Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWM] Instalacja Stag czy warto???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reasumując.

BRC jest instalacją IDOTOODPORNĄ.

I to zarówno w zakresie idiotów użytkowników, jaki i monterów.

Zacytuję Bubę:

"Ale odpowiedzmy sobie na podstawowe pytanie. Ile osob chce w domu w garazu samemu regulowac lpg?? Ile osob siedzi w domu i porownuje mapy z kolegami z forum lpg czy aby napewno ja mam dobrze wystrojone?? Ilu jest takich maniakow??

chce miec zalozone zeby dobrze dzialalo i na tym konczy sie jego myslenie o lpg. jak sie spiepszy to pojedzie do regulacji"

I wszystko jasne, rozumiesz? Dlatego kit BRC a nie STAG+coś tam :gwizdanie:. STAG=elekronika=najmniej ważna część instalacji LPG (bez względu na producenta) w każdym aucie, co nie znaczy że nie ważna, ale jednak.

Opublikowano

jakbym se to wziął do serca to bym jeździł na II generacji:) Nie zgodzę się ze elektronika to jest najmniej ważna rzecz ale mówcie sobie co chcecie jeździjcie sobie na czym chcecie:)

A może zrobimy eksperyment? Niech któryś z was znajdzie u siebie pod maska lub kolegi zespół filtrujący BRC super (na miedź 8mm). Jak znajdziecie to powiem jak sprawdzić czy ten element instalacji jest ważny czy nie, bo większość z was na pewno stwierdzi ze jest mało istotny.

P.S. Jakby się ktoś zastanawiał to nie mam sterownika Stag:)

Opublikowano

No dobra.

I co mam z zaworem zrobić? Rozwiercić?

Opublikowano

Jak znajdziecie to powiem jak sprawdzić czy ten element instalacji jest ważny czy nie, bo większość z was na pewno stwierdzi ze jest mało istotny.

zapewne kazdy element w instalacji jest wazny, no ale powiedz dlaczego ten jest wyjatkowy

Buba powiedz mi jaki reduktor BRC styka na 220km i temperaturowo i utrzymuje ciśnienie przy max bucie bo zdaje się ze niema takiego trzeba zamontować 2 a powiedz mi który gazownik włoży ci dwa reduktory BRC do mocy 220km?

duzego wyboru nie masz bo nastepny jaki jest dostepny jest do 200kW czyli -+ 270KM

nie wiem ktory zalozy bo nie pytalem jeszcze ale przy nastepnej okazji na pewno zadam to pytanie

Opublikowano

Jeśli chodzi o zawór to miałem takie coś przez chwile - przy max bucie spadek ciśnienia na ryj i przełączenie na benzynę - rozebrałem i ku mojemu zdziwieniu otworek który przepuszczał gaz dalej miał 3,5mm średnicy:) rozwierciłem na 4,5mm bodajże bo więcej się nie dało przez konstrukcje zaworu. Koniec końcem i tak wylądował na złomie. Dla porównania miedź 8mm ma około 6mm średnicy w środku wiec taki zaworek jest sporym przewężeniem a przy mocach o których ty c niektórzy piszą (marzą) jest to ważne.

Jeśli mówisz o cegle to pewnie da sie jeździć normalnie na nim ale cos mi sie zdaje ze nie w całym zakresie obrotomierza:) a na pewno nie za długo bo zamarznie.

Opublikowano

WDG mnie odpowiednio dobrany i zamontowany stag poradzi sobie z kazdym chyba autem :) Ja jak montuje po kolegach czasami to tylko staga i raczej nie narzekaja :wink4:

Do 1,8T to wwalac staga4 , magic jety , i reduktor wdg uznania (rozne opinie sie slyszy ale ja uzywam ST / GT ).

Mialem 1,8T z przeszlo 250-oma konikami , stag 300 , matrix hd544 , eg 200kw , przerobiony wielozawor "po swojemu" i dawalo rade :) Fakt ze do pelnie szczescia przydaloby sie dwa reduktory ( spadek cisnienia z 1,1 -> 0,9 oraz temperatura gazu leciala ostro w dol po bucie 0-200 ) ale na codzien spokojnie wystarczyl jeden :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.