Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wziąść 1.8t + Q i wsadzić 2.7bit :naughty:

nawet wiem kto ma taki silnik na sprzedaż :decayed:

Wziąć byle B6 co ma Q :naughty: + silnik od Danielle i masz furak jakich mało na ulicy :wink4:

Podejrzewam, że ze swapem byście sobie poradzili :wink4:

Lans synu..lans :naughty::kox:

Sam bym takie coś urzeczywistnił w przyszłości..ale moja żona mogła by paść na zawał jakbym sypnął jej taki pomysł :decayed::cool1:

Opublikowano
  • Autor

Wziąć byle B6 co ma Q :naughty: + silnik od Danielle i masz furak jakich mało na ulicy :wink4:

Podejrzewam, że ze swapem byście sobie poradzili :wink4:

Lans synu..lans :naughty::kox:

Sam bym takie coś urzeczywistnił w przyszłości..ale moja żona mogła by paść na zawał jakbym sypnął jej taki pomysł :decayed::cool1:

dokładnie to miałem na myśli :decayed:

swap to najmniejszy problem...

Opublikowano

..a że tak się zapytam.. co z Twoim B5 ? Koniec rzeźby ? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

..a że tak się zapytam.. co z Twoim B5 ? Koniec rzeźby ? :wink4:

B5 zostanie dorzeźbione do granic a potem koniec :wink4:

mam plan je sobie lub przynajmniej w rodzinie zostawić :)

chyba że trafi się ktoś komu będzie na tym aucie zależeć i będzie wiedział co tam siedzi...

Opublikowano

Też kiedyś byłem takim fanatykiem :tongue4: :gwizdanie:

Opublikowano

White A6 2.7biT :slina: :slina: :thumbup:

Opublikowano

White A6 2.7biT :slina: :slina: :thumbup:

Tyko weź znajdź białą :tongue4:

Opublikowano

to jak 100 letnia dziewice :decayed:

biała, biała, biała na co komu biała :gwizdanie:

Opublikowano

to jak 100 letnia dziewice :decayed

Chyba 19 letnie :tongue4:

biała, biała, biała na co komu biała :gwizdanie:

Lans synu...lans :cool1:

4151581811.jpg

By raggaman55 at 2010-03-06

4134535173.jpg

By raggaman55 at 2010-03-06

4126011854.jpg

By raggaman55 at 2010-03-06

4160105130.jpg

By raggaman55 at 2010-03-06

Ta była do pchnięcia..za nawet jakieś takie nie strasznie duże pieniądze :kox:

Opublikowano

to jak 100 letnia dziewice :decayed

Chyba 19 letnie :tongue4:

:slina: :slina: :slina: :slina:

jest za***ista , ciekawe co za motorownia siedzi w niej . Somes kupuj obojetnie jaka sie pomaluje na biało :tongue4:

biała, biała, biała na co komu biała :gwizdanie:

Lans synu...lans :cool1:

4151581811.jpg

By raggaman55 at 2010-03-06

4134535173.jpg

By raggaman55 at 2010-03-06

4126011854.jpg

By raggaman55 at 2010-03-06

4160105130.jpg

By raggaman55 at 2010-03-06

Ta była do pchnięcia..za nawet jakieś takie nie strasznie duże pieniądze :kox:

Opublikowano
  • Autor

Też kiedyś byłem takim fanatykiem :tongue4: :gwizdanie:

co chcesz przez to powiedzieć? :naughty:

to jak 100 letnia dziewice :decayed

Chyba 19 letnie :tongue4:

biała, biała, biała na co komu biała :gwizdanie:

Lans synu...lans :cool1:

4151581811.jpg

By raggaman55 at 2010-03-06

4134535173.jpg

By raggaman55 at 2010-03-06

4126011854.jpg

By raggaman55 at 2010-03-06

4160105130.jpg

By raggaman55 at 2010-03-06

Ta była do pchnięcia..za nawet jakieś takie nie strasznie duże pieniądze :kox:

właśnie o tym mówiłem :kox: jeszcze czarne mocno szkliwo i jakaś czarnopołyskowa 20tka :good:
Opublikowano

to jak 100 letnia dziewice :decayed

Chyba 19 letnie :tongue4:

biała, biała, biała na co komu biała :gwizdanie:

Lans synu...lans :cool1:

4151581811.jpg

By raggaman55 at 2010-03-06

4134535173.jpg

By raggaman55 at 2010-03-06

4126011854.jpg

By raggaman55 at 2010-03-06

4160105130.jpg

By raggaman55 at 2010-03-06

Ta była do pchnięcia..za nawet jakieś takie nie strasznie duże pieniądze :kox:

Ile?? Fela do zmiany a reszta :kox:

Opublikowano

co chcesz przez to powiedzieć? :naughty:

Zajawka na full rezanie jednego auta..ale to nie ma przyszłości..swoją B5 też pogonisz bo zrobisz sobie lepszą furmankę, a B5 stanie się paździerzakiem :tongue4::wink4:

Ile?? Fela do zmiany a reszta :kox:

Bubejszyn..już nie pamiętam, ale coś mi świta że to auto stało za 6-7 koła € :wink4:

Tylko silnik był chyba 4.2 :embarrassed: ( tak mi świta )

Audik szybko zniknął z ogłoszenia :wink4:

Teraz na szybkości znalazłem Rs6 z przebiegiem 64 tys. km ( książki + faktury z apraw) za 30 tys. euro :kox: :kox:

Opublikowano

miron nie podsyłaj SmSowi takich ogłoszeń bo po przesiadce ze swojego diesla się rozbije w Poźkowej rakiecie :polew:

Opublikowano

ciekawe jakie koszty przekładki 4.2 na 2.7 bo faktycznie wyposażenie s6 jest :kox:

Opublikowano
  • Autor
Mirek to jeszcze nie teraz :) ale jeżeli jeszcze będzie za kilka miechów na sprzedaż to kto wie...

miron nie podsyłaj SmSowi takich ogłoszeń bo po przesiadce ze swojego diesla się rozbije w Poźkowej rakiecie :polew:

musieli by na mnie Dibo z adr'em wołać :wink4:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 15:08_________________________________________________

ciekawe jakie koszty przekładki 4.2 na 2.7 bo faktycznie wyposażenie s6 jest :kox:

3-4 kółka myślę osprzęt + robocizna za free :decayed:
Opublikowano

free powiadasz :mysli: jakies godziny spoleczne masz do odrobienia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

free powiadasz :mysli: jakies godziny spoleczne masz do odrobienia :decayed:

wziąłbym kogoś do pomocy i by się to ciachnęło w kilka wieczorów przy flaszce :kox:

Opublikowano

silnik z wiazka?? to chyba kilka flaszek zeby pozniej odpalic :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.