Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h


adrianus

Rekomendowane odpowiedzi

i dlatego temat jest jak najbardziej trafny... trzeba tylko dodać 3-benz. i 4-diesel

bo ze zmianą biegów podczas testów też bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdania, że skoro temat dotyczy 1.8T to tylko nagrania z czasami takiego silnika powinny być wklejane. Diesle mają swój dział i niech tam wklejają swoje czasy. Jak ktoś założy temat "[ALL]Czasy na 3 i 4 biegu" to wtedy można robić śmietnik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tego samego zdania co sylwiasty :good:

nie ma sensu porownywac Pb do ON , niechaj w tym temacie beda czasy jedynie silnikow 1,8t aeb i ajl, z modami i bez, dzieki temu kazdy bedzie mogl pobieznie sprawdzic charakterystyke pracy swojego silnika.

oczywiscie temat All [czasy 60-140km/h i od 0-100km/h] tez moze ktos zalozyc i wtedy mozna wrzucac tam wszystko, osiagi 1.6 8V(nie16V, no nie ma :decayed:) 101km i rs4 :evil::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... osiagi 1.6 16V 101km...

1.6 w :audi::a4fan: są tylko 8V :wink4:

aaaj, sorrks, nie wiedzialem :shocked: juz zmieniam

end OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklejajcie Panowie też na ogólnym... a jak kto nie ma niech zrobi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w czasie dojazdu do pracy - sorry za jakość i muzykę( nagrywane tel i pod słońce ) :embarrassed:

4 bieg 80-160 (koniec filmu )

Mierzenie od 60km/h na 4 biegu mało miarodajne ( niskie obroty, wysokie obciążenie silnika itp )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

custom dlatego właśnie założenie było takie że benzyna 60-140 z 3, diesel to samo z 4.. :wink4:

bo jak każdy będzie robił jak chce to przestanie to mieć sens..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktos jeszcze interesuje sie tematem ale ja dzis sprawdzalem i miałem od 60-140 na 3 biegu 11.6 , od 60-140 na 4 biegu 14,6[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 16:42_________________________________________________d4rk mam pytanie czy u ciebie tez w pomiarze od 60-140 obroty odcinalo przy 6.600 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie seryjne A4 1.8T AEB, delikatnie pod górkę, pełny bak, 2osoby na pokładzie.

60-140km/h 3 bieg. 12,5sec

60-140km/h 4 bieg. 17,4sec

Wymienie wszystkie filtry i świece i zrobię kolejny pomiar tym razem z filmikami, bo widzę że mój AEB troszkę nie nadąża za niektórymi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć.Mój czarnuch kolejny raz mnie wkurzył wczoraj to dzis postanowiłem go pogonic troszeczke zeby sie po postoju dogrzał. 60-140 na 3 miałem 11.3

60-140 na 4 16.8

Dobrze wyszło czy niedobrze jakos?:) pozdrawiam.A od 0-100 nie mierzyłem ale jak bardzije mnie wkurzy to to zrobie bez oszczednosci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,oto kilka moich prób :kox:

audi 1.8t bex 190 ps bieg 4.mp4

od 60-140 bieg 4 ,ok 12,5s

audi a4 1.8t bex 190 ps bieg 3.mp4

od 60-140 bieg 3 ,ok 8s

o to może przy okazji 100-200 pełnym dnem, bardzo mnie ciekawi jak robią to diesle, a jak pb? :wink4:

już gdzieś poddałem taki pomysł ale odzew był mizerny :gwizdanie:

audi a4 1.8t bex 190 ps bieg 3.mp4

od 100-200 ok 19s[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:29_________________________________________________

coś pokopsałem z filmikami :decayed:

[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:38_________________________________________________zainteresowanie tym wątkiem chyba umarło :mysli:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 22:52_________________________________________________tu ciągle nic się nie dzieje :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobi sie jeden wielki burdel i nic sensownego z tego nie wyjdzie, klekoty niech sobie w swoim dziale wrzuca taki watek.

Chociaz kto by chcial ogladac filmiki w ktorych obrotomierz konczy prace przy 4500RPM :decayed:

hahaha :D:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...