Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] 3.0 TDI Q by Orzeł


Orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje wszystkim za miłe słowa :) co do RNSe to mam mieszane uczucia, bo obecne audio całkiem sympatycznie gra :>. Myśle jednak że z nadejściem wiosny coś będzie trzeba zrobić przy aucie - tak z nudów :evil:

opisz leona, co miał wyrezane :wink4

http://www.a4-klub.pl/smf/inne_marki/seat_leon_19_tdi_by_orzel-t123492.0.html;new#new

zapraszam do lektury :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka malynowa :naughty:

Piekny podkład do dalszych modów. Nie będę wymyślał co by było dobre, a co nie. Obejrzałem Leona i wiem, że i Audi bedzie niedługo cacane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E to nie nowe audio, tylko duża Navi z kolorowym wyświetlaczem, 2xMP3 card, możliwość podłączenia DVD/Tunera TV, zarządzanie sutupem, telefon itd itp.

Chodzi o coś takiego: http://allegro.pl/item949499942_audi_rns_e_a4_rns_lubuskie_polskie_menu_montaz.html

wiem wiem, ale z tego co sie orientuje RSNe ma gorszą jakość dźwięku od mojego obecnego radia i dlatego sie zastanawiam czy nie znaleźć jakiegoś innego rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz się ładnie prezentuje, ale znając życie i Patroxa to jeszcze się nie jedno zmieni :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura kox :kox:

Taką B7 chciałbym upolować jak byłbym na kupnie :)

A co do Leona to :notworthy: za mody aż szkoda było sprzedawać tak wymodzone auto, no chyba że zgarnąłeś dobrą kasę :naughty:

Nie gadaj tylko zakładaj RNS-E i wcale nie ma lepsze audio Twoje radio od RNS-E poczytaj o tym na forum :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto piękne ale letnie koła średnie... Pierwsze słyszę że Concert CD gra lepiej od RNS-E no chyba że masz zmienionego Concerta na coś innego... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto piękne ale letnie koła średnie... Pierwsze słyszę że Concert CD gra lepiej od RNS-E no chyba że masz zmienionego Concerta na coś innego... :wink4:

Koła jeszcze nabierają mocy i nie wiem co z nimi zrobie. Przy obecnych dziurach na drogach chyba zostane na BBSach. Co do audio to sam nie wiem do końca co tam jest bo w podłokietniku mam wyjście na Ipoda, przy szybie odbiornik do GPSa (tak mi sie wydaje) i jakieś kable przy nogach pasażera. Być może ktoś wcześniej dłubał przy audio, ale nie wiem. Mam nadzieje porównać na zlocie poziom dźwięku Concert VS RNSe :wink4: - może sie przekonam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byla mala przejazdzka alejami? :cool1:

ano była :wink4: może dzisiaj też będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byla mala przejazdzka alejami? :cool1:

ano była :wink4: może dzisiaj też będzie ...

calkiem zwinnie z tego zakretu wyszlo to :gwizdanie:

moze w piatek wpadniesz?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko bardzo fajne,gratulacje! tylko podzielam opinie większości kolegów co do felg, jakoś mi nie pasują do tej furki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byla mala przejazdzka alejami? :cool1:

ano była :wink4: może dzisiaj też będzie ...

calkiem zwinnie z tego zakretu wyszlo to :gwizdanie:

moze w piatek wpadniesz?;)

ten zakręt jest do zrobienia bokiem, tylko przejścia lekko blokują bo może ktoś wyjść ;)

w piątek wpadam do bukowiny :tongue4:

myśle, że na jakiś spot podjade jak mi termin spasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj orzełek Ty znowu to samo... :cool1:

Jak tylko Cię spotkam to mam już dla Ciebie prezent - świeżo wystruganą laskę z drewna :kox:

A tak serio to furka marzenie, przynajmniej moje :good:

a TY co tutaj robisz?? :kox:

fura jako tako daje rade :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie te nowe felgi podobają :) Co to za model i jakie oponki na nich masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...