Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zbiornik paliwa - przelewanie się paliwa?


verpa

Rekomendowane odpowiedzi

raczej wcześniej też bym słyszał , w tej kwestii raczej jestem przewrażliwiony :>

wczoraj byłem, posprawdzałem, wszystko ok.

zbiornik , wydech, wszystko trzyma się prawidłowo.

paliwo dość szybko u mnie ostatnio schodzi więc zobaczymy czy na pustym też tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja u siebie mam ten sam problem, tyle że przy pełnym baku było stukanie, a z biegiem czasu (zużycia paliwa) zamieniło się w chlupotanie :)

Trochę to denerwujące i przydało by się jakieś rozwiązanie tego problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie także co jakiś czas słychać takie stuknięcie w tylnej części. Obstawiałem, że to coś z zawieszeniem, wymieniłem nawet łączniki stabilizatora, bo podobno były już do wymiany i powodowały te stuki jednak stuki nie ustały. Teraz po przeczytaniu tego wątku muszę sprawdzić czy to jednak nie wina przelewania się paliwa. Jak paliwa w baku mam grubo mniej niż połowa na pewno nic nie słychać, ale co jak mam pełny, 3/4 albo pół?...sprawdzę:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja myslalem ze taki "szajs" tylko mi sie zdarzyl :evil:

Jak mocniej przyhamujesz to uczucie jest jakby ktoś w tył wjechał .... masakra jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wygłuszyłem bagażnik i przestrzeń pod tylnymi fotelami, po tym zabiegu chlupotania już nie słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zapierałem, że nie słyszę to dzisiaj coś mi tam chlupnęło kilka razy :grin:

przelewać niech się przelewa oby się nie wylewało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie słyszę tego:whistling:

ja też :wink:

Ty nie słyszysz Marcinku bo masz BOSE :evil::decayed:

a tak na serio przy wyłączonej muzie, na pełnym baku słyszę bardzo delikatne plumkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie słyszę tego:whistling:

ja też :wink:

Ty nie słyszysz Marcinku bo masz BOSE :evil::decayed:

co do Bose to prowadzę małe ulepszenia ku temu sory za OT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pierwsze słysze to o czym piszecie :slina: jutro czeka mnie trasa do Krakowa, bede miał chwile aby to sprawdzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pierwsze słysze to o czym piszecie :slina: jutro czeka mnie trasa do Krakowa, bede miał chwile aby to sprawdzić :decayed:

W Quattro nie ma takiej przypadłości bo jest mniejszy zbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tankować za 50 zł i jest wszystko ok :polew:

Sprawdziłem i za 100zł też nie plumka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem coś się rypie w tych bakach. Na początku tego nie było, dopiero po jakimś czasie zaczęło być wyraźnie słyszalne. Póki ktoś nie wywali baku, nie rozłupie na pół to się nie dowiemy czy faktycznie przegroda puszcza bo dupiato zrobiona. Wcale bym się tym nie zdziwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na poczatku tez byla cisza dopiero po pol roku zaczolem slyszec przelewajace sie paliwo na poczatku myslalem ze za duzo zatankowalem i gdzies sie przelalo ale wyjezdzilem do konca i nic sie nie zmienilo a dodam ze auto tankowane jest zawsze do pelna na shellu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany 07-11-2013 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2012 at 22:39 ----------

sorki za odgrzebanie

czy w naszych audicach jest zbiornik przelewowy czy cos takiego bo ostatnio czytalem ze wielu peronowych na shellu leje pod korek i w autach VAG wypelniaja takze ten wspomniany zbiornik

czemu o tym pisze, poniewaz od jakiegos czasu nalewam sam (mimo ze na shellu wrecz narzucaja swoja pomoc) i juz nie slysze chlupania paliwa

moze wyparowalo z tego zbiornika, a ze tankuje do pierwszego wybicia pistoletu to nie przelewam do tego zbiornika.

tu jest link do tego artykulu

Tak nas oszukują na stacjach benzynowych

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...