Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT


clinque

Rekomendowane odpowiedzi

fajne felunie i dosc dobrze wygladaja ! :D no i jest prezencja a czemu gleby nie chcesz ?

Gleby nie chcę, bo autko będzie sporo jeździć po naszych pięknych drogach niestety, a zależy mi żeby przemieszczać się w miarę szybko a nie skupiać się tylko na omijaniu dziur :) Po swoich poprzednich autkach wiem, że to wręcz nie możliwe :wallbash:

Na zdjęciach może tak tego nie widać ale tył jest ok, jedynie przód jest koza i pewnie i tak po tygodniu skuszę się chociaż na -30 hehe Emblematy faktycznie polecą, ale grill zostanie(mnie się tam podoba) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie wziąłeś 18" , cały urok tej felgi to jej rozmiar im większy tym lepiej , posadź strucla na glebie to może jakoś sie to dogra bo narazie jest przeciętnie :cool1::confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście przód mógłby być trochę niżej..

załóż gwincik :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny Avancik. Co do gleby to faktycznie żeby jeździć w miarę sprawnie lepiej mieć standardowy zawias. Brat kilka dni temu kupił A4 Avant i z przodu ma jakieś czerwone sprężyny i niestety po naszych wertepach nie da się tym jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny Avancik. Co do gleby to faktycznie żeby jeździć w miarę sprawnie lepiej mieć standardowy zawias. Brat kilka dni temu kupił A4 Avant i z przodu ma jakieś czerwone sprężyny i niestety po naszych wertepach nie da się tym jeździć.

sory ale to jest kolejny tekst który na mnie działa...

da się jeździć - tylko trzeba umieć i chcieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory każde moje autko było na glebie, ostatnie a3 było na gwincie kw i nie było mega twardo, nawet mi się podobało w porównaniu do jeszcze wcześniejszego paska vr6 który był totalną taczką na kicie 80/60. Niech no ktoś mi powie, czy na gwincie w a4 będę miał zaraz zawias do roboty, jest oryginalny 1be i ma 210tys, bo gwint się kurzy w garażu hehehe A mnie korci żeby go na wiosnę zmontować i pomalować prosiakiw jakiś oczojebny kolorek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory każde moje autko było na glebie, ostatnie a3 było na gwincie kw i nie było mega twardo, nawet mi się podobało w porównaniu do jeszcze wcześniejszego paska vr6 który był totalną taczką na kicie 80/60. Niech no ktoś mi powie, czy na gwincie w a4 będę miał zaraz zawias do roboty, jest oryginalny 1be i ma 210tys, bo gwint się kurzy w garażu hehehe A mnie korci żeby go na wiosnę zmontować i pomalować prosiakiw jakiś oczojebny kolorek ;)

pchaj gwinta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys chcial gwinta sprzedac to daj znac jaki i za ile ;) bo powoli rozgladam sie za czyms ale z reg twardosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji testow aparatu, zrobilismy z bratem krotki filmik;) Na wiosne jak wszystko ogarne powstanie mysle calkiem fajny film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Tyś ten filmik zrobił ? Na ostatniej scenie widzę ze trochę chyba przyspieszony został, czy źle widzę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dollyx.jpg

zmonowalismy z braciakiem male dolly;) Po testach wiemy co trzeba poprawic i bedzi git. A no koncowka jest przysp ieszona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi, tak też myślałem właśnie ze ten aparat na czymś jeździ ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...