Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI Q by Orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chopie już leci 4 rok jak jestem na tym forum, keżor kupił wtedy swoje a4 :gwizdanie:

Felunie ładne ale do tego czarnego koloru to jakims czarnidłem byś sobie zrobił oponki :mysli:

Rób wydech w MG :kox:

Opublikowano

Orzeł - fajnie, że wpadłeś do Bukowiny - furka na żywo :good:

Opublikowano
  • Autor

te koła były założone na próbe z oponami 255/40 z RS6 ;). Na lato pewnie założe 225/40 albo 235/40. Zastanwiam sie czy nie zostać jednak na ten sezon na BBSach z oponą 235/40 18 :mysli: bo dziury mamy okrutne po zimie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

To sa felgi firmy Oettinger o nazwie RZ ktore byly montowane przez Oettinger po ich przerobkach np na poprzednim rs6, cos 2002 lub 2003 rok o ile dobrze pamietam, ale nie tylko na rs6 :gwizdanie: Originalne Felgi RS6 wygladaly kapke inaczej :decayed::hi:

Opublikowano
  • Autor

To sa felgi firmy Oettinger o nazwie RZ ktore byly montowane przez Oettinger po ich przerobkach np na poprzednim rs6, cos 2002 lub 2003 rok o ile dobrze pamietam, ale nie tylko na rs6 :gwizdanie: Originalne Felgi RS6 wygladaly kapke inaczej :decayed::hi:

te koła jeździły na RS6 i opony mają rozmiar przystosowany do tego auta, do A4 są za duże. Felgi to wiem, że nie są RSowe ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

jaki to rozmiar 19"?

dokładnie :)

może pod koniec tygodnia będą już na aucie razem ze sprężynami -30 :wink4:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 09:08_________________________________________________Od czasu kiedy zostałem władcą pierścieni wiele sie nie nie zmieniło, ale jednak coś tam widać ;)

na pokładzie eibach -30, wszędzie pasująca dokładka od cupry R :peace: (zawsze to kawałek leona w audi), zaciski w czarnym macie i po długim oczekiwaniu 19'" koła w zdecydowanie lepszym stanie niż w momencie zakupu :)

dsc05212j.jpg

dsc05213eu.jpg

dsc05216x.jpg

bym zapomniał ........ Powered By Aligator :D

dsc05aa215.jpg

Opublikowano

spoko fela

Opublikowano

nice :good: jestes z klobucka, moznaby sie kiedys na jakiegos spota ustawic :naughty:

Opublikowano

zawiasik idealny :good:

Opublikowano

Orzeł - teraz wygląda miodzio :good::decayed: Zawiasik robi robotę :kox:

Opublikowano

Widziałem cie w piatek w 3 aleji. Auto na żywo prezentuje sie rewelacyjnie. kólka i zawiecha robi robote. Karbonowy spojlerek na klape dodałby smaczku :naughty:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

co Wy tak te auta sprzedajecie na tym śląsku ? :kox:

Opublikowano

co Wy tak te auta sprzedajecie na tym śląsku ? :kox:

bo za dużo tych B7 śmiga

Ps. przyznaj się na co polujesz do B7 :naughty:

Opublikowano

co Wy tak te auta sprzedajecie na tym śląsku ? :kox:

powodz byla... dziwisz sie? :D

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Kto ten temat otworzyl?

AUTO DO SPRZEDANIA - NIE MA O CZYM DYSKUTOWAC.

Opublikowano

Maly OT: czy ten motor ma PDF seryjnie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.