Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TDU2 - Test Drive Unlimited 2


Rekomendowane odpowiedzi

To zupełnie inne gry... tdu1 troszkę stare już i jak nie wkręciłeś się wcześniej (nie zagrałeś) to raczej za późno już... spróbuj tdu2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na Ibizie1 83% odkrytych dróg i 89% na Ibiza2 :cool1: Dzisiaj mam zamiar pyknąć po setce :naughty:

Ogólnie mam 16 lvl ale bardzo mało wyścigów na razie przejechanych, będę rzeźbił jak dorobie się tuningu na 4 poziomie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis sobie przejechalem licencje B3 :) - fajnie sie smigalo, troche trzeba bylo sie napocic momentami, dobrze, ze wyzsze poziomy licencji nie sa tak banalne i nudne jak pierwsze.[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 15:53_________________________________________________tak btw, ktos moze powiedziec czemu Q7 V12 TDI w TDU2 jedzie tak samo jak moja B6 ? :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstaluj na początek sterowniki od grafy (wrzuć nowe), zainstaluj Microsoft .NET 3.5. Napisz jaki sprzet, masz jeszcze jakiś komunikat czy po prostu okienko launchera znika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na Ibizie1 83% odkrytych dróg i 89% na Ibiza2 :cool1: Dzisiaj mam zamiar pyknąć po setce :naughty:

Ogólnie mam 16 lvl ale bardzo mało wyścigów na razie przejechanych, będę rzeźbił jak dorobie się tuningu na 4 poziomie :kox:

Ogólnie to ja mam 31 lv i 100 % dróg na Ibizie :naughty::kox: 20 aut i 4 domy, i 9 milionów na koncie :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na Ibizie1 83% odkrytych dróg i 89% na Ibiza2 :cool1: Dzisiaj mam zamiar pyknąć po setce :naughty:

Ogólnie mam 16 lvl ale bardzo mało wyścigów na razie przejechanych, będę rzeźbił jak dorobie się tuningu na 4 poziomie :kox:

Ogólnie to ja mam 31 lv i 100 % dróg na Ibizie :naughty::kox: 20 aut i 4 domy, i 9 milionów na kącie :kox::decayed:

Widać żeś młody i masz dużo czasu :naughty:

Ja wczoraj ogarnąłem drogi a Ibizie w 100%, wszystkie wraki na Ibizie i zaczynam robić wyścigi. Póki co 18 lvl, w weekend troche podgonię :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma aż B5 :D..zapewne w garażu chowa jakiegoś Veyrona :polew: :polew:

Gdzie tam veyrona brzydki jest :polew: w grażu trzymam same ferrari :polew: Do tego RS6 Avant, S3, TTS, TTRS, S5, R8 i Q7 :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu okienko launchera zanika. Sterowniki od grafy mam najnowsze, Microsoft .NET 3.5 mam

Grafika geforce 9800 GTX w SLI

Procek Intel Core 2 Extreme X9000 @ 3.0 GHz

4Gb ram

Vista Ultimate z SP2

Mój brat miał to samo, przyczyną była instalacja na innej partycji niż główna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na innej, ale warto spróbować wrzucić w domyślną lokalizację :mysli:

[edit]

Postęp w pracach nad poprawkami:

http://forums.testdriveunlimited2.com/showthread.php?p=327454 - PC

http://forums.testdriveunlimited2.com/showthread.php?p=330733 - X360

http://forums.testdriveunlimited2.com/showthread.php?p=330691 - PS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...