Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co myślicie o POWER BOX-ach z allegro


wozniak_4

Rekomendowane odpowiedzi

witam. co myślicie o power box-ach czy tam jakiś chip -car z allegro??? niby od 15 do25% mocy więcej. miał to ktoś już założone?? jak się z tym jeździ??? bo mam diesla na 90 koni i cosik mnie to korci. proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. co myślicie o power box-ach czy tam jakiś chip -car z allegro??? niby od 15 do25% mocy więcej. miał to ktoś już założone?? jak się z tym jeździ??? bo mam diesla na 90 koni i cosik mnie to korci. proszę o poradę

porada :

jedż na program do jedengo z polecanych tunerów - ceny 1000-1500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co jest w tym złego?? jakoś ludzie z tym jeżdżą pytanie tylko jak długo?? mieliście coś takiego?? a te magnetyzery na przewody powietrza i paliwa- to faktycznie działa?? bo coś ni to jakąś ściema zajeżdża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co jest w tym złego?? jakoś ludzie z tym jeżdżą pytanie tylko jak długo?? mieliście coś takiego?? a te magnetyzery na przewody powietrza i paliwa- to faktycznie działa?? bo coś ni to jakąś ściema zajeżdża

sam sobie odpowiedziales na swoje pytanie, posluchaj mirona78 i bedziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat boxów,już kiedys była rozmowa-niejedna...każda sie tak samo kończyła... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...