Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoją exAudi A4 B5 1.9 TDI 1Z 90 KM w sedanie z 5 osobami w aucie pomykałem z łyżew, za mną kolega Fordem Mondeo 1.8 w dieselku kombi ze swoją kobietą, jechaliśmy spokojnie do momentu gdy nie zaczął siedzieć mi na zderzaku i wychylać się na lewy pas przy prędkości ok 100km/h.

Gdy już chciał próbować wyprzedzania i wjechał na równo ze mną zaczęły się próby wyprzedzenia z jego strony :D Gonił mnie lewym pasem spory kawałek i nie mógł sobie poradzić, po czym ujrzeliśmy NIEBIESKIEGO POLONEZA chcącego włączyć się z podporządkowanej i zaczęło się hamowanie...

Drugi przypadek to moja obecna A4 B6 1.9 TDI 131KM Avancik. Wracałem z rodzinką wieczorkiem do domu 4 osoby w aucie, na zderzak siadł mi VW polo (silnik nie wiem jaki na klapie było srebrne 16V). Jechałem spokojnie ale zdenerwowało mnie siedzenie jego na moim zderzaku, wiadomo że tak ciężko wyprzedzić i nie poprawnie, przychamowałem - zdenerwował się i włączył długie (wtedy już bardzooo mnie zdenerwował) :)Po chwili podjął próbę wyprzedzania, gdy tylko zrównał się ze mną but na 3 do 3500obr/min - 4 i podłoga i koleś jakoś nie dawał rady. Ok odpuściłem lekko wpuściłem go przed siebie aby zaraz go objechać, ale koleś pokazał środkowy palec i zaczął zajeżdżać drogę :/ Nie ładnie ale i tak wiedziałem że byłem górą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego,chyba sie BLEKOTU najadles i opisujesz jakies bzdury :polew: Nie uwierze,ze objechales 330d ,nadodatek ,ze bylo zaczipsowane( czytaj: jakies 250KM) . Ile ty masz kucy w tym swoim 1.8 T?????

Do poziomu posta się nie odwołam, jedynie do pytań:

Teraz patrząc na allegro doszedłem do wniosku że było to BMW 530D a nie 330D :polew: Mój błąd wziął się stąd, gdyż był to Touring (odpowiednik naszego Avanta), a te mi się mylą w budach 3 i 5 :polew: :polew: Jak teraz widzę, oznaczenie budy: e-39

Auto było po chipsie (rozmowa z kierownikiem zarówno przed jak i po wyścigu na 1/4 mili na krakowskich "Rybach"). Moc (wg kierownika) +/- 225 kuców.

Jeśli pytasz o moją moc - ok. 200 km, może ciut poniżej.

Sam wyścig :

1 = 2,3 długości z przodu

2 = 3 długości z przodu

3 = 2 długości z przodu

Koniec wyścigu = długość z przodu

Żeby sprawiedliwości stało się zadość dodam, iż gdybyśmy jechali powiedzmy do 180 km/h (u mnie 1/4 to ok. 150 km/h), na pewno BMW by wygrało, ponieważ stopniowo, od momentu wrzucenia trójki, "rywal" zaczął mnie dochodzić i różnica malała w oczach ;)[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 15:32 _________________________________________________

Ok panie tukan, a moze gosciu odpuscil,bo uwaza wyscigi uliczne za prymitywne i dla guwniarzy,co?????

Gdyby je za takie nie uważał, to bym go tam nie widział 3 tygodnie pod rząd i ścigającego się z min. 15 innymi furami :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze ,e39 nie jest odpowiednikiem a4ki ,jest nim e36. Jak bys na poczatku powiedzial,ze to byla piatka w tej budzie,to bym milczal :sick3:.

Wiem że nie jest, ale czy temat wątku to "Kills: A4 vs odpowiedniki A4" czy "Street Kill's..." ;) ?

330D w budzie e46 lub e90 ,nadodatek po czipie odstawila by cie na bank ,i to sporo :kox: Po wyjasnieniu zwracam honor :notworthy:

Najprawdopodobniej tak, ale kto wie, może kiedyś będzie sposobność sprawdzić ;)

Pozdro :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie hamujemy bajere bo bedzie po kropku :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

Trzy tygodnie temu moja zonka pokazala mi ,co potrafi jej autko. Przed Hanoverem spiela sie z polskim,srebrnym a4 2.8Q i przy 210kn/h koles zjechal w koncu na prawy pas i nas puscil :laghing2: Az sie spocilem :polew: . Teraz juz wiem,o ile mocniejsza jest 2.6+kompresor od zwyklej 2.6 i 2.8 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.6+kompresor

A co to za wynalazek hmm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

ano takie cos wykupcylem od 48letniego,jedynego wlasciciela w niemcowni dla mojej zonki :tongue4: niby 221kucy (164KW wpisane w dowod),z papierami MTM :kox: Z zawnatrz zwykla seria,ale wielu sie na to nabiera :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zostawiłem golf-a IV 1.9 tdi 115 koni. :) i jestem zadowolony. Teraz chcę sprawdzić z A3 1.9 TDI 130 koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeże kotleta :decayed:

Ostatnio zrobione:

-Nowa S3: Do 100 jakieś 2 długości, dystans utrzymał się na 1/4

-S5 : Do 100 jakieś 2 długości, na 1/4 zmalał do ok 1.5 długości

-Jakiś nowy Jaguar (kierownik mówił że 300 koni): Do 100 jakieś 3-4 długości, na 1/4 jakieś 4. Z rolki od 50 do 170 jakieś 2 długości.

