Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

można sobie kupić S8 po swapie na prawdziwego potwora :naughty:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=952650157

SMS - wciągaj, bo rzeczywiście taka okazja się nie powtórzy :polew: :polew: Zajebioza swap :naughty::kox:

Opublikowano

taka A8 z danych katalogowych jest cięższa o 100 kg od S6 C5

to tylko dane katalogowe :cool1:

Ważyłem moje A4 i różnica wagi rzeczywistej od katalogowej, to prawie 100kg :gwizdanie:

Trza było wysiąść z auta

:polew:

Somes ja dla ciebie widzę najbardziej A6 2.7BiT co by nie mówić. :gwizdanie:

Body se dorezasz-ty to lubisz. A silnik już po samym chipie może się zbliżyć do 300KM. Jedyna kwestia kosztów podróżowania, wkońcu przesiadłbyś się z auta co paliło 6-7L/100 na takie co pali 10-14L/100 :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 18:46_________________________________________________

można sobie kupić S8 po swapie na prawdziwego potwora :naughty:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=952650157

O Coorva to się nigdy nie sprzeda, chyba że jakiś liczy krupa zapragnie mieć S8 z silnikiem co "mniej pali" :>

Opublikowano
  • Autor

taka A8 z danych katalogowych jest cięższa o 100 kg od S6 C5

to tylko dane katalogowe :cool1:

Ważyłem moje A4 i różnica wagi rzeczywistej od katalogowej, to prawie 100kg :gwizdanie:

Trza było wysiąść z auta

:polew:

Somes ja dla ciebie widzę najbardziej A6 2.7BiT co by nie mówić. :gwizdanie:

Body se dorezasz-ty to lubisz. A silnik już po samym chipie może się zbliżyć do 300KM. Jedyna kwestia kosztów podróżowania, wkońcu przesiadłbyś się z auta co paliło 6-7L/100 na takie co pali 10-14L/100 :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 18:46_________________________________________________

można sobie kupić S8 po swapie na prawdziwego potwora :naughty:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=952650157

O Coorva to się nigdy nie sprzeda, chyba że jakiś liczy krupa zapragnie mieć S8 z silnikiem co "mniej pali" :>

wyrezać body czy jakiegos potwora to nie jest problem ;)

spalanie mnie już kompletnie nie interesuje... przestałem na to patrzeć odkąd na mojej mi wyszło po przejechaniu 300km ostatnio 10l/100 :decayed:

ale w nastepnym wozie chcę się skupić od początku na kręceniu zdrowo mocy :good:

przypominam że seria 8 to dla mnie za duża krowa :tongue4:

Opublikowano

No więc Somes albo jesteś skazany na budę B5 :> :naughty: Bo S4; B5 widziałbym do ciebie, ale za to jaka to będzie buda. Albo jak pisałem A6 z słusznym silnikiem 2.7 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No więc Somes albo jesteś skazany na budę B5 :> :naughty: Bo S4; B5 widziałbym do ciebie, ale za to jaka to będzie buda. Albo jak pisałem A6 z słusznym silnikiem 2.7 :wink4:

eS4 robiona była do 2001 roku prawda? chciałem coś minimum 4 lata młodszego hmm...

Opublikowano

No więc Somes albo jesteś skazany na budę B5 :> :naughty: Bo S4; B5 widziałbym do ciebie, ale za to jaka to będzie buda. Albo jak pisałem A6 z słusznym silnikiem 2.7 :wink4:

eS4 robiona była do 2001 roku prawda? chciałem coś minimum 4 lata młodszego hmm...

To jak chcesz trafić S6 (albo 2,7 biT) w budzie C5, która kończyła się w 2002r.??

Opublikowano

a ja zadam inne pytanko. A6 2.7 ciezko znalezc w manualu, jaki bylby koszt przekladki skrzynu?? duzo roboty?

