Skocz do zawartości
IGNOROWANY

USB (?) z przodu komputera.


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mnie dręczyło, że nie mam w swoim kompie wejścia USB z przodu, tylko z tyłu (4 wejścia) więc komputer jest zawsze wysunięty... Ostatnio oblukałem bardziej i z przodu pod klapką (tak jak na zdjęciu) jest ikonka USB... po przyłożeniu do tego portu kabla od komórki na kompie wyskoczył mi dymek z informacją o spadku napięcia ale po chwili również wyskoczył, że znaleziono nowy sprzęt ale nic więcej... Może mnie ktoś uświadomic o co chodzi z tym portem? I przy okazji do czego są te 2 kolejne wejścia?

p1130080.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten port to jakiś mocno zmęczony jest... chyba piny poprzestawiane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lekko powyginane sam nie wiem czemu.. Nigdy nic tam nie wkładałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kolejne 2 wejscia to kolejno: mikrofon i sluchawki.

Port faktycznie na zmeczony wyglada, nie mniej sprobuj jeszcze jakies stery do telefonu zainstalowac jak po samym kablu niczego nie wyczuwa. Powinno chwycic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem do tych dwóch wejśc ale nie działa... A telefon normalnie mi się łączy tylnymi portami a z przodu jest zwarcie gdzieś chyba... I żeby go podłączyc to muszę trzymac, bo samo nie ma jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być zwarcie jeśli nie masz plastikowych prowadnic pinów w tym wejsciu USB.

Kup taki panel:

http://allegro.pl/item943880978_mega_promocja_nowy_panel_2_x_usb_fire_wire_audio.html

i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten FireWire to coś podobnego do USB (w końcu pierwowzór), tylko rzadziej spotykany bo droższy w produkcji (w końcu wymyślony przez Apple).

A to u Ciebie, to jest tylko zaślepka. Jak chcesz mieć IEEE to musisz sobie gniazdo kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą klapkę to zamknij i lepiej tam USB żadnego nie wtykaj...

jest jeszcze jedno rozwiązanie jeśli nie chcesz się nigdzie schylać to Hub (rozdzielacz) USB Ci w tym pomoże :wink4: podłączasz pod jeden z portów USB z tyłu kompa i huba z 4 portami USB stawiasz na biurku...

http://www.allegro.pl/item942232086_hub_usb_2_0_4_porty.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupię to wejście z jednym usb i czytnikami kart pamięci takie jak to:

http://allegro.pl/item955857122_czytnik_kart_samsung_sfd_321f_t6ub_usb_micro_sd_m2.html

będzie dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno miejsce - tak jak tam pisze "na dyskietki" a nawet jakby nie było to bym mógł wywalic dyskietki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupię to wejście z jednym usb i czytnikami kart pamięci takie jak to:

http://allegro.pl/item955857122_czytnik_kart_samsung_sfd_321f_t6ub_usb_micro_sd_m2.html

będzie dobry?

Musisz to wsadzić tam, gdzie masz miejsce na napędy. Jeśli to jest w miejsce dyskietki, to pewnie będzie trochę węższe. U mnie by takie nie podeszło, bo mam już wyrzeźbione miejsce na dyskietke (chyba, żeby trochę wyżej).

A to jest fajne, kumpel ma podobny panel od nowości i tam może sobie wkładać karty SD z telefonu czy aparatu cyfrowego. Tylko kup sobie pod kolor obudowy, żeby pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kup sobie pod kolor obudowy, żeby pasował.

a myślałem nad różowym :mysli::tongue4:

mam 1 wolne miejsce na dyskietki i 3 wolne na napędy. Z kolorem i podłączeniem już dam sobie radę - tyle to umiem. :good: Przyda się, bo kupiłem nokie 5230 a w zestanie nie ma kabli USB a na karte 16MB to nie będę przesyłał z kompa na inny tel i dopiero na swój :decayed: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowy byłby dobry :good: :>

Jak masz tyle wolnego miejsca, to wsadzisz gdzie będzie pasować.

Tylko, jak już będziesz miał wersje z FireWire to zobacz w instrukcji swojej płyty, gdzie podłącza się USB a gdzie IEEE bo jak źle podepniesz to możesz spalić. Wydaje mi się, że FireWire pracuje z większymi napięciami (jeszcze to sprawdzę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te złącze w obudowie którego defakto nie ma to firewire 400 czyli szału nie ma wolniejsze od USB. USB 2.0 (480Mbit/s). Co innego gdyby było to firewire 800 lub eSata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...