Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Problemy z rozruchem


Frimuś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

problem dotyczy auta mojego kolegi z ktorym dojezdzam do roboty. audi a4 95r. 1.9 tdi 90Km 1Z

mianowicie z rana lu po dluzszym postoju nie koniecznie w minusowej temperaturze auto trzeba cheblowac....i czasem nawet kontrolka od immo nie chce mu gasnac,tak wiec przekreca zaplon i gasi i tak nawet dziesiec razy az z ledwoscia odpali przez chwile nierowno pracuje a puzniej ok.....malo tego po odpaleniu jedziemy 15km i auto gasnie?! i jest problem z odpaleniem !!!!!!!

Dodam ze wszystkie filtry wymienione !

Swiece nowe !

Aku nowka !

pare dni temu kolega podjechal do magika (spec elektryk) podpial go pod kompa i ze cos tam bo z zaplonem tak mu powiedzial i cos z pedalem hamulca az smiac mi sie chgce ale pisze co wiem ???? no ale bez konkretow tak wie kolega zostawil u niego fure i wymienili mu stacyjke plus kluczyki i wrocil do domku a rano bylo tak samo a gosciu skasowal go 400zl.

Co to moze byc czy pompa paliwa? chcialbym mu jakos pomoc ale sam niewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zaworek zwrotny padł i paliwo się cofa dlatego cięzko pali.

Nieszczelność w dolocie lub cieknące przelewy.

Kąt wyprzedzenia zapłonu sprawdzony?

Immo powoduje problem z odpaleniem i trzeba lepszego magika, żeby to odciąl lub naprawiał ale to pierwsze chyba tańsze będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;prawdopodobnie masz przebicie na immo ,a dokładnie na przewodzie przy stacyjce,możecie to sami naprawić wystarczy zaizolować ten przewód i będzie ok.Materiały edukacyjne znajdziesz w wyszukiwarce forum. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no immo a dlaczego jak sie go uda odpalic chodzi przez chwile jak na jedby garze ? to raczej juz nie przez immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na immo jak 10razy odpalasz i immo świeci dalej i dopiero za nastym razem odpali :gwizdanie:

Immo to nie jedyny problem w tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...