Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..


Góral.tz

Rekomendowane odpowiedzi

Księgarnią... :lol1:

Fajną kasę bez dużego wkładu można zarobić na okularach przeciwsłonecznych, ale jest to sezonowy interes i trzeba rozstawić kilka stanowisk. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MACHINE

Jeśli ciuchy to chyba najlepiej modna używana odzież dziecięca, szczególnie ta z Anglii. Mam na myśli szczególnie ciuchy niemowlęce. Zwykle świeżo upieczone matki obkupują swoje małe pociechy, a taka nowa odzież jest dosyć droga i dziecko szybko z niej wyrasta. W dodatku ciężko dostać u nas takie ładne ciuchy, jakie są sprzedawane właśnie w Anglii.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ciuchy to chyba najlepiej modna używana odzież dziecięca, szczególnie ta z Anglii. Mam na myśli szczególnie ciuchy niemowlęce. Zwykle świeżo upieczone matki obkupują swoje małe pociechy, a taka nowa odzież jest dosyć droga i dziecko szybko z niej wyrasta. W dodatku ciężko dostać u nas takie ładne ciuchy, jakie są sprzedawane właśnie w Anglii.

Pozdrawiam

tylko że raczej ciężko będzie znaleźć kogoś od kogo by odkupić taki towar i nim tu handlować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma małą hurtownie z artykułami chemicznymi, proszki płyny i dużo innych rzeczy i powiem ci ze ma z tego dobra kasę. Ale wszystko zależy od miejsca gdzie będzie ten interes, on ma to już ładnych parę lat i się kreci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie Mi jak wygląda sytuacja jakbym chciał otworzyć filie sklepu z tanimi rzeczami ?? mam na mysli np. obuwie typu Deichman CCC lub szmatki jak House itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zaobserwowałem dobry interes, otworzyć drukarnie/xero koło uczelni tyle że z wiekszymi mozliwosciami niz normalne xero czyli plotery itp, jedyny problem że trzeba bardzo duzo zainwestowac na starcie :gwizdanie:

Czesto na uczelniach oddaje sie prace w postaci plansz, za wydruk takiej planszy krzyczą 70-80zł w kolorze

Albo jakiś sklepik gastronomiczny przy szkołach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to pomysl... ale w najgorszym przypadku 3 miesiace ponad jestes w plecy ( wakacje, swieta itp. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie Mi jak wygląda sytuacja jakbym chciał otworzyć filie sklepu z tanimi rzeczami ?? mam na mysli np. obuwie typu Deichman CCC lub szmatki jak House itp

jeśli chciałbyś coś takiego otworzyć to po prostu zakładasz "franczyzne" danej marki..dzwonisz do nich i pytasz o warunki,bo najczęściej takie marki wymagają odpowiedniego metrażu sklepu, lokalizacji, wyglądu wnętrza,jakości obsługi a nawet w jak dużym mieście chciałbyś coś takiego otworzyć..najczęściej twoim kosztem będzie lokal i pracownicy,a oni ze swojej strony po odpowiednich cenach(najczęściej komisowo) zatowarowują "twoją filie" :wink4:

czasem na stronach internetowych mają opis zasad na jakich podejmą taką współprace a jak nie to musisz dzwonić i z kimś kompetentnym pogadać w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad handlował majtkami i skarpetkami na jarmarkach w promieniu 100km od miejsca zamieszkania. W zalezności od okazji kupował jakieś koszulki z zespołem muzycznym na czasie lub takie tam pierdoły. Później wszedł dodatkowo w czapki i paski. Na sezon zimowy przestawiał sie na na choinki z Koziegłów, bombki, łancuchy, lampki. Jak po 2 latach handlu wyczuli troche rynek to za oszczedności kupowali jakieś tam nowości, które kiesko sie sprzedawały i magazynowali je na strychu, żeby w następnym roku sprzedać je po pobrej cenie. W ciągu 3 lat spłacili kredyt na dom 150 tyś kupili nowego poloneza więc chyba in sie opłacało.

Ciuszki dla dzieci to też dobra okazjia bo nikt na dzieciach nie oszczedza a szczególnie jak spodziewa sie ktoś pierwszego. Można handlować wózkami i łóżeczkami i podpisać jakąś umowa z bankiem i kredytować takie rzeczy. Wiadomo część rzeczy dostaje sie od rodziny po ich dzieciach ale spioszki i takie tam baba nie odpuści sobie żeby kupić. I te ciotki co przychodzą oglądać malucha też po śliniaku kupią, więc jak dobre źródło z chin sie znajdzie to interes sie uda.

ALK - to jest interes na to zawsze jest popyt a przed sylwestrem to już całkiem. A jak samemu sie pracuje w nowy rok za kasą to portwel nieźle pęcznieje, a jak do tego doliczyć długi weekend majowy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze teraz to juz nawet dzieciaki nie ubiora byle czego.. kolezanka pracuje w sklepiej z ciuchami dla dzieci i jest w szoku,jak one wybrzydzaja i rzucaja tekstami "mamo, wygladam w tym jak wiesniara" majac 5/6 lat :shocked:

Wczoraj byłem w 5..10..15 w Lublinie..przeceny..2 pary śpioszków dla dzieciaka 0-3-6 miesięcy 14 zł :naughty:

To trzeba być zwalonym dokumentnie aby kupować na " targu" na 25 zł :gwizdanie:

Jeśli ciuchy to chyba najlepiej modna używana odzież dziecięca, szczególnie ta z Anglii. Mam na myśli szczególnie ciuchy niemowlęce. Zwykle świeżo upieczone matki obkupują swoje małe pociechy, a taka nowa odzież jest dosyć droga i dziecko szybko z niej wyrasta. W dodatku ciężko dostać u nas takie ładne ciuchy, jakie są sprzedawane właśnie w Anglii.

