Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio wymienilem ori wahacze

koncowki drazkow lemfordera

drazki lemfordera

lozyska

amory + sprezyny h&r

klocki

itd itp.... ;)

a teraz w ciagu najblizszych dwoch tygodni audiczka dostanie

nowa przekladnie kierownicza oraz nowe przeguby ( jeden leciutko juz puka ... to wymienie oba ;p )

przekladni kierowniczej regenerowanej jakos do siebie nie preferuje wiec wszystko bedzie nowe i ori jak zawsze :)

ogolnie to juz bede miec caly nowiutki zawias

:kox:

jak dasz rade to sypnij cenami wszystkich tych części na priva :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zamnotwalem nowy przerywacz :tongue4:

stary pare dni temu strzelil i dziwnie mi kierunki klikaly ( taki metaliczny odglos przy kierunkowskazach i awaryjnych )

denerwowal mnie bo tak jakby jakas sprezynka tam sie obijala ( taki dzwiek ) wiec juz jest git....

aha i po raz kolejny polecam brac czesci od kolegi czaki22 z naszego forum ( ja juz kupilem lampy tylne poliftowe i teraz ten przerywacz... ceny dobre i produkt zgodny z opisem )[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 19:01_________________________________________________slepy

ceny poszly na pw ;)

dodam tutaj ogolnie ze calosc zawieszenia do b5 na ori czesciach lub dobrych firm (h&r) szukajac najtaniej jak sie da

to 5000zl ( wahacze, sruby, drazki, koncowki drazkow, lozysko, 2x przegub, przekladnia, amory, sprezyny, robocizna, klocki )

do tego ostatnio doszly nowe opony 19", nowe felgi rs6, grill, przerywacz kierunkow, lampy tylne poliftowe

hm... i pewnie jeszcze pare pierdolek[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 19:09_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_roznica_w_wysokosci_zawieszenia_b5_ciekawostka-t66097.0.html;msg717880#new <-- a tu taka ciekawostka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to auto zostaje chyba na dluzej jednak? Bo nie wierze, ze wsadzajac ladnych kilka kilo pln sprzedaz go zaraz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie zostaje ... ale jesli znajdzie sie kupiec

to caly czas jest do oddania

ze sprzetem i 2 kompletami felg oraz dodatkowym nowym wzmacniaczem rockforda ( ktory czeka w domu wartym 4000zl )

+ wszystkimi gratami ktore nagromadzilem

za niecale 30 000zl :)

licznik cofne na swoj koszt nawet :polew: ( zartuje )[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 19:16_________________________________________________ogolnie i tak jej nie bede raczej wystawiac na sprzedaz bo jakos mega mi sie nie spieszy ze zmiana auta ;)

cena raczej zaporowa bedzie bo promocji nie mam zamiaru robic ze wzgledu na wklad wlasnej pracy, wklad $... ktory juz poszedl w te auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojezdzij rok-dwa, niech sie zamortyzuje chociaz czesc wydatkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no znajac zycie to pewnie tyle jeszcze pojezdze poniewaz i tak jej nigdzie nie wystawiam :)

jesli sie znajdzie kupiec to pewnie ktos z forum lub jakis znajomy

[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 19:31_________________________________________________ps. gadalem z kolega o pneumacie do mnie ale nie bede montowac ze wzgledu na przebiegi jakie roczne robie

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile Ci rocznie wychodzi?

Robisz jakies trasy, czy lansujesz sie po miescie tylko? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj się - to nie jest dużo... kuzyn a4 1Z zrobił 60kkm przez pół roku :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 kkm rocznie dla przyjemności... :cool1: - Paweł -a może chcesz na tym zarobić??? - jest taki jeden patent...

