Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co oznaczają te błędy. SEAT LEON ASV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobiłem AutoScan koledze w Leonie 1,9 TDI ASV. Wyskoczyły takie błędy:

bBH50.jpg

Jakiś miesiąc temu załapał Notlaufa.

Co oznaczają te błędy (Silnika) przede wszystkim no i przy okazji pozostałe.

Opublikowano

Skasuj je - pojezdzij troche i odczytaj znowu...

Opublikowano

sterownik zgłasza przeładowanie turbiny... sporadycznie

start silnika zablokowany przez immobiliser być może bo... sporadycznie

kluczyk ma słabe bateryjki... sporadycznie

silniczek w prawych tylnych drzwiach szwankuje... sporadycznie

i z anteną zgłasza też problemy... ciągle...

Opublikowano

z pewnością ponownie wybije kod 17965 jak tylko przekroczy 3000 RPM gdyż silnik łapie tryb awaryjny z powodu przeładowania turbo, co do pozostałych kodów to może być różnie.

Opublikowano

sterownik zgłasza przeładowanie turbiny... sporadycznie

start silnika zablokowany przez immobiliser być może bo... sporadycznie

kluczyk ma słabe bateryjki... sporadycznie

silniczek w prawych tylnych drzwiach szwankuje... sporadycznie

i z anteną zgłasza też problemy... ciągle...

napisz mu od razu co ma z tym wszystkim zrobic bo jak znam zycie zaraz padnie tego typu pytanie [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 00:15_________________________________________________

z pewnością ponownie wybije kod 17965 jak tylko przekroczy 3000 RPM gdyż silnik łapie tryb awaryjny z powodu przeładowania turbo, co do pozostałych kodów to może być różnie.

prawdopodobnie kierownice zapieczone :kox:

Opublikowano

prawdopodobnie kierownice zapieczone

owszem ale istnieje jeszcze możliwość, że sztanga może być zablokowana wewnątrz zardzewiałej gruchy gdyż w ASV grucha jest skierowana do dołu silnika i lubi sobie popić wody przez otworek wyrównujący ciśnienie - zwłaszcza jeśli nie ma dolnej osłony silnika zamontowanej.

Opublikowano

taaaaa.... to bardzo mozliwe, widziałem na elektrodzie Twoje zdjecia Kolego w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

bardzo dobra sugestia

"owszem ale istnieje jeszcze możliwość, że sztanga może być zablokowana wewnątrz zardzewiałej gruchy gdyż w ASV grucha jest skierowana do dołu silnika i lubi sobie popić wody przez otworek wyrównujący ciśnienie - zwłaszcza jeśli nie ma dolnej osłony silnika zamontowanej." Sztomel

bo to auto kolegi i mówił, że oberwał osłonę wcześniej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.