Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

można sobie kupić S8 po swapie na prawdziwego potwora :naughty:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=952650157

SMS - wciągaj, bo rzeczywiście taka okazja się nie powtórzy :polew: :polew: Zajebioza swap :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka A8 z danych katalogowych jest cięższa o 100 kg od S6 C5

to tylko dane katalogowe :cool1:

Ważyłem moje A4 i różnica wagi rzeczywistej od katalogowej, to prawie 100kg :gwizdanie:

Trza było wysiąść z auta

:polew:

Somes ja dla ciebie widzę najbardziej A6 2.7BiT co by nie mówić. :gwizdanie:

Body se dorezasz-ty to lubisz. A silnik już po samym chipie może się zbliżyć do 300KM. Jedyna kwestia kosztów podróżowania, wkońcu przesiadłbyś się z auta co paliło 6-7L/100 na takie co pali 10-14L/100 :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 18:46_________________________________________________

można sobie kupić S8 po swapie na prawdziwego potwora :naughty:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=952650157

O Coorva to się nigdy nie sprzeda, chyba że jakiś liczy krupa zapragnie mieć S8 z silnikiem co "mniej pali" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka A8 z danych katalogowych jest cięższa o 100 kg od S6 C5

to tylko dane katalogowe :cool1:

Ważyłem moje A4 i różnica wagi rzeczywistej od katalogowej, to prawie 100kg :gwizdanie:

Trza było wysiąść z auta

:polew:

Somes ja dla ciebie widzę najbardziej A6 2.7BiT co by nie mówić. :gwizdanie:

Body se dorezasz-ty to lubisz. A silnik już po samym chipie może się zbliżyć do 300KM. Jedyna kwestia kosztów podróżowania, wkońcu przesiadłbyś się z auta co paliło 6-7L/100 na takie co pali 10-14L/100 :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 18:46_________________________________________________

można sobie kupić S8 po swapie na prawdziwego potwora :naughty:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=952650157

O Coorva to się nigdy nie sprzeda, chyba że jakiś liczy krupa zapragnie mieć S8 z silnikiem co "mniej pali" :>

wyrezać body czy jakiegos potwora to nie jest problem ;)

spalanie mnie już kompletnie nie interesuje... przestałem na to patrzeć odkąd na mojej mi wyszło po przejechaniu 300km ostatnio 10l/100 :decayed:

ale w nastepnym wozie chcę się skupić od początku na kręceniu zdrowo mocy :good:

przypominam że seria 8 to dla mnie za duża krowa :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc Somes albo jesteś skazany na budę B5 :> :naughty: Bo S4; B5 widziałbym do ciebie, ale za to jaka to będzie buda. Albo jak pisałem A6 z słusznym silnikiem 2.7 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc Somes albo jesteś skazany na budę B5 :> :naughty: Bo S4; B5 widziałbym do ciebie, ale za to jaka to będzie buda. Albo jak pisałem A6 z słusznym silnikiem 2.7 :wink4:

eS4 robiona była do 2001 roku prawda? chciałem coś minimum 4 lata młodszego hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc Somes albo jesteś skazany na budę B5 :> :naughty: Bo S4; B5 widziałbym do ciebie, ale za to jaka to będzie buda. Albo jak pisałem A6 z słusznym silnikiem 2.7 :wink4:

eS4 robiona była do 2001 roku prawda? chciałem coś minimum 4 lata młodszego hmm...

To jak chcesz trafić S6 (albo 2,7 biT) w budzie C5, która kończyła się w 2002r.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zadam inne pytanko. A6 2.7 ciezko znalezc w manualu, jaki bylby koszt przekladki skrzynu?? duzo roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak chcesz trafić S6 (albo 2,7 biT) w budzie C5, która kończyła się w 2002r.??

a przeczytałeś to co napisałem uważnie? :cool1:

chciałbym ale nie jest to powiedziane i uzależnione będzie od budżetu... na chwilę obecną mam kilka pomysłów w głowie ale jak już wcześniej pisałem są to tylko pomysły i temat ten służy temu by te bezsensowne wykluczyć... :wink4:

[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 20:32_________________________________________________

a ja zadam inne pytanko. A6 2.7 ciezko znalezc w manualu, jaki bylby koszt przekladki skrzynu?? duzo roboty?

mam człowieka od przekładek skrzyni i myślę że koszt nie byłby taki duży... poza tym tip jest fajny :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru forester 2.5T :naughty::kox::decayed: 4x4 , dużo miejsca , zapierdalacz (spytaj Rexa) , front rezania nieograniczony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru forester 2.5T :naughty::kox::decayed: 4x4 , dużo miejsca , zapierdalacz (spytaj Rexa) , front rezania nieograniczony :gwizdanie:

:sick3:

żadne subarynki nawet impreza mi się nie podobają :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh a za 2 lata zmienisz zdanie :decayed::tongue4:

conajwyżej jako drugi samochód do upalania nic więcej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMS pośmigaj tak naprawde subarynką to zmienisz zdanie :cool1:

mi zaczyna poważnie chodzić po głowie forester ale 2.0T :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMS pośmigaj tak naprawde subarynką to zmienisz zdanie :cool1:

mi zaczyna poważnie chodzić po głowie forester ale 2.0T :kox:

2.5XT :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zadam inne pytanko. A6 2.7 ciezko znalezc w manualu, jaki bylby koszt przekladki skrzynu?? duzo roboty?

Kurva ja nie wiem jak Ty szukasz , że znaleźć nie możesz :tongue4:

Ja mam upatrzony jeden model .. cena taka, żebyś się zlał w gacie..i jeszcze dłuuugo by Ci ciekło po nogawicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zadam inne pytanko. A6 2.7 ciezko znalezc w manualu, jaki bylby koszt przekladki skrzynu?? duzo roboty?

Kurva ja nie wiem jak Ty szukasz , że znaleźć nie możesz :tongue4:

Ja mam upatrzony jeden model .. cena taka, żebyś się zlał w gacie..i jeszcze dłuuugo by Ci ciekło po nogawicy :decayed:

czarny avant po lifcie w manualu po sofice z ori navi i bezowa skora?? bo takiej szukam czasami :kox: :kox:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 10:18_________________________________________________

2.5XT fajna zabawka ale pada jak mucha :decayed:

az tak zle z tym silnikiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny avant po lifcie w manualu po sofice z ori navi i bezowa skora?? bo takiej szukam czasami :kox: :kox:[

Srebrny avant 2000 rok.

Czarna skóra kubełkowa pod prądem - regulacja + kiera S-line

Bose, zmieniara, symfonia

Manual - 143 tys. przebiegu + autentyczna książka serwisowa

Xenon + spryski

Jedyny mankament to brak zaślepki od jednego spryskiwacza.

Cena: PW :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny avant po lifcie w manualu po sofice z ori navi i bezowa skora?? bo takiej szukam czasami :kox: :kox:[

Srebrny avant 2000 rok.

Czarna skóra kubełkowa pod prądem - regulacja + kiera S-line

Bose, zmieniara, symfonia

Manual - 143 tys. przebiegu + autentyczna książka serwisowa

Xenon + spryski

Jedyny mankament to brak zaślepki od jednego spryskiwacza.

:tongue4:

Srebrny?? EEE.... to nie chce :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...