Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zbiornik paliwa - przelewanie się paliwa?


verpa

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba jednak nie tędy droga. Ja zawsze sam nalewam, raz mniej raz więcej ale chlupanie a w zasadzie łupanie w baku jak było tak jest. Prosiłem kiedyś w serwisie, żeby zerknęli przy okazji czy tam czegoś nie widać ale bak generalnie trzyma się prawidłowo. Co oznacza, że jeśli faktycznie to wali coś w baku a nie zawieszenie na przykład to najpewniej wywalona jakaś przegroda. Niestety ktoś będzie chyba musiał poświęcić zbiornik i go rozłupać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to chlupanie trzymało się przez ponad pół roku i to po jednym tankowaniu Pana z obsługi stacji.

teraz sam nalewam do pierwszego wybicia i spokój :)

zresztą 70L zbiornik to lekka głupota dolać te 3-5L żeby pod korek było, jeśli 70L to za mało, to 73L nic nie zmieni a może właśnie to paliwo się gdzieś przelewa

Dla tych co mają ten problem polecam przeprowadzić próbę długodystansową i przez rok samemu tankować do 1 wybicia pistoletu i może tak jak u mnie po ok. pół roku

problem zniknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to chlupanie trzymało się przez ponad pół roku i to po jednym tankowaniu Pana z obsługi stacji.

teraz sam nalewam do pierwszego wybicia i spokój :)

zresztą 70L zbiornik to lekka głupota dolać te 3-5L żeby pod korek było, jeśli 70L to za mało, to 73L nic nie zmieni a może właśnie to paliwo się gdzieś przelewa

Dla tych co mają ten problem polecam przeprowadzić próbę długodystansową i przez rok samemu tankować do 1 wybicia pistoletu i może tak jak u mnie po ok. pół roku

problem zniknie :D

nie zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tankuje pod korek czyli od wybicia wciskając odpowietrznik wchodzi jeszcze ok 12l i nic mi nie plumka. mam AWX ośke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...