Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

b2 quattro V8 - filmik st. 22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nieźle drze mordę :kox:

Opublikowano

Kamil przeoczylem ale jakies srednicy zrobiles wydech ?

Silnik nawet nie kopci specjalnie :) Jakos wydawalo mi sie u mnie ze bardziej smrodzil ( ale to pewnie o te prowizorki co tam byly ) :) Fajnie ze smiga wsio :)

Opublikowano

to brzmienie koi mój stan umysłu :kox:

Opublikowano

Kamil - czekam z niecierpliwością na jazdy testowe :kox: Ciekaw jestem, jak to się będzie prowadzić z takim ciężkim motorem :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kamil przeoczylem ale jakies srednicy zrobiles wydech ?

Silnik nawet nie kopci specjalnie :) Jakos wydawalo mi sie u mnie ze bardziej smrodzil ( ale to pewnie o te prowizorki co tam byly ) :) Fajnie ze smiga wsio :)

2,75 cala

kopcić nie kopci, ale w jakimś super stanie to nie jest

musiałem kupić rolkę od wiskozy która w ASO kosztuje bagatela ~ 800 zł, udało się taniej

świece po zardzewiałe, kondony na nie do wymiany

sondy

i ku*wa robi się cena silnika :decayed:

powoli trzeba będzie go doprowadzić do porządku

Ty mi lepiej te łapy do dyfra znajdź :tongue4:

Kamil - czekam z niecierpliwością na jazdy testowe :kox: Ciekaw jestem, jak to się będzie prowadzić z takim ciężkim motorem :kox:

do Wrocławia pewnie nim pojadę więc zapraszam

prowadzi się dobrze, tył lekki, dwa torseny to nadrzuca d*pą jak rwd :wink4:

Opublikowano

Bardzo przyjemnie gada :)

Jedynie myślałem, iż będzie bardziej basowo (czy tam dudniąco :decayed: ), a toto brzmi jak rajdówka bardziej :)

Wyjątkowo miłe jest strzelanie/pierdzenie po odpuszczeniu gazu :)

Yeah !

Opublikowano
  • Autor

Bardzo przyjemnie gada :)

Jedynie myślałem, iż będzie bardziej basowo (czy tam dudniąco :decayed: ), a toto brzmi jak rajdówka bardziej :)

Wyjątkowo miłe jest strzelanie/pierdzenie po odpuszczeniu gazu :)

Yeah !

przy obciążeniu jest dudniącą ( w czasie jazdy ) :wink4:

Opublikowano

Aaaa widzisz, nie wziąłem tego pod uwagę :good:

Bo tak, to powaga, powiedziałbym, że to bardziej Lancer przygotowany pod jakieś GSMP czy inne wynalazki niż ośmiogarowiec :decayed:

BTW: Do Wrocławia jedziesz na strojenie?

Jakieś przewidywania co do wyniku :kox::naughty: ?

Opublikowano
  • Autor

nie na strojenie, diewuche tam mam

zresztą co tu stroić, to wolny ssak jest

jak będzie mało mocy to biTe i wtedy strojenie :decayed:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 18:43_________________________________________________przyjechały nowe spowalniacze

4-ro tłoczkowe brembo

adaptery trzeba tylko wykonać

no i je odświeżyć oczywiście :)

spowb2.jpg

Opublikowano

Ciekaw jestem jak to 300 kuca będzie się w tej budzie odpychać :mysli:

Opublikowano
  • Autor

best ET 12,857

"Mozna bylo wykrecic lepszy czas ale na innych oponach"

Opublikowano

To TY byles ?!

Opublikowano
  • Autor

nie, ja mam czerwoną :wink4:

Opublikowano

No wlasnie dlatego pytam :)

Pozatym wydaje mi sie ze to nie sa dobre czasy na ten setup..mozna cos urwac ;)

Opublikowano

Kamil przeciez Ci pisalem ze mam je :wink4:

Opublikowano

Dzisiaj śmigaliśmy nocą po Krk :gwizdanie:

Powiem tam, dźwięk urywa łeb :kox:

Nie gorzej odpycha :decayed:

Opublikowano

to już chyba tylko ja nie widziałem tego cuda :-(

Opublikowano

to już chyba tylko ja nie widziałem tego cuda :-(

Przyjeżdżaj na spoty :wink4:

Sorry za :ot:

Opublikowano

a żebym ja miał teraz na to czas ;-) 3 miesiące zajęła mi wymiana klamki w aucie hehe ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.