SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"

Ciepły

Ja myśle wieczorkiem jak pare dni nie bedzie padało to na autostradkę z chrzanowa do wyjazdu na alwernie nie trzeba płacić a w miare prosto jest i można by wykonać z trzy pomiary i wyciągnąć średnią jaka wyjdzie.

• Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

otóż to :) więc teraz czekamy na poprawę ... Chociaż mało to prawdopodobne żeby zmierzyło tak hm... Chyba że to działa jak na hamowni :mysli:

W tym programie wpisujesz wage samochodu i temp i takie tam inne ropzędzasz samochód na 3 biedu z 1500 do czerwonej skali a potem wychamowujesz slinikiem przez około 15 sekund. Koleś z opisu miał AJM jak wicio i wyszło mu 116,5km a sesia ma 115 wiec chyba dobrze ważne jest żeby było prosto a nie z górki lub pod i wtedy wychodzi ok

Ja mam w poniedziałek wyprawe do Lublina przedzwonie do was czy sie wyrobie bo może być różnie w sumie wyruszam rano ale nie wiadomo jaka będzie droga. Ale chyba trzeba sie umówić gdzieś gdzie jest ciepło.

Dzisiejszy spot odwołany ponieważ większa ilość osób nie dała rady przyjechać :disgust: :gwizdanie:

Ja miałem trase do lublina nie dałem rady dojechać niestety.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 08:16_________________________________________________Bawiłem się kodowaniem centralnego niestety nie mam ori centralki i KUPA ale kodowanie działa bo jak zakodowałem otwieranie tylko drzwi kierowcy to pompka zadziałała krótko ale niestety nie ori centralka wiec u mnie nic się nie da ale u wicia czy u ciepłego bo macie ori to możemy powalczyć.

helo :embarrassed: ja mam takie pytanie gdzie jest nasza klubowiczka co przyjeżdzała na spoty co sie z nia dzieje nie pisze a ni nic hehe :kox:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 14:54_________________________________________________a organizujemy coś na sylwestra ?? ?? :evil:

jestem cały czas. trzymam się z boku i obserwuję. pozdrawiam wszystkich!