Pozdrawiam

Si :naughty:

Moja Żona nudziła się strasznie w wakacje w domu.. więc wymyśliła, że przebiegnie się do lepszego " ciucha" na szmaty na allegro. Kupiła jedną koszulę chłopięcą Hilfigera, a drugą Burberry..zapłaciła za dwie 7 zł..Koszule dla chłopów około 12 mies. Stan idealne/ nigdy nie używane.

Koszula Hilfigera - 57 zł na pierwszej aukcji, koszula Burberry - 51 zł :wink4:

Babki kupują takie pierdółki dla cieciaków bo za taką koszulę Burberry na Pl.Trzech Krzyży trzeba sporo wyrzygać :wink4:

Niestety..później poszła raz jeszcze i stwierdziła, że dla dzieciaczków są same szmaty i olała " swój mały bizness " :D

Interes na używkach jest dobry jak się ma wtyki w lumpeksach u babeczek, które odkładają markowe szmatki z metkami...zresztą spójrzcie na allegro .. większość markowych rzeczy to używki :sick3: ..druga połowa to outlety :wink4:

Z drugiej strony większa cześć kobiet jak widzi zaznaczoną opcję " używane" to rezygnuje z zakupu..i wcale się nie dziwię...bo te używki jebią niemiłosiernie :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj znajomy ostatnio sie zabral za mini szrot tzn szuka autek w anonsach itp czasem sie bujnie do angli, rozbiera i sprzedaje na allegro itp i powiem wam ze calkiem dobrze wychodzi natym

Do czasu aż mu ktoś z MOŚ etc. na plac nie wjedzie, bo życzliwy sąsiad doniesie... :cwaniak1: :no:

Przerabiałem temat i chciałem na większą skalę się tym zająć (wysyłać Lohre do UK co tydzień po komplet aut) i rozbierać.

Za dużo wymagań jeśli chcesz działać legalnie. Do obejścia ciężkie, a kary niemiłosiernie wysokie... :blink::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość to są właśnie takie przydomowe interesy, które albo są w ogóle nielegalne, bo nawet nie ma otwartej działalności albo są mooooooooocno naciągane. Przecież mieszkamy w Polsce :) jak ktoś ma szerokie plecy to wszystko da się załatwić. Mi szkoda ryzykować, mimo, że kasa na serio konkretna bez wdawania się w szczegóły... :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że pomysły coraz ciekawsze :gwizdanie: :gwizdanie:

cieszy mnie to, i aż się miło czyta, tylko nosfer sie sukienkami nie pochwalił a raczej namiarem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość to są właśnie takie przydomowe interesy, które albo są w ogóle nielegalne, bo nawet nie ma otwartej działalności albo są mooooooooocno naciągane. Przecież mieszkamy w Polsce :) jak ktoś ma szerokie plecy to wszystko da się załatwić. Mi szkoda ryzykować, mimo, że kasa na serio konkretna bez wdawania się w szczegóły... :wink4::good:

szerokie plecy do czasu, UKS i tak się w końcu dobierze do tyłka.

Mam znajomego który się nieźle na tym dorobił,ale i miał z tego powodu niezłe problemy jednak się z nich jakoś wygramolił :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad handlował majtkami i skarpetkami na jarmarkach w promieniu 100km od miejsca zamieszkania. W zalezności od okazji kupował jakieś koszulki z zespołem muzycznym na czasie lub takie tam pierdoły. Później wszedł dodatkowo w czapki i paski. Na sezon zimowy przestawiał sie na na choinki z Koziegłów, bombki, łancuchy, lampki. Jak po 2 latach handlu wyczuli troche rynek to za oszczedności kupowali jakieś tam nowości, które kiesko sie sprzedawały i magazynowali je na strychu, żeby w następnym roku sprzedać je po pobrej cenie. W ciągu 3 lat spłacili kredyt na dom 150 tyś kupili nowego poloneza więc chyba in sie opłacało.

Powiedzenie: "Lepsze deko handlu niż kilo pracy" już dawno nie aktualne :wink4:

Złote czasy na targach niestety już minęły raczej bezpowrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomysł z innej beczki, ale kogoś może to natchnie:

powiem wam panowie że od dłuższego czasu zastanawiam się nad prywatnym przedszkolem. Jak dla mnie jest to złoty interes. :good: Dobra reklama, punkt spokojny i bezpieczny, opcja w gratisie "dowóz". i nie ma bata żeby to się nie utrzymało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomysł z innej beczki, ale kogoś może to natchnie:

powiem wam panowie że od dłuższego czasu zastanawiam się nad prywatnym przedszkolem. Jak dla mnie jest to złoty interes. :good: Dobra reklama, punkt spokojny i bezpieczny, opcja w gratisie "dowóz". i nie ma bata żeby to się nie utrzymało.

To prawda...w koncu ciagle w TV trąbią, że brakuje przedszkoli w PL. Ale tu juz trzeba miec jakies duzej powierzchni teren :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...