Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

natomiast 0-100km/h jakieś 6-6,3sek

:gwizdanie: pożyjemy...zobaczymy :gwizdanie: :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stoję sobie na światłach robię szatańskie oczy w kierunku gościa obok .....gość rusza z piskiem a ja ruszam ziewając sobie .... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stoję sobie na światłach robię szatańskie oczy w kierunku gościa obok .....gość rusza z piskiem a ja ruszam ziewając sobie .... :decayed:

ciesz się...ze mną już nikt nie chce się brać na światłach...wszyscy maja zawsze spuszczone głowy... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stoję sobie na światłach robię szatańskie oczy w kierunku gościa obok .....gość rusza z piskiem a ja ruszam ziewając sobie .... :decayed:

ciesz się...ze mną już nikt nie chce się brać na światłach...wszyscy maja zawsze spuszczone głowy... :cool1:

zależy czym jedziesz .... bo jak Ewką to zrozumiałe .... ale z Siwkiem pewnie czasem start był co ? :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stoję sobie na światłach robię szatańskie oczy w kierunku gościa obok .....gość rusza z piskiem a ja ruszam ziewając sobie .... :decayed:

ciesz się...ze mną już nikt nie chce się brać na światłach...wszyscy maja zawsze spuszczone głowy... :cool1:

zależy czym jedziesz .... bo jak Ewką to zrozumiałe .... ale z Siwkiem pewnie czasem start był co ? :naughty::decayed:

czasem ale rzadko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poź, Ty tu nie pjerdu-pjerdu tylko godoj że :decayed:

Jaki ino czasy czeszesz, Zią ?

Zero-STO?

Jedna/Czworta?

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poź, Ty tu nie pjerdu-pjerdu tylko godoj że :decayed:

Jaki ino czasy czeszesz, Zią ?

Zero-STO?

Jedna/Czworta?

:decayed:

Nie mierzyłem :embarrassed::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero-STO?

Jedna/Czworta?

ad1 16.00s

ad2 35.00s

...i Poziek chce 1.9 w dizlu kupić :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja: trasa gorzów wlkp. - poznań

auto jeszcze wtedy b5 1.8T seria 150

wychodze z terenu zabudowanego 50-60km/h

za mną dwa cwanaiaki w srebrnej vectrze gts siadają na zderzak, ja w palnik 2,3,4 i troche zacząłem im odchodzić ale zwolniłem i przy 170km/h wyprzedzają mnie na sygnale.

straty - pincet złoty i dziesięć punktów

wnioski - nie ścigajcie się jak nie jesteście pewni że facet z tyłu niema czasem kamerki za oknem

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz sie przynajmniej nagraniem pochwalic :polew: i wystapic w tvnturbo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wniosek raczej- nie scigac sie z vectrami, passatami, mondeo, megane itp itd :naughty:

ja mialem niedawno akcje z dwoma cwaniakami w czerwonej calibrze :wallbash:

siedli mi na tylku, wiec zaczalem im odchodzic, na krzyzowce ja ruszylem spokojnie, a oni za mna z wielkim piskiem opon i kupa dymu, odszedlem im sporo,a wyprzedzili mnie na kolejnym skrzywowaniu na podwojnej ciaglej :kwasny:

debile.

ale i tak najlepsze bylo,jak ostatnio kilku cwaniakow w taxowce chcialo sie ze mna scigac na swiatlach... gdy bylem motorem :decayed:

ludzka glupota nie zna granic :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast 0-100km/h jakieś 6-6,3sek

:gwizdanie: pożyjemy...zobaczymy :gwizdanie: :cool1::decayed:

seria jest 6.9 więc po programie może tyle być :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast 0-100km/h jakieś 6-6,3sek