Opublikowano
  • Autor

To jak chcesz trafić S6 (albo 2,7 biT) w budzie C5, która kończyła się w 2002r.??

a przeczytałeś to co napisałem uważnie? :cool1:

chciałbym ale nie jest to powiedziane i uzależnione będzie od budżetu... na chwilę obecną mam kilka pomysłów w głowie ale jak już wcześniej pisałem są to tylko pomysły i temat ten służy temu by te bezsensowne wykluczyć... :wink4:

[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 20:32_________________________________________________

a ja zadam inne pytanko. A6 2.7 ciezko znalezc w manualu, jaki bylby koszt przekladki skrzynu?? duzo roboty?

mam człowieka od przekładek skrzyni i myślę że koszt nie byłby taki duży... poza tym tip jest fajny :decayed:
Opublikowano

Subaru forester 2.5T :naughty::kox::decayed: 4x4 , dużo miejsca , zapierdalacz (spytaj Rexa) , front rezania nieograniczony :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Subaru forester 2.5T :naughty::kox::decayed: 4x4 , dużo miejsca , zapierdalacz (spytaj Rexa) , front rezania nieograniczony :gwizdanie:

:sick3:

żadne subarynki nawet impreza mi się nie podobają :thumbdown:

Opublikowano

ehhhh a za 2 lata zmienisz zdanie :decayed::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ehhhh a za 2 lata zmienisz zdanie :decayed::tongue4:

conajwyżej jako drugi samochód do upalania nic więcej :wink4:

Opublikowano

SMS pośmigaj tak naprawde subarynką to zmienisz zdanie :cool1:

mi zaczyna poważnie chodzić po głowie forester ale 2.0T :kox:

Opublikowano

SMS pośmigaj tak naprawde subarynką to zmienisz zdanie :cool1:

mi zaczyna poważnie chodzić po głowie forester ale 2.0T :kox:

2.5XT :gwizdanie:

Opublikowano

2.5XT fajna zabawka ale pada jak mucha :decayed:

Opublikowano

a ja zadam inne pytanko. A6 2.7 ciezko znalezc w manualu, jaki bylby koszt przekladki skrzynu?? duzo roboty?

Kurva ja nie wiem jak Ty szukasz , że znaleźć nie możesz :tongue4:

Ja mam upatrzony jeden model .. cena taka, żebyś się zlał w gacie..i jeszcze dłuuugo by Ci ciekło po nogawicy :decayed:

Opublikowano

a ja zadam inne pytanko. A6 2.7 ciezko znalezc w manualu, jaki bylby koszt przekladki skrzynu?? duzo roboty?

Kurva ja nie wiem jak Ty szukasz , że znaleźć nie możesz :tongue4:

Ja mam upatrzony jeden model .. cena taka, żebyś się zlał w gacie..i jeszcze dłuuugo by Ci ciekło po nogawicy :decayed:

czarny avant po lifcie w manualu po sofice z ori navi i bezowa skora?? bo takiej szukam czasami :kox: :kox:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 10:18_________________________________________________

2.5XT fajna zabawka ale pada jak mucha :decayed:

az tak zle z tym silnikiem??

Opublikowano

czarny avant po lifcie w manualu po sofice z ori navi i bezowa skora?? bo takiej szukam czasami :kox: :kox:[

Srebrny avant 2000 rok.

Czarna skóra kubełkowa pod prądem - regulacja + kiera S-line

Bose, zmieniara, symfonia

Manual - 143 tys. przebiegu + autentyczna książka serwisowa

Xenon + spryski

Jedyny mankament to brak zaślepki od jednego spryskiwacza.

Cena: PW :tongue4:

Opublikowano

czarny avant po lifcie w manualu po sofice z ori navi i bezowa skora?? bo takiej szukam czasami :kox: :kox:[

Srebrny avant 2000 rok.

Czarna skóra kubełkowa pod prądem - regulacja + kiera S-line

Bose, zmieniara, symfonia

Manual - 143 tys. przebiegu + autentyczna książka serwisowa

Xenon + spryski

Jedyny mankament to brak zaślepki od jednego spryskiwacza.

:tongue4:

Srebrny?? EEE.... to nie chce :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.