Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy to normalne działanie temp


gawey

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim mam do was pytanie jestem wlasnie po wymianie termostatu dzieki waszej pomocy problemu nie bylo ( bo temp max byla 72 C) oczywiscie oryginalny i g12++ tez , a wiec teraz 90 na zegarach i 87 na klimatroniku tylko ta temp jest dopiero po przejechaniu 12-18 km przy temp -3 na dworze czy to normalne ? i drugi problem to to ze na postoju zegar wogole nie chce drgnac a co za tym idzie nie ma ciepla w srodku :/ poradzcie koledzy co mozna z tym zrobic ?

z gory dzieki za pomoc

(moj silniczej 1,9 tdi 110 KM AFN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na postoju autko ci się nie nagrzeje to nie benzyna a po za tym jak chodzi na wolnych obrotach i masz ogrzewanie włączone to temperatura będzie spadać gdyż całe ciepło dajesz na kabinę.Natomiast co do ilaści czasu się nagrzewania to troszkę za długo przy tej temperaturze to około 9 kilometrów i powinno być 90 stopni na zegarze przy włączonym ogrzewaniu na 23 stopnie jadąc około 2 tyś obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety te silniki wolno się nagrzewają ale u mnie jeśli auto pochodzi trochę na wolnych obrotach dmucha mi już letnie powietrze. Po to są świece żarowe na wejściu do nagrzewnicy żeby przy niższej temp dogrzewały płyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...