:gwizdanie: pożyjemy...zobaczymy :gwizdanie: :cool1::decayed:

seria jest 6.9 więc po programie może tyle być :cool1:

hehe seria rs4 b7 niby jest 12-sekundowym autem na 1/4

ile w tym prawdy chyba każdy z nas wie :naughty:

ponad marketingowe liczby z katalogu audi radzę zawsze zweryfikować wszystko na ulicy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja: trasa gorzów wlkp. - poznań

auto jeszcze wtedy b5 1.8T seria 150

wychodze z terenu zabudowanego 50-60km/h

za mną dwa cwanaiaki w srebrnej vectrze gts siadają na zderzak, ja w palnik 2,3,4 i troche zacząłem im odchodzić ale zwolniłem i przy 170km/h wyprzedzają mnie na sygnale.

straty - pincet złoty i dziesięć punktów

wnioski - nie ścigajcie się jak nie jesteście pewni że facet z tyłu niema czasem kamerki za oknem

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no to Cię objechali :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak latam motorem to raczej mnie nie objeżdzają - kilku przedstawicieli próbowało ale zwąchali tylko dym z podwójnego ukł wydechowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW 320d, siedział na pupie od kilku kilometrów aż przyszedł czas na długą prostą - wyprzedził mnie przy ok 160km/h. :kox:

btw. pozdrawiam kierowce z czarnej Audi A5 która śmignęła mi jak strzała w drodze na Kłodzko. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno przykleila mi sie do tylka A6 w budzie C4 2.6l , gosciowi chyba sie strasznie spieszylo, mega kreta droge pokonywalem na granicy przyczepnosci kol i strasznie mocno mu odchodzilem, dalem sie wyprzedzic dopiero na dluugiej prostej, bo nawierzchnia byla beznadziejna, nie chcialem felg rozwalic, na prostej, rownej drodze pewnie gosc szedlby za mna w miare rowno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa razy wydymałem tą samoą beemke 318is 140ps.

Czarne coupe z ciemnymi szybami i anteną cb na klapie. To była ustawka przez cb. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też ostatnio szedłem od świateł za jakąś tuningowaną bmw 5 :) ale byłą zrobiona bardzo przyzwoicie ;)

stałęm za nią na światłach i podpuszczałem :D nie wiem jaki miał silnik ale jak ruszał to poszedł dym spod kół ,pomajtał d*pą i poleciał :)

cały czas równiutko szliśmy :evil:

a kiedyś sie ścigałem na mokrym z 3 litrowym 3000GT :) (diód ma pełno w ch..) i na parkingu pod silesią dojechał jakąś minute po mnie (akurat też tam jechał ) podchodzi i pyta sie co tam mam za silnik , a ja mu zwykłe 1.9tdi :D , a on : no ale pewnie quattro :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyścigów w audi to pamiętam tylko jak jadąc do centrum, na skrzyżowaniu jechał przede mną mercedes c 270 cdi, jechaliśmy lewym pasem i skręcaliśmy w lewo, ostro ruszył zobacyzłem że prawy pas wolny i chciałem go wyprzedzić on to przyuważył i też widać, że przydusił bo chmurę puścił to ja też dawałem ostro i tak szliśmy równo aż do następnych świateł w mieście około 160 km/h ( w mieście na 50 km/h), koleiny takie że podwoziem od czasu do czasu przyhaczyłem, ale tak to można powiedzieć, że jest remis bo ani on się nie wysunął.

A dawno też na światłach stanąłem równo z a8 dosyć starawa 1998 maks 2000 r. wiadomo było o co chodzi po tym jak pomruczał silnikiem napewno v8, wystartować udało mi się szybciej, ale powyżej 40 km/h jak zawył i wyrwał, do prędkości 120 km/h był ponad dwie długość przede mną potem odpuściłem.

Ale mam ciekawsze kille:

jechałem daewoo tico 1999 rok 41 KM 796 cm^3 670 kg ( ze mną prawie 800 kg) i na światłach obok mnie stanął peugeot 607 2.0 hdi chyba 136 KM ale ponad 1600 kg :D i do 70 km/h nie był w stanie mnie wyprzedzić jechaliśmy obok siebie. A wczoraj brat opowiadał jak q7 chciało wyprzedzić jego tico, nie wie jaki silnik był w q7. Q7 ustawiło się na pasie do skrętu ale chciało jechać prosto ze świateł, brat wyrwał tico już na pomarańczowym i dusił ile mógł i q7 musiało wjechać za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...