Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

czytalem i nie doczytalem w koncu. Dales mu juz chip'a, czy jeszcze nie?

nie ... jestem dopiero umowiony na grupowe chipowanie na wiosne u Rogala w Warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już mam new brand lampki i zenon 6000k-jestem lepszy :tongue4: (zadzwoń do mnie to powiem Ci jakich błędów unikac podczas instalacji-mój nr. w A4assistance)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już mam new brand lampki i zenon 6000k-jestem lepszy

Pocieszaj sie..pocieszaj :tongue4: :>

Nowak_zg

Cycu ty juz pomieniałeś lampiony czy jeszcze nietu ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto nowy zakup: ( POKAZUJE JA PONIEWAZ dotyczy tez mojej a4 ... moge w kazdej chwili ja sobie wlozyc )

boczki drzwiowe, podlokietnik, kanapa i fotele w kremowej skorze z audi s4 z anglika poliftowego ( 2000r )

poduszki w fotelach nie wystrzelone

podgrzewane fotele w obu regulacja wysokosci i elektrycznie regulowane podparcie ledzwiowe

nigdzie nie przetarta :)

skorke moge odsprzedac ale nie taki jest cel i mi na sprzedazy nie zalezy ... wiec jesli ktos daje 3000zl ( wiem ze nie malo ale stan idealny ) to jest jego. :kox:

ps. ani te kremowe ( chyba ze za 3000zl ) ani te moje czarne nie sa narazie na sprzedaz

526b703978024183m.jpg 9b43c1013f2e02d3m.jpg 52bb060b70343f6cm.jpg

4d01ae0716b63b64m.jpg aa1618209c83f697m.jpg 2f5ad3dcf0e0ebddm.jpg

_________________________________________________

jesli ktos chce moge dac namiar rowniez na skore w stanie idealnym ale do sedana tez z s4 ale kolor szary/popielata - cena ok 1500zl !

_________________________________________________

temat z lampami:

narazie nie dostalem dalej silniczkow ... i juz mnie ku****** bierze.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=307880023 <-- i kupilem takie 2 biale postojowki na diodach led.... takie same ma chyba Keżor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg :kox: bedzie sie prezentowac. Fajny kontrascik bedzie.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ykk u mnie zostaje czarna ..... ja robie cale auto na czarno .... chociaz nie powiem kremik bardzo mi sie podoba.

kremowa jest kolegi, ktory jeszcze nie ma a4 ale juz robi zapasy :decayed: a pokazalem ja bo pojechalismy ja razem kupic.... i w sumie troche gadalismy o zamianie ale ja chyba nie chce chociaz w kazdej chwili moge i temat jest do przemyslenia ( niedlugo wloze ja do siebie ( przy chwili wolnego czasu ) i porobie fotki )

a co wy myslicie o tym aby zamiast czarnej wsadzic kremowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg dawaj ankiete i bedziesz mial wszystko jak na patelni.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wahania wsadzałbym beżową :th: Dlaczego ? A dlatego że masz czarny kolor , ciemne szyby , ciemne fele .. po mojemu to za dużo czerni - autko jest takie "zlane" .

Z beżową skórką bedzie juz exclusive .. widzisz czarne auto , czarne szyby i przebijającą sie przez nie beżową skórkę coś pięknego :!: :!: :drool: :thumbup:

Pomyśl nad tym ..ja bym sie na twoim miejscu nawet nie zastanawiał tylko wsadzał beżową :naughty: :th:

Ja nadal poluje na łososia ..coś ostatnio mniej ale coś sie może trafi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolaczam sie do kolegow ze z jasna skorka autko by wygladalo mega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra - bedzie chwila wolnego czasu to wloze kremowa i zobacze jak mi sie podoba .... :tongue4:

ale sa 2 problemy ... nie mam instalacji pod elektryke podparcia ledzwiowego - wiec chyba nie bede mogl regulowac "ledzwi"

i nie mam instalacji pod poduszki w fotelach wiec i tak nie beda dzialac - ale kij z tym ;]

instalacje pod grzane d*py mam orginalna wiec chyba powinna pasowac mimo ze to fotele z ang wersji ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie mam instalacji pod poduszki w fotelach wiec i tak nie beda dzialac - ale kij z tym

Mam sensor z kablami i wtyczkami od takich siedzen.

Jak cos to wal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Nowak_zg ja bym sie nie zastanawial... bo mam w planach takie foteliki.... jakbym mial tylko kaske to bym je od Cibie bral na 100% po tej cenie... bo jak sie rozgladam to wlasnie tak chodza i to w takim sobie stanie... a jak mowisz ze luxt stan to bez dwoch zdan bym bral tylko ze kasa trzyma... twoja ladnie by sie prezentowala... choc podoba mi sie Twoj black style :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak masz moze fotki tej tapicery szarej... chetnie bym zobaczyl... chociaz ta kremowa :kox: by mi pasowała do kolorku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...