Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Poważny problem z elektryką


schumi2

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam Audi A4 B5 1.6 benzyna rok 95. Pojechałem dziś nią do kolegi i zaparkowałem pod blokiem. Zgasiłem i zamknąłem. U kolegi wypiłem kawke i poszedłem do autka. Włożyłem kluczyk do drzwi od strony kierowcy i otworzyły mi sie tylko te drzwi. Sprawdziłem reszte drzwi i sie nie chciały otworzyć tak jak by padł centralny. Wsiadłem do środka włożyłem kluczyk do stacyjki i przekręciłem. Na desce żadna kontrolka sie nie zapaliła ani klima ani radio. Silnika też nie dało sie odpalić. Wszystko Wskazuje na to jak by nie było prądu. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki które są po lewej stronie w desce i wszystkie są ok, prąd w akumulatorze też jest. Czy wiecie co sie może dziać z moją lalunią? Jaka może być przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator sprawdziłem i ma prąd w sobie. Klemy też trzymią. Alarmu nie ma w samochodzie. Bezpieczniki sprawdziłem te co są po boku w desce i też niby wszystkie są dobre. Kiedyś miałem audi 80 B4 i miałem bezpieczniki pod deską i pod maską. Teraz w A4 szukałem i mam tylko w desce pod maską nie ma. Mam przypuszczenia ze mógł sie spalić jakiś bezpiecznik ale nie wiem gdzie go szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sprawdził kable idące od aku,bo jeśli prąd w nim jest,a nigdzie indziej-wiec gdzieś po drodze z aku jest przerwa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż kabel masowy , skoro akumulator ma prąd to może nie masz masy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przypuszczenia ze mógł sie spalić jakiś bezpiecznik ale nie wiem gdzie go szukać

Jeden bezpiecznik by takiego spustoszenia nie zrobił. To musi być coś z prądem tak jak koledzy mówią, sprawdź czy jest masa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ci klemy przyśniedziały odepnij przeczyść i podłącz i zobaczysz co będzie się działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpieczniki 2 przynajmniej u mnie są przy sterowniku pod maską w czarnej puszce po prawej jak staniesz przodem do autatylko nie wiem od czego one są jeden 50 a drugi 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...