Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TDU2 - Test Drive Unlimited 2


Rekomendowane odpowiedzi

Mój brat miał to samo, przyczyną była instalacja na innej partycji niż główna.

Z tym już sobie poradziłem ;) odinstalowałem grę i zainstalowałem ale ENG a nie PL i problem zniknął. Co do partycji to nie mam z tym problemu bo mam tylko 1 ;) .

W każdym razie mnie pokazuje ciągle, że serwery są offline praktycznie.

No i gierka się lekko zacina w natywnej rozdzielczości ( 1900x1200 ) i na high , nie wiem czy to wina słabego ramu czy może grafiki ?? Tak czy siak komputerowa wersja na razie poszła w odstawkę dopóki nie zmienię kości ram lub grafiki a na razie xbox 360 zajął jej miejsce.

Pierwsze wrażenia całkiem OK chociaż te "simsy" i te nie dające się wyłączyć przerywniki denerwują. Model jazdy nie jest zły, aczkolwiek chyba TDU1 było pod tym względem lepsze.

Dźwięki samochodów :wallbash: porażka nie wszystkich oczywiście. Jako fan TDU1 po wgraniu TDU2 jestem lekko zawiedziony jednak bo jakiś większych postępów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem juz wszystkie licencje A i B. Domow kilka, samochodow coraz wiecej...

RUF Turbo (AWD, 3.6s do 100 - kocham to auto :kox:), Nissan GT-R, RS6, S3, S5, Q7 V12, Touareg V10, Camaro nowe, moje ukochane auto z pierwszej czesci czyli TVR Sagaris (tylko czemu k... zrobili takie c**jowe tarcze zegarow + zielone cyfry predkosci...) i inne.

Jezdze teraz na Hawaii caly czas i wale tournamenty... czasem znajde jakiegos wraka :D

I potem Kolejny Patch :polew:

tak samo jak w GT5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że kolega się wkręcił :evil::kox:

Ja wczoraj dobiłem do 25 lvl :gwizdanie: dzisiaj też mam zamiar popykać wieczorkiem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby sie wkrecilem i gra sie fajnie, ale czuje, ze nie zostane z ta gra na dluzej.

Do fizyki jazdy juz sie przyzwyczailem i prawde mowiac jest calkiem calkiem.

Czuc to dopiero przy mocniejszych autach, bo jazda tymi popierdolkami na poczatku gry to porazka na calej linii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz 23lvl Ostatnio się męczyłem z klasą A1 za cholerę nie mogłem wyprzedzić Bugatti ale kupiłem Ariela i moment przeszedłem :decayed:

ja nawet nie podchodze do A1 na razie.

mam do zrobienia A3, A2 i B klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pyknął 28 lvl. Pojeziliśmy z kumplem wspólnie w opcji z pasażerem :naughty: widok kumpla w bandażach bezcenny :polew:

Hehe... jest jeszcze bug... jak poskaczemy sobie w powyższej opcji trochę po górkach to pasażer nagle wystawia do góry ręce "w papieskim geście pozdrowienia" i zostaje w tej pozycji, beka na maksa :nabijasie:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 08:47_________________________________________________[br]

[edit]

testdrive22011021721293.th.jpg testdrive22011021722595.th.jpg testdrive22011021722454.th.jpg testdrive22011021800165.th.jpg testdrive22011021800170.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy odblokowuja sie 3 i 4 poziom tuningu? od okreslonego lvl?

Wczoraj mi pyknal 18lvl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuning odblokouje się po zbobyciu poziomu eksploracji (drogi, wraki, zdjęcia). Ja miałem 100% dróg na ibizie 1 i nie miałem w tym regionie tuningu na 4. Poszukałem miejsc na fotki, znalazłem wraki i wskoczyło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaczalem grac zalegle A6 HIGH zmodzona S3 na 2 poziom i co... i nie moge objechac STI, na prostej robi ze mnie wiatrak :kox:

I swietnie burczy jak dojezdza od tylu, nie wiem czemu tego dzwieku nie ma jak sie siedzi za kierownica :thumbdown:

Rozczarowanie: wczoraj mialem zrobilem "convoy" R8 - nie wiem co sie stalo, ale to auto prowadzi sie masakrycznie zle, puszczam gaz, dohamowuje przed zakretem... i nagle pupa leci bokiem... bez szans na wyprowadzenie z poslizgu ! tez tak macie ?! :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zauważyłem że prowadzenie R8 w tej misji jest "wysoce nieprzewidywalne". Co najelpsze jeżdżąc R8 w kasynie prowadzi się w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba, ze ono jest "uszkodzone" celowo ;) - bo w tych misjach auto odstawiasz do serwisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The latest PC patch has been released, which contains the following changes:

  • Clubs are offline, we are investigating a new issue and hop to have them back up again soon.
  • MyTDULife is offline, we are investigating a new issue and hop to have them back up again soon.
  • Several connection problems have been corrected
  • Co-op multiplayer races are online!
  • Weather when offline is now operational
  • “Lancia with purple wheels” has been fixed, and is corrected for players who are currently affected by the issue
  • Clothing options no longer disappear in dressing-rooms

We will be monitoring the servers throughout the day. Please feel free to post your feedback here on the forums. Let us know if the issues above have been fully resolved for you! Your voice is an important part of the process.

Once again, thanks to everyone who has taken the time to share their feedback here on the forums. Rest assured that we have been working diligently to get these issues resolved, and are very grateful for the support that we have received from our fans during the launch rush.

http://forums.testdriveunlimited2.com/showthread.php?p=327454

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa aktualizacja, ale nie da się jej ściągnąć gdyż przy okolo 50-54 % przerywa i nagle pojawia się 100 % i potem komunikat czy chce grać offline :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...