-seryjna Impreza STi (280 kuców) - Do 100 jakaś długość, na 1/4 jakieś 1.5 długości

Żeby nie było tak błogo:

-Baty od S3 Alana (stare S3 ponad 290 kuców): Do 100 ja na jego tylnych drzwiach, na 1/4 jakieś 2 długości z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-S5 : Do 100 jakieś 2 długości, na 1/4 zmalał do ok 1.5 długości

gejów pięć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-S5 : Do 100 jakieś 2 długości, na 1/4 zmalał do ok 1.5 długości

gejów pięć :naughty:

Dobry maczo w S5 był. Typ "miljon monet" :decayed: Ale sprawiedliwości trzeba mu oddać - gang z tych 8 garów - cudo... Szkoda, że nie jedzie tak jak wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja to kiedys niechcacy objechałem Alvaro jak jechał merecedesem po autostradzie ;]

do dzisiaj ma traume i nie przyjezdza na spoty :polew: :polew:

poza tym pare razy ludzie na swiatlach albo na CB pytali co to pod maska tam siedzi...

szczegolnie jak troche mokro jest to Q zapewnia przewage. niestety automat i ciezki silnik sprawia ze niestety wyscigowka to to nie jest ... moze po wizycie u Rogala bedzie lepiej ;]

z ciekawych spotkan na trasie to przepusciłem białe S3 na autostradzie i puscilem sie za nim ... jasne ze odchodzil troche ale kierownik nie mogl sie nadziwic w lusterku ze w sumie to sie za nim utrzymałem az do V-max ;]

ale najfajnieszje sa przygody z tunningwcami... golfy, calibry, civici co brzmią jakby miały po 400 koni nie daja ray;] ostatnio nazywam to tunning foniczny ;];]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLO_GDA hyhy dobre Olo dobre :decayed: trudno żeby 177 koni dało radę 232 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno żeby 177 koni dało radę 232 :kox:

na niego starczy 163 :gwizdanie:

...prawie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno miałem dwie "poważne" akcje, bo killi spod świateł z "tuningowaną" calibrą czy bmw 316 i innymi super "tuningami" nie licze.

pierwsza była pewnego wieczora na obwodnicy mojego miasta, godzina ok. 22 na światłach ja a z mojej lewej bmw 525td e34 touring, kierownik na oko zdrowo po 50 i cholera zaskoczył mnie, bo stoję sobie spokojnie na światłach a on przygazówa i patrzy na mnie wymownym wzrokiem i wszystko było jasne. zielone i start, cholera równo się trzymał, ale od 3 zaczął zostawać a przy 160 na szafie już odpuścił. dodam, że on jechał sam a ja z pasażerem.

druga była niedawno na ul. popiełuszki w b-stoku, sobotnie popołudnie droga trzy pasmowa, i na światłach ja a po mojej prawej audi a3, za fajerą młodziak może 20lat i na fotelu obok mamusia. start i długo się trzymaliśmy razem, ja swojego tylko dłużej przeciągałem na każdym biegu i kolesia w końcu odsadziłem, ale szedł konkretnie. mieliśmy zdrowo ponad 150 na szafie. później zobaczyłem u niego oznaczenia 1.9tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj sprawdzilem potencjal kolesiowego paska 2,0-niby nic,ale jak wyjechalismy na autostrade,byl jakies 20 metrow przede mna,doszedlem go dosyc szybko,ale gdy mielismy okolo 200km/h widac bylo roznice 1,8T... :naughty:

Poziek-poopowiadaj cos... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj światła obok Arkad Wrocławskich podjeżdża typ Hondą CRX (125KM benzyna), stanął obok mnie i gazuje :kox:. Nie zastanawiając się zacząłem trzymać gaz na 2 tyś obr. zielone światło i gościu nie miał szans, na 1, 2 i 3 wąchał smród spalin. :kox:

car_4a531ce37f84d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj światła obok Arkad Wrocławskich podjeżdża typ Hondą CRX (125KM benzyna), stanął obok mnie i gazuje :kox:. Nie zastanawiając się zacząłem trzymać gaz na 2 tyś obr. zielone światło i gościu nie miał szans, na 1, 2 i 3 wąchał smród spalin. :kox:

car_4a531ce37f84d.gif

dodaj do tego ze masz serie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...