.....TAXI..... :polew: :polew: :polew:

a po jezdzie wychodziliby i :sick3:

nie przejmuj się - to nie jest dużo... kuzyn a4 1Z zrobił 60kkm przez pół roku :shocked:

hehe ja sie nie przejmuje ;)

[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 12:18_________________________________________________wlasnie wrocilem bez dowodu rejestracyjnego

7 raz mnie zatrzymala policja ( a raczej zawrocila specjalnie za mna .... i mnie gonila ) ze wzgledu na moje przednie szyby

poweidzialem ze nie zeskrobie ;] wiec znowu mi polecial dowod

7 raz za szyby hehe w ciagu ostaniego czasu

dodatkowo pan Policjant uwaznie zauwazyl ze nie mam gasnicy, postojowki nie dzialaja oraz nie mam podswietlenia tablicy rejestracyjnej

bardzo spostrzegawczy i ambitny byl...

po czym wpisal mi mandat 50zl :tongue4:

hehe w walentynki rok temu chyba tez skrobalem folie

ale przynajmniej 13 piatek nie byl pechowy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz przejścia z tymi niebieskimi :gwizdanie: nie zdrapuj tego, załatw sobie przegląd i tyle Albo kup sobie dwie nowe boczne szyby i na zmianę zakładaj :polew:

Dobry pomysl z drugim kompletem szyb :>

Ja jakos mam szczescie tez mam przyciemnione i to bardzo :gwizdanie: juz rok jezdze i jest ok ,ale przy kazdej kontroli kiedy misiek wyskoczy z lizakiem odrazu obydwie opuszczam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zdrapuje przeciez .... ;)

ja tez opuszczam ale troche dziwne przy mrozach opuszczac obie

ale zapalilem swiatlo we wnetrzu to i tak zobaczyl ze ciemne

po prostu w zielonej gorze moje auto i ja juz nie mam zycia

brawo dla ambitny policjantow .... TFU ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel, napisz mi prosze, czy te Twoje tylne lampy sa ori? Jak ich szukales? Bo na moich przedliftowych sa znaczki OOOO Audi, a wiele ofert na Allegro z poliftowymi jest no-name. Czy myslisz ze lepiej jechac na gielde i sprawdzic samemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ori lampy i na nich pisze VALEO

a tylnie tez sa ori... a jak ich szukalem ?

kupilem u kolegi czaki22 z tego forum

mysle ze najlepiej kupic u kogos zaufanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak a jak Cię kontrolowali i czepiali się wszystkiego co popadnie to nic nie mówili na xenio? Masz 6000K i nie czepiali się że to nie ori? :wink4: Sprysków nie sprawdzali czy działają? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladnie nowak, u Was w zielonej to strasznie cieci na te szyby, czasem do Nas przyjezdzaja i tez trzepia wszystkich.

BTW, jak Ci sie jezdzi w ten snieg na letnich 19'? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak a jak Cię kontrolowali i czepiali się wszystkiego co popadnie to nic nie mówili na xenio? Masz 6000K i nie czepiali się że to nie ori? :wink4: Sprysków nie sprawdzali czy działają? :naughty:

nie :gwizdanie:

No ladnie nowak, u Was w zielonej to strasznie cieci na te szyby, czasem do Nas przyjezdzaja i tez trzepia wszystkich.

BTW, jak Ci sie jezdzi w ten snieg na letnich 19'? :D

no w zg to chyba najbardziej w pl sa cieci na szyby ...

i na mojego avanta

:polew:

co nie zmienia faktu ze i tak nie sciagne folii na stale i sie nie poddam

no wlasnie lipnie sie jezdzi a zimowki zawiozlem juz do kolegi do garazu .... i teraz jest ciezko ;)

235mm na sniegu letnie nie bardzo daja rade .... bo ani nie moge przyspieszac ani skrecac ani hamowac ;)

wiec np. dzis auto sobie stoi na parkingu ;)

wczoraj na spocie zostaly zamontowane postojowki i podswietlenie tablicy z tylu

gasnice dzis kupie ;)

i jutro jade na przegladzik i dowodzik wraca do mnie :kox: ( na pare dni pewnie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha Nowak.. jezdzi sie za***iście:D ... 200KM/h w miejscu mowi samo za siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...