Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..


Góral.tz

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę Ci dać kontakt, zadzwonisz, zapytasz, może się dogadasz.

jeśli tylko możesz to wszystko chętnie obdzwonię, bo nie ukrywam i w sumie to nie żadna nowość że u producenta najtaniej zakupie, tak że jeśli możesz to :notworthy: :notworthy: :notworthy: a piwko w arkadi na spocie stawiam :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pohamuj ten nadmiar emotów i będzie spoko. :naughty:

A w Arkadii i tak zawsze jestem samochodem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pohamuj ten nadmiar emotów i będzie spoko. :naughty:

A w Arkadii i tak zawsze jestem samochodem :cool1:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te firmy dziewiarskie o których pisałem znajadują się w Koziegłowach,albo w gminie koziegłowy wpisz w google, zumi albo sprawdż w pf.pl :)

tak dla przykładu, żeby nie być goło słownym http://katalog.pf.pl/Kozieg%C5%82owy/Odzie%C5%BC-damska-W15G7B5120P0R10C-m14.html

w tej gminie znajduję się też sporo zakładów produkujących sztuczne choinki i ozdoby jakby cię interesowało,chociaż chyba teraz nie czas na taki asortyment do sprzedaży :kox:

Moja rada:poszukaj takich firm bliżej ciebie,napewno są jakieś a zadzwonić i pogadać nie wiele kosztuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te firmy dziewiarskie o których pisałem znajadują się w Koziegłowach,albo w gminie koziegłowy wpisz w google, zumi albo sprawdż w pf.pl :)

tak dla przykładu, żeby nie być goło słownym http://katalog.pf.pl/Kozieg%C5%82owy/Odzie%C5%BC-damska-W15G7B5120P0R10C-m14.html

w tej gminie znajduję się też sporo zakładów produkujących sztuczne choinki i ozdoby jakby cię interesowało,chociaż chyba teraz nie czas na taki asortyment do sprzedaży :kox:

Moja rada:poszukaj takich firm bliżej ciebie,napewno są jakieś a zadzwonić i pogadać nie wiele kosztuje :wink4:

akurat Koziegłowy często mijam. no dzięki poszukam i po dzwonie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mijasz często Koziegłowy to tam możesz obczaić sytuację,bo z tego co wiem w tamtym terenie jest sporo takich firm :>

powodzenia w biznesie życzę!! :good:

no nie dziękuję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedź się pod Łódź i do hal pod Wawę najpierw.

Nie zawsze towar od Polskiego producenta jest dobry i okazyjny - fasony. No i producent producentowi nie równy , możesz się lekko wy***ać na kasie...

Jeżlie już byś bardzo chciał szukać tych Polskich producentów to wystarczy sprawdzić metki - tam są prawdziwe adresy :rolleyes:

Pooglądaj co mają ciekawego Chińczycy i przede wszystkim Turcy do zaoferowania :wink4:

Objedź targowiska i sprawdź co się sprzedaje - jakie stoiska są najbardziej oblegane przez kobiety.

Odwiedź w Krakowie tandetę, na Śląsku Żory ( o ile dobrze pamiętam ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiadaja,ze burdele to dobry interes, zapotrzebowanie zawsze bedzie :decayed:

:polew:

i chlopak z bryki o magicznej nazwie:

Bryka Młodego Wieśniaka

będzie pierwszym klientem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dosyć sporo doświadczenia w tym biznesie :cool1: a jako że nie z moich rejonów jestem to ci powiem najtańszy jest Głuchów w Ptaku ceny są wyższe

do czech raczej się nie opłaca jeździć bo widzę często że oni do nas po lumpy przyjeżdżają

ale powiem ci że ostatni rok i początek tego to jakaś tragedia w handlu odzieżówką bynajmniej na dolnym śląsku dużo ludzi pobrało towar i uciekło za granice bądź w inny sposób wali głupa

na dzień dzisiejszy szczerze odradzam ci ten biznes chyba że w twoich rejonach jest lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dosyć sporo doświadczenia w tym biznesie :cool1: a jako że nie z moich rejonów jestem to ci powiem najtańszy jest Głuchów w Ptaku ceny są wyższe

do czech raczej się nie opłaca jeździć bo widzę często że oni do nas po lumpy przyjeżdżają

ale powiem ci że ostatni rok i początek tego to jakaś tragedia w handlu odzieżówką bynajmniej na dolnym śląsku dużo ludzi pobrało towar i uciekło za granice bądź w inny sposób wali głupa

na dzień dzisiejszy szczerze odradzam ci ten biznes chyba że w twoich rejonach jest lepiej

dzięki dzięki za cenna informacje, pewnie jak wszędzie wszystko przycichło przez ten kryzys, a powiedz cze ta część handlu (babskie ciuchy) jeszcze jakoś żyje, czy może lepiej w buty, a może męskie ciuchy lub dziecięce się pchać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiadaja,ze burdele to dobry interes, zapotrzebowanie zawsze bedzie :decayed:

