Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bramki na A2 - próba z A8 3.2 FSI,start za A8, przy 130km-h A8 z tylu, przy 200km-h odchodzilem ale stopniowo, przy 270km-h A8 dosyc daleko, moc mniejsza w A8 o kilka koni ale masa sporo wieksza, ale radocha byla :decayed:

ta sama A2 wjazd w strykowie BMW 530d wjazd za ale na zderzaku przy 100km-h juz z przodu i do 240km-h mu odjezdzalem ale antene CB mialem i dalej nie jechalem bo sie balem ze spadnie, teraz mam taka z magnesem do 300km-h wiec mozna jezdzic

Opublikowano

moc mniejsza w A8 o kilka koni ale masa sporo wieksza

ke :mysli:

chyba większa :cool1:

Opublikowano

moj AJM+czip vs A4 2.4 v6 benzyna 165ps manul =ponad 3 dlugosci zostal

pozniej z A4 2.5tdi tez kilka dlugosci na moja korzysc

na koniec z AVF+czip do samego konca rowno, ale na stracie nie wylaczylem ESP i zmulilo

wszystkie kreski na spotach czestochowskich

ostatnio na swiatlach z kolega passat AJM+czip vs moj AJM wygrana kilka dlugosci

Opublikowano

moc mniejsza w A8 o kilka koni ale masa sporo wieksza

ke :mysli:

chyba większa :cool1:

3.2 fsi = 260KM

w.w 2.0T = ok. 270KM :naughty:

Opublikowano

w.w 2.0T = ok. 270KM :naughty

ta pyra kuredu ma program?

Opublikowano

w.w 2.0T = ok. 270KM :naughty

ta pyra kuredu ma program?

przeczytaj dokładnie jego profil :cool1: EOT

Opublikowano

przeczytaj dokładnie jego profil :cool1: EOT

o faktycznie :shocked:

...jebaniutki :naughty:

Opublikowano

o faktycznie :shocked:

...jebaniutki

...se teraz popierdala po Poznaniu... :wink4:
Opublikowano

no to sru :kox:

ten cały temat to takie "majteczki w kropeczki" :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

ten cały temat to takie "majteczki w kropeczki"

Pioter, rozrzesz proszę swą wypowiedź :decayed:

Opublikowano

ten cały temat to takie "majteczki w kropeczki"

Pioter, rozrzesz proszę swą wypowiedź :decayed:

Kuba , przecież wiesz o co lotto :naughty:

temat dobry i emocjonujący .... jak się ma 17 lat :decayed:

Opublikowano

ten cały temat to takie "majteczki w kropeczki"

Pioter, rozrzesz proszę swą wypowiedź :decayed:

Kuba , przecież wiesz o co lotto :naughty:

temat dobry i emocjonujący .... jak się ma 17 lat :decayed:

a to na forum nie siedzą same osiemnastki :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

oj dziewczynki nie robimy :ot:

Opublikowano

ten cały temat to takie "majteczki w kropeczki"

Pioter, rozrzesz proszę swą wypowiedź :decayed:

Kuba , przecież wiesz o co lotto :naughty:

temat dobry i emocjonujący .... jak się ma 17 lat :decayed:

dobrze wiesz że każdy się lubi pizgać na drodze z innymi i każdy ma banana na twarzy jak kogoś porobi :cool1:

jęsli by tak nie było to by nikt nie robił programów, modyfikacji itd itd....

a że ludzie sobie o tym piszą - a niech piszą

Opublikowano

kuredu, swoją drogą, jaki masz orientacyjnie czas 0-100 i 1/4 mili ?

Opublikowano

kuredu, swoją drogą, jaki masz orientacyjnie czas 0-100 i 1/4 mili ?

Mam nadzieję, że sprawdzi na zlocie :naughty::decayed:

Opublikowano

Poź, a Ty :decayed: ?

Opublikowano

Poź, a Ty :decayed: ?

13,17 do pobicia w klasie budzie b6/b7/b8 :naughty:

jak ktoś się zbliży do takiego rezultatu to namówię Kubę i podkręcimy boost w siwym i pojedziemy na zawody :kox:

narazie czekamy na pretendentów :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ale ja pytam o Ewę :decayed:

Opublikowano

kuredu, swoją drogą, jaki masz orientacyjnie czas 0-100 i 1/4 mili ?

1/4mili nigdy nie sprawdzałem, natomiast 0-100km/h jakieś 6-6,3sek

c**jnia jest że nie ma 4x4 i tak naprawdę wolałbym się ścigać z rolki tak np. od 40km/h ale cóż zobaczymy jak to będzie :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.