Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Porsche 911 (996) Carrera 4


Grado

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym zaprezentować mój nowy nabytek, a jest nim Porsche 911 model 996 w wersji 4S. Z wypasu to napęd 4x4, bi-xenon, podgrzewana przednia i tylna szyba, elektryka drzwi (szybki) foteli oraz lusterek, tempomat, navi (do zamontowania), skóra i wysuwająca się lotka :kox:. Przebieg to jedynie 39 tkm. W ASO powiedzieli że auto wygląda na 2-3 letnie tymczasem rok produkcji to 2001.

c91964181.jpg

c91964182.jpg

c91964183.jpg

c91964184.jpg

c91964185.jpg

c91964187.jpg

c91964189.jpg

c919641810.jpg

Fotki z logo otomoto.pl ponieważ autko jest do sprzedania za kwotę 102 000 ZŁ brutto ale jak wiadomo to nie są łatwo zbywalne auta i o cenie można rozmawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porsche :kox: Co tu dużo mówić jest piękne :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny skok..Tu AFN ..tu 911 :tongue4:

Fajna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zostawil sobie klimatronik po be piuntce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no B5 jak najbardziej zostało :) i w sumie dobrze bo zamierzam sprzedać tą 911 i odłożyć trochę PLN a jak nie to będę szukał tej nowszej z budzie 997 też z wolnossakiem i 4s :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna furka - ciekaw jestem kosztów utrzymania furki ze stajni posrche :)

w porównaniu do np A4 B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna furka - ciekaw jestem kosztów utrzymania furki ze stajni posrche :)

w porównaniu do np A4 B7

niechciałbyś wiedzieć :) weź pod uwagę że auto jest serwisowane wyłącznie w ASO Porsche. Koszt spory, ale frajda z jazdy bezcenna i non stop banan na gębie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna furka - ciekaw jestem kosztów utrzymania furki ze stajni posrche :)

w porównaniu do np A4 B7

niechciałbyś wiedzieć :) weź pod uwagę że auto jest serwisowane wyłącznie w ASO Porsche. Koszt spory, ale frajda z jazdy bezcenna i non stop banan na gębie :)

czyli dużo :)

małego kosztu się nie spodziewałem - wiadomo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaprezentować mój nowy nabytek

ponieważ autko jest do sprzedania

nie wiem po co sie nim chwalisz , skoro kupiłeś auto na handel , bardziej nadaje sie do działu sprzedam :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba każdy kto kupi coś nowego chce się tym pochwalić na forum? Nie kupiłem go na handel tylko poprostu muszę go sprzedać z innych przyczyn ale nie jest to sprawa na pieńku nie jest łatwo sprzedać Porsche więc oferta sprzedaży jest już teraz jak się sprzeda to dobrze jak nie to pojeżdżę sobie jeszcze może do maja czerwca nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo proszę najbrzydszy prosiak 911 jaki wychodził ;) fajne :) , ale jak juz 996 to tylko GT3 :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety najbrzydszy ale jak kupowałem to szukałem 911 w budzie 993 wersję 285KM niestety bardzo ciężko było znaleźć zadbaną i nie katowaną i akurat trafiłem na to 996 i od razu wziąłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem 911 w budzie 993 wersję 285KM

oooo to to , obojetnie jakie ale 993

niestety bardzo ciężko było znaleźć zadbaną i nie katowaną

niestety , ale to twoje i tak fajne , ja chyba jeszcze nie doroslem do takiego auta moze za 10 lat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że Ive się tu pojawi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto.Kilka lat temu jeździliśmy z kumplem do Krakowa oglądać dokładnie taką samą.Niestety okazała się powypadkowa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym zaprezentować mój nowy nabytek, a jest nim Porsche 911 model 996 w wersji 4S. Z wypasu to napęd 4x4, bi-xenon, podgrzewana przednia i tylna szyba, elektryka drzwi (szybki) foteli oraz lusterek, tempomat, navi (do zamontowania), skóra i wysuwająca się lotka :kox:. Przebieg to jedynie 39 tkm. W ASO powiedzieli że auto wygląda na 2-3 letnie tymczasem rok produkcji to 2001.

c91964181.jpg

c91964182.jpg

c91964183.jpg

c91964184.jpg

c91964185.jpg

c91964187.jpg

c91964189.jpg

c919641810.jpg

Fotki z logo otomoto.pl ponieważ autko jest do sprzedania za kwotę 102 000 ZŁ brutto ale jak wiadomo to nie są łatwo zbywalne auta i o cenie można rozmawiać

no kuwra z przytupem :kox: :gwizdanie: :good: :good: :good::shocked:

ja tam widze climatronic z bepiuntki :blink::chytry::kwasny: fabryka go popelnila ??? :wallbash::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...