Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI Q by Orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Świetne autko, gratulacje!

Dołóż RNS-E i będzie cacy!

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje wszystkim za miłe słowa :) co do RNSe to mam mieszane uczucia, bo obecne audio całkiem sympatycznie gra :>. Myśle jednak że z nadejściem wiosny coś będzie trzeba zrobić przy aucie - tak z nudów :evil:

opisz leona, co miał wyrezane :wink4

http://www.a4-klub.pl/smf/inne_marki/seat_leon_19_tdi_by_orzel-t123492.0.html;new#new

zapraszam do lektury :wink4:

Opublikowano

Furka malynowa :naughty:

Piekny podkład do dalszych modów. Nie będę wymyślał co by było dobre, a co nie. Obejrzałem Leona i wiem, że i Audi bedzie niedługo cacane ;)

Opublikowano
  • Autor

RNS-E to nie nowe audio, tylko duża Navi z kolorowym wyświetlaczem, 2xMP3 card, możliwość podłączenia DVD/Tunera TV, zarządzanie sutupem, telefon itd itp.

Chodzi o coś takiego: http://allegro.pl/item949499942_audi_rns_e_a4_rns_lubuskie_polskie_menu_montaz.html

wiem wiem, ale z tego co sie orientuje RSNe ma gorszą jakość dźwięku od mojego obecnego radia i dlatego sie zastanawiam czy nie znaleźć jakiegoś innego rozwiązania

Opublikowano

Już teraz się ładnie prezentuje, ale znając życie i Patroxa to jeszcze się nie jedno zmieni :good:

Opublikowano

Fura kox :kox:

Taką B7 chciałbym upolować jak byłbym na kupnie :)

A co do Leona to :notworthy: za mody aż szkoda było sprzedawać tak wymodzone auto, no chyba że zgarnąłeś dobrą kasę :naughty:

Nie gadaj tylko zakładaj RNS-E i wcale nie ma lepsze audio Twoje radio od RNS-E poczytaj o tym na forum :wink4:

Opublikowano

Auto piękne ale letnie koła średnie... Pierwsze słyszę że Concert CD gra lepiej od RNS-E no chyba że masz zmienionego Concerta na coś innego... :wink4:

Opublikowano

gdzie pracujesz :gwizdanie:

Opublikowano

ładna A4 :good: :good: :good:

wczoraj widziałem podobną tylko z klapą z USA pomyśl :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Auto piękne ale letnie koła średnie... Pierwsze słyszę że Concert CD gra lepiej od RNS-E no chyba że masz zmienionego Concerta na coś innego... :wink4:

Koła jeszcze nabierają mocy i nie wiem co z nimi zrobie. Przy obecnych dziurach na drogach chyba zostane na BBSach. Co do audio to sam nie wiem do końca co tam jest bo w podłokietniku mam wyjście na Ipoda, przy szybie odbiornik do GPSa (tak mi sie wydaje) i jakieś kable przy nogach pasażera. Być może ktoś wcześniej dłubał przy audio, ale nie wiem. Mam nadzieje porównać na zlocie poziom dźwięku Concert VS RNSe :wink4: - może sie przekonam :decayed:

Opublikowano

wczoraj byla mala przejazdzka alejami? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj byla mala przejazdzka alejami? :cool1:

ano była :wink4: może dzisiaj też będzie ...

Opublikowano

wczoraj byla mala przejazdzka alejami? :cool1:

ano była :wink4: może dzisiaj też będzie ...

calkiem zwinnie z tego zakretu wyszlo to :gwizdanie:

moze w piatek wpadniesz?;)

Opublikowano

autko bardzo fajne,gratulacje! tylko podzielam opinie większości kolegów co do felg, jakoś mi nie pasują do tej furki...

Opublikowano
  • Autor

wczoraj byla mala przejazdzka alejami? :cool1:

ano była :wink4: może dzisiaj też będzie ...

calkiem zwinnie z tego zakretu wyszlo to :gwizdanie:

moze w piatek wpadniesz?;)

ten zakręt jest do zrobienia bokiem, tylko przejścia lekko blokują bo może ktoś wyjść ;)

w piątek wpadam do bukowiny :tongue4:

myśle, że na jakiś spot podjade jak mi termin spasuje :)

Opublikowano

Oj orzełek Ty znowu to samo... :cool1:

Jak tylko Cię spotkam to mam już dla Ciebie prezent - świeżo wystruganą laskę z drewna :kox:

A tak serio to furka marzenie, przynajmniej moje :good:

Opublikowano

Widziałem na alejach :gwizdanie: ladnie sie odpycha :hi:

Opublikowano
  • Autor

Oj orzełek Ty znowu to samo... :cool1:

Jak tylko Cię spotkam to mam już dla Ciebie prezent - świeżo wystruganą laskę z drewna :kox:

A tak serio to furka marzenie, przynajmniej moje :good:

a TY co tutaj robisz?? :kox:

fura jako tako daje rade :wink4:

Opublikowano

A mnie sie te nowe felgi podobają :) Co to za model i jakie oponki na nich masz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.