Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S8 2012 :D


Rekomendowane odpowiedzi

Audi S8 2012

:kox::naughty::decayed:

2012_audi_s8_1_cd_gallery_zoomed.jpg

Chociaż najnowsza generacja niemieckiej limuzyny trafi do salonów dealerskich dopiero w kwietniu, niemieccy specjaliści już teraz mają przygotowaną kolejną wersję modelu - S8

2012_audi_s8_6_cd_gallery_zoomed.jpg

Na razie Audi nie ujawniło szczegółowych informacji na ten temat. Wiadomo jednak, że S8 będzie dysponowało zmodyfikowanym układem hamulcowym i wydechowym.

2012_audi_s8_4_cd_gallery_zoomed.jpg

Zmiany zostaną wprowadzone także w układzie wydechowym oraz w jednostce napędowej Audi, którą najprawdopodobniej będzie widlasty silnik z dwoma turbinami. Według nieoficjalnych informacji, 8-cylindrowy motor będzie charakteryzował się 4-litrową pojemnością.

2012_audi_s8_2_cd_gallery_zoomed.jpg

Limuzyna w wersji S ma zadebiutować na światowych rynkach w 2012 roku.

2012_audi_s8_5_cd_gallery_zoomed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż najnowsza generacja niemieckiej limuzyny trafi do salonów dealerskich dopiero w kwietniu, niemieccy specjaliści już teraz mają przygotowaną kolejną wersję modelu - S8

Audi S8 2012

:kox::naughty::decayed:

Jeżeli ma trafić do sprzedaży w kwietniu, to bardziej jest to S8 2010 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jakoś średnio podoba... :confused4: Ostatnia S8 jest fajniuchniejsza. :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mowa o zwykłej A8, która ma trafić do sprzedaży w Kwietniu, a S8 jest planowana na 2012 rok... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe A8 mi sie srednio - ze zdjec podoba. S8 terazniejsze duzo ladniejsze. Do takiego limo pasuje masywny tyl a to co jest tu zrobione to ... rozciagniete a4 .

Nieciekawie to wyglada IMO. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio to S8 wygląda. Za dużo chromu, no i ten tył taki jakiś mały :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako topowy model i limuzyna A8 powinna się wyróżniać i budzić pożądanie, a Audi niepotrzebnie upodobnili ją do A4 B8 i wygląda właśnie jak naciągnięta A4 B8 :no::confused4:... Ostatnio widać, że projektantom Audi ewidentnie brakuje pomysłów. Może czas postawić na młodych, kreatywnych ludzi? Jednak Audi A8/S8 D3 to jest to :evil::shocked:. Widziałem S8 D3 przed wczoraj jadać na uczelnie koło mostu Grunwaldzkiego w Krakowie wygląda i brzmi imponująco :):decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Audi niepotrzebnie upodobnili ją do A4 B8

czy ja wiem ja tam nie specjalnie widze podobienstwa ,A4 B8 to piekny samochod jest a to jest jakas poczwarka.....zreszta jedynym autem w tej klasie ktore wyglada dobrze to chyba S klasa bo seria 7 do pieknych tez nie nalezy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem ja tam nie specjalnie widze podobienstwa ,A4 B8 to piekny samochod jest a to jest jakas poczwarka.....zreszta jedynym autem w tej klasie ktore wyglada dobrze to chyba S klasa bo seria 7 do pieknych tez nie nalezy :wink4

Ja tam do A4 B8 nic nie mam to samochód, który mi się bardzo podoba, ale flagowy model takiego koncernu jak Audi powinien budzić zachwyt i pożądanie... a niestety Audi A8/S8 D4 za bardzo tego nie robi... Nie to co Audi A8/S8 D3, na które było by mnie stać to od razu bez zastanowienia bym kupił :decayed::kox:, a seria 7 wygląda jak prosiak z tymi wlotami na masce... Jeżeli chodzi o segment aut luksusowych to stawiam Audi A8 D3 na równi z Lexusem LS :naughty:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...