Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dlaczego do auta jest tylko 1 kluczyk?


filip1001

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Panowie, powoli rozglądam się za nowym dupowozem. Zaglądnąłem na stronkę autohusa (autohus.de) i wpadło mi kilka audiczek w oko, poprosiłem ich mailowo o przesłanie raportów dekra i na 5 aut których raporty dostałem 5 ma tylko 1 scyzoryk. Nie wydaje się wam to trochę dziwne? Co może być tego powodem? Macie jakieś pomysły? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może chodzi o 1 komplet a nie 1 klucz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie widnieje taka rubryka: Anzahl Schlussel: 1 czyli liczba kluczy =1 . Nie wygląda na to, ze chodzi o komplet. :gwizdanie:

Właściciel posiada tylko jeden kluczyk.

Ale dlaczego tylko 1 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo reszta jest już w Polsce i czeka aż Autko legalnie wiedzie do Kraju :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne moje auto jest tez od autohusa i mialo 1 kluczyk ale wtedy myslalem ze to przypadek, ale 5/5 aut z 1 kluczykiem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze większosc osób sprzedających tam auta do komisów , czy zostawiających w rozliczeniach w salonach mają to serdecznie w d*pie z iloma kluczami oddają samochód. Sam w belgi widziałem jak koleś kupował samochód i zostawiał golfa w rozliczeniu. poprostu wyciągnął manele z bagaznika i schowka przekazał dowód rejestr. wyjął kluczyk ze stacyjki i tyle. Jak kupujesz tam od osoby prywatnej to wygląda inaczej. zawsze zapytać ,poprosić czy przypomnieć o dodatkowych kluczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze większosc osób sprzedających tam auta do komisów , czy zostawiających w rozliczeniach w salonach mają to serdecznie w pupie z iloma kluczami oddają samochód. Sam w belgi widziałem jak koleś kupował samochód i zostawiał golfa w rozliczeniu. poprostu wyciągnął manele z bagaznika i schowka przekazał dowód rejestr. wyjął kluczyk ze stacyjki i tyle. Jak kupujesz tam od osoby prywatnej to wygląda inaczej. zawsze zapytać ,poprosić czy przypomnieć o dodatkowych kluczach

do autohusa oddają w zdecydowanej większości firmy... więc mogą mieć w pupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie też się z tym spotkałem że kupując za granicą w dużych firmach trudniących się handlem jest tylko jeden kluczyk i jeszcze nie spotkałem wyjątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9HdsA-e5a82ec6a8acceefc69961351ced814b.jpg

Hugo, jak mam rozumieć Twoją wypowiedź? :cool1: Uważasz, że brak słów na moje pytanie ?? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9HdsA-e5a82ec6a8acceefc69961351ced814b.jpg

Hugo, jak mam rozumieć Twoją wypowiedź? :cool1: Uważasz, że brak słów na moje pytanie ?? :tongue4:

Przecież mój post to odpowiedź na pytanie Kamila , które zadał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...