest riozstrzał wytrzamałości tychże na lini USA 60 tyś mil-Poland 20 tyś km :lol: mowa oczywiście o zamiennikach .

Pozdrawiam

...koniec cytatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam właśnie fora amerykańskie szukając info o wahaczach - i zabójczy wręcz jest riozstrzał wytrzamałości tychże na lini USA 60 tyś mil-Poland 20 tyś km :lol: mowa oczywiście o zamiennikach .

Jakość dróg ma decydujące znaczenie w tym przypadku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka Lemfordera za tysiaka to lepiej niech kupi chińszczyzne i pewnie dłużej zwytrzyma i będzie o połowe tańszy :decayed:

Takie promocje to przeważnie odpad poprodukcyjny :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem inaczej, jeśli szukasz dobrych (powtarzam dobrych, nie oryginalnie montowanych!) wahaczy w komplecie, poleciłbym Ci Ruville - tez firma niemiecka

Ruvile to tylko rolki bo pakują dobre firmy,ale elementy zawieszenia to kompletna szmira.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"odlewy aluminiowe sa firmTRW natomiast el gumowe LEMFORDER"

Tak jest,zwlaszcza dolny wahacz prosty TRW a na gumkach moze byc napisane lem.

A co powiecie na wahacze lemfordera od jarcars_pl w cenie 1199zł ?? Też lipa ?

Dostałem odpowiedz od sprzedawcy. Słyszeliście kiedyś coś takiego? :

"odlewy aluminiowe sa firmTRW natomiast el gumowe LEMFORDER"

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=935587493

Skoro jest na forum sprzedawca ktory ma pewny towar za 200zl drozej to po co szukac dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...