Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Skromniutka - ale własna


87mlodybp

Rekomendowane odpowiedzi

Po długim czasie turlania się moją poczciwą B3 1.6 TD przyszła pora na zmianę bryczki. Sentyment pozostał więc musiało być Audi. Udało się naskrobać kasy na a4-czke. Z miłości do diesla chciałem 1.9tdi lecz w okolicy pojawiło się niedrogie 1.8T (AEB). Rewelacja. Do małego wkładu finansowego i sporego dopieszczenia - ale udało się. Mam upragnione a4. :cool1:

Wyposażenie:

-2xel szyby domykane z pilota centarlny zamek

-el lusterka

-2x poduszki

-abs, wspomganie

-głośniczki nokia + radyjko Pajoniera (cd)

-climatronic

-immo

-hak :confused4:

-centralny zamek + alarm

-gazik sekwencja Elpigaz

492kr.jpg

49yLi.jpg

MWpN9.jpg

4_CAr.jpg

Planowana lista zmian dopiero powoli powstaje oglądając po pracy Wasze autka:

- radyjko Concert

- ori felunek 17" z oponami 225/40

- lampy przód: DEPO II lift

- lampy tył: DEPO II lift

- ringi na zegary

- malowanie zacisków

- wymiana kierunków bocznych na białe

- założenie emblematu na klapę (OOOO muszą być)

- malowanie lusterek i klamek na kolor nadwozia

- zrobienie boczków drzwi w skórze

- kierownica 3-ramienna

- zderzak poliftowy na przód + halogeny

w nieco dalszej przyszłości po nazbieraniu funduszów:

- skórzana tapicerka

- konkretna skrzynka do bagażnika + wzmak

- odnowienie lakieru

Póki co nie ma czym się chwalić, no ale skoro posiadam a4-czke to postanowiłem podzielić się moją ulubienicą. Po wykreśleniu kolejnej pozycji z mej listy wrzucę kolejne zdjęcia.

Stage 1 - fele 17' + oponki przód 225/45 i tył 245/45 + malowanie zacisków

dsc07455l.jpg

dsc07475.jpg

Fele założone i już wiem czemu każdy kto komentuje fotki pisze gleba, gleba, gleba. Mi osobiście nie była potrzebna do momentu aż stanął na felunku i już teraz wiem: gleba tu musi być! a po oglądnięciu kilku waszych a4 już zmiana w modach, zamiast skórzanych boczków będzie alcantara (już zamówiona) i kierunki też już zammówione, więc niedługo kolejne foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- założenie emblematu na klapę (OOOO muszą być)

ja tam wolę bez :decayed:

Poza tym fajne plany

zadowolenia z niuni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada zza miedzy :> Bardzo ladne autko :good: Oby służyło jak najdłużej i sprawiało wiele radości :wink4: rozumiem, że alu już zakupione. Można wiedzieć jakie?

Do zobaczenia na K19 lub gdzieś indziej na trasie :wink4: A może spocie? :) -> http://www.a4-klub.pl/smf/lubelskie-b80.0/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka ale te kołpaki ją postarzają :thumbdown: Zmień sobie jeszcze kierunki w błotnikach na białe albo dymione. [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 09:57_________________________________________________

fele zakupione takie http://moto.allegro.pl/item928486754_alufelgi_audi_s_line_z_oponami215_50_super_stan.html tylko oponki 225/40. W przyszłym tygodniu pewnie je już zarzuce na krype, więc będą i fotki

pasuje obniżyć do tego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawe plany, podobne do moich na początku.

Jak masz już alufelgi to reszta pójdzie z górki. A i warto zdemontować hak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie - ładne autko :good: tylko wywal te pokrowce, hak i tak końcówka trochę się już chyba zestarzała, bo aż się przewraca :decayed: powodzenia w modach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne autko fajny kolor

panowie spokojnie dajcie chlopakowi czasu a napewno ogarnie temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele już są. Chciałem dziś założyć ale znów spadł nieoczekiwany śnieg więc poczekam i w następnym tygodniu założe i będą foty. Właśnie się zastanawiam nad wymianą reduktora, wtrysiwaczy i kompa od gazu bo z tym szczerze mówiąc mam spore problemy, a mianowicie od jakiegoś czasu spadek mocy na gazie, filtry wymienione i wyregulowany. gazownik mówi że wszystko ok. Mi się wydaje że coś już padło. Podjadę niedługo do innego gazownika i spytam ile przerzucenie na BRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna jest - bardzo trafny wybór jeśli chodzi o wzór felgi. :good: Tylko zmień te końcówki tłumika... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście nie była potrzebna do momentu aż stanął na felunku i już teraz wiem: gleba tu musi być!

Dobre podejście.

Jaką glebę planujesz?

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że najważniejsze są amortyzatory o skróconym skoku. Bez tego obniżanie nie ma sensu bo to tylko męka na dołach, koleinach, progach. A jak masz dobre amortki to jedziesz jak czołg tylko bliżej ziemi.

Ładne alufelgi, przez pewien czas myślałem o takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...