:polew:

i chlopak z bryki o magicznej nazwie:

Bryka Młodego Wieśniaka

będzie pierwszym klientem :polew: :polew: :polew:

generalizowanie to pierwsza oznaka glupoty,a wiesniactwo to stan umyslu a nie zamieszkania czy posiadania :)[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 14:21_________________________________________________

dzięki dzięki za cenna informacje, pewnie jak wszędzie wszystko przycichło przez ten kryzys, a powiedz cze ta część handlu (babskie ciuchy) jeszcze jakoś żyje, czy może lepiej w buty, a może męskie ciuchy lub dziecięce się pchać??

dzieciece odradzam, znam osobe ktora ostatnio na tym poplynela, a matka mojego kumpla zamknela ostatnio jeden sklep z takimi sprawami,bo przynosil same straty i zostal jej tylko jeden juz.

znam tez przypadek babki,ktora otworzyla u Nas w galerii taki sklep i po 2 miesiacach juz chce zamykac,bo splynela.

babskie ciuchy wiadomo,bo kobiety kupuja tego chyba coraz wiecej.

jak buty, to raczej tylko eleganckie i damskie,nie sportowe, bo tego jest od groma, w czego 70% podrob... :kwasny:

dobrym pomyslem na interes (mozecie sie smiac ale taka prawda) sa ciuchy uzywane.

ale do tego trzeba miec dobry punkt i dobre dojscie do rzeczy zza granicy przywozonych na tony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieciece odradzam, znam osobe ktora ostatnio na tym poplynela, a matka mojego kumpla zamknela ostatnio jeden sklep z takimi sprawami,bo przynosil same straty i zostal jej tylko jeden juz.

Tu się nie zgodzę. Znam osoby które z usmiechem na twarzy dobrą kasę na dzieciaku robią - zaopatrują się głównie w Łodzi...

dobrym pomyslem na interes (mozecie sie smiac ale taka prawda) sa ciuchy uzywane.

Ja się przejechałęm, chociaż dostawcę miałem dobrego...

Poza tym wydaje mi się, przynajmniej w Krakowie, że tego typu sklepy powoli siadają :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie wszystko zalezy od punktu i rejonu.

teraz wszedzie mega konkurencja juz.

co innego,jak ktos juz ma interes jakis czas i zdarzyl sie zaczepic dobrze na rynku.

wiadomo, poczatki zawsze najtrudniejsze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak z tego co obserwowałem to jednak chyba najpewniejsze są ciuchy damskie, bo nasze szanowne panie jednak potrzebują często nabyć coś nowego. Odzież używaną sobie odpuszczę. jeszcze zostaja te ciuszki dla dzieciaków.

w każdym razie jestem pod wrażeniem waszego zainteresowania i waszej pomocy :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze teraz to juz nawet dzieciaki nie ubiora byle czego.. kolezanka pracuje w sklepiej z ciuchami dla dzieci i jest w szoku,jak one wybrzydzaja i rzucaja tekstami "mamo, wygladam w tym jak wiesniara" majac 5/6 lat :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie

ciuchy dla kobiet lepiej idą,

ale ja na twoim miejscu bym raczej starał się otworzyć jakiś interes do którego nie masz konkurencji z zachodu

powiem ci że dobra kręgielnia to jest interes jeśli nie ma tego tam u ciebie

w Boguszów- gorce jest najblirzsza mnie kręgielnia ok 10 km i mają ruch że trzeba przez telefon się umawiać na godzine

wynajęcie toru 50-60 zł w tym że kręgielnia z kulturą i Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bardzo ciekawe z ta kręgielnia, cały czas czytam szukam i jeżdżę w końcu nie mogę od tak utopić kasy :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...