Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie... Grał( gra) ktoś w tą gierkę?? Troszkę oparta na gwiezdnych wojnach :wink4: Ja grałem prawie 2 lata ale przez brak czasu musiałem przerwać przygodę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie... ta gra to masakra... ale to wiesz skoro grałeś

ja grałem parę lat temu (3 może 4) chyba z 8 miesięcy i zaliczyłbym ją do tzw: rozwodowych

człowiek dopiero po jakimś czasie dojrzewa że życie mija, a siedzi się przy jakichś cyferkach...

miło wspominam bo byłem wysoko (nawet nie pamiętam na jakim UNI ale chyba 30) i nigdy nie wrócę :thumbdown:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 20:30_________________________________________________Chudineze też pykał chyba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudineze też pykał chyba :naughty

A skąd wiesz :decayed:

słabą masz pamięć... jak mnie jeszcze lubiłeś to gadaliśmy o tym :decayed:

chyba dalej pykasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudineze też pykał chyba :naughty

A skąd wiesz :decayed:

słabą masz pamięć... jak mnie jeszcze lubiłeś to gadaliśmy o tym :decayed:

chyba dalej pykasz?

Od czasu do czasu pyknę sobie jak mam trochę czasu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudineze też pykał chyba :naughty

A skąd wiesz :decayed:

słabą masz pamięć... jak mnie jeszcze lubiłeś to gadaliśmy o tym :decayed:

chyba dalej pykasz?

Od czasu do czasu pyknę sobie jak mam trochę czasu :gwizdanie:

wiesz co moja żona powiedziała na te Twoje ostatnie zdanie??

"sra.. muchy będzie wiosna" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudineze też pykał chyba :naughty

A skąd wiesz :decayed:

słabą masz pamięć... jak mnie jeszcze lubiłeś to gadaliśmy o tym :decayed:

chyba dalej pykasz?

Od czasu do czasu pyknę sobie jak mam trochę czasu :gwizdanie:

wiesz co moja żona powiedziała na te Twoje ostatnie zdanie??

"sra.. muchy będzie wiosna" :polew:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem ze 2 lata temu, i uważam, że lepiej się w to nie pakować. Bo jak już się rozwinie planety, to trzeba tylko FSy odbierać, wstawać po nocach, liczyć, kombinować itp. Kolega ze szkoły się zrywał, żeby się na czas wyrobić ;) Byłem w sojuszu z top 5, ilości punktów nie pamiętam. Pojechałem na wakacje, założyłem urlop, wróciłem i jakoś nie było okazji włączyć gry. Z czasem zapomniałem, na którym uni grałem i mi to przeszło :decayed: To wciąga jak dłubanie słonecznika. Jak się zacznie to skończyć ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem ze 2 lata temu, i uważam, że lepiej się w to nie pakować. Bo jak już się rozwinie planety, to trzeba tylko FSy odbierać, wstawać po nocach, liczyć, kombinować itp. Kolega ze szkoły się zrywał, żeby się na czas wyrobić ;) Byłem w sojuszu z top 5, ilości punktów nie pamiętam. Pojechałem na wakacje, założyłem urlop, wróciłem i jakoś nie było okazji włączyć gry. Z czasem zapomniałem, na którym uni grałem i mi to przeszło :decayed: To wciąga jak dłubanie słonecznika. Jak się zacznie to skończyć ciężko.

cała prawda... niestety dotyczy większości gier on-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no naprawdę żeby dojść do czegoś w tej grze trzeb sporo siedzieć :naughty: Najlepiej o 3 w nocy bo jest restart serwerow i widać czy ktoś się loguje czy nie :decayed: Ja grałem prawie 2 lata chociaż nie tak na maksa i bylem około 200 miejsca na 17uni... Mój kolega zaczał grać po mnie ale dużo siedział i doszedł do top10. Ale dla ludzi którzy w to nie graja jest dziwne że musisz lecieć do domu żeby zrobić fs`a :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się później przerzuciłem na Windows Mobile... to nawet na zakupy mogłem jechać :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idźcie do duupy z grami on-line :polew:

Ja napierałem 1,5 roku w metin2.pl, zrobiłem sobie daggera (ninje nożownika) 76 lvl, w międzyczasie potrafiłem sobie wszystko na bok odkładać (prace, szkołę, itp.), żeby w to dziadostwo pograć. Zrobiłem jedną z najlepszych postaci na serwerach polskich, a jak sobie uświadomiłem, że już nie robię nic poza graniem to mnie rwanie odbytu nawiedziło :polew:

Jednym słowem cholerne uzależnienie..... :wallbash:

Sprzedałem wszystkie itemki i postać z gry i po ptokach :naughty::kox:

To tak apropo grania maniakalnego online. Co do Ogame, to koleżka w to grał dość poważnie - do tego stopnia, że siedział w robocie, zamiast do 15 to do 18 i do tej pory grał z przerwami na fajki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętna gra :kox: też w to grałem jak głupi przez spory czas i też w końcu sobie uświadomiłem że tracę życie na oglądanie jakichś zasranych cyferek i całe szczęście mi to